Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Maxence Vallois EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Maxence Vallois EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Maxence Vallois EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Maxence Vallois EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Maxence Vallois EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Maxence Vallois EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Maxence Vallois EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Maxence Vallois EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Maxence Vallois EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Maxence Vallois

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Maxence Vallois Empty
TémanyitásTárgy: Maxence Vallois   Maxence Vallois EmptyKedd Jún. 11, 2013 2:18 pm


Sence
1990. 06. 11. (23 év)
Paris, France, EU
Ének-zene
E csodás arcot Jean-Baptiste Maunier kölcsönzi.
nincs multim, elkényeztetett egyke vagyok
- Tudod ezzel az egésszel annyi a bajom, hogy az embereknek gőze sincs arról, mennyi munka van egy koncert mögött. Egy darab mögött. Azt hiszik, hogy amit csinálnak ezek zenei analfabéta popsztárok... jó, nem, nem, de tudod, hogy értem... A dalaikat nem ők írják, a hangszereket nem ők játsszák, semmi más dolguk nincs, mint énekelni, úgy meg még néha anyám is énekel, ahogy ezek, az Autotunes demo verziójában több tehetség van hallod... Szóval azt hiszik, hogy csak azért, mert nekik kurva könnyű, jó, igen, viszonylag könnyebb, akkor már az, akinek egész élete a zene, annak is ugyanilyen könnyen ment, hát nem, nem. Nem! Ráadásul ez még a másik kedvencem, mikor a kis tizenéves libák magukra tetováltatják, hogy "music is my life", és mutogatják, holott egy kottát nem fogtak még életükben a kezükben, csak az iPadet... Jó... Jó, tudom, igazad van. Tudom, hogy nem nekik játszom, de akkor is annyira elkeserítő. Nem vagyok túlérzékeny, te fasz! De négy hangszeren játszom és évek óta zenét tanítok a kölyköknek, és egyszerűen elegem van ebből, ami itt megy, hogy egy doboz cigit nem bírok megvenni lelkiismeret-furdalás nélkül. Mi az, hogy ne dohányozzak? Kapd be te is. A piát letettem, de ezt nem vagyok hajlandó. Igen... Nem. Nem, azt sem. Hogy a zeneszerzés...? Nem szoktam mostanában. Konkrétan évek óta nem voltam képes egy számot se megírni. Nem tudom, miért... Nem, nem! Csak nehéz. Nem vagy itt, hogy megihless, biztos. Hogy Sylvie? Hát ő inkább másra ihletett. De már nem vagyunk együtt. Kiborult, mert szerinte egyáltalán nem szerettem, hát lehet, hogy igaza volt. Úgyhogy annyiban is hagytam. Aha. Hát képzelem... Amúgy képzeld. Kaptam egy ösztöndíjat Londonba...
Maxence Vallois
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Maxence Vallois Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maxence Vallois   Maxence Vallois EmptyKedd Jún. 11, 2013 2:30 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Szia! Tetszett a történet amit írtál, Scott biztosan örülni fog neked, hoyg ilyen hamar regisztráltál.
Irány játszani!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Maxence Vallois

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-