Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Cameron Evans EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Cameron Evans EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Cameron Evans EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Cameron Evans EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Cameron Evans EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Cameron Evans EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Cameron Evans EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Cameron Evans EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Cameron Evans EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Cameron Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Cameron Evans
Cameron Evans

Korom : 27
Itt vagyok : London Arts School (Gimnázium)
Tanítási órák száma : 2

Cameron Evans Empty
TémanyitásTárgy: Cameron Evans   Cameron Evans EmptySzomb. Szept. 28, 2013 8:00 am

Cameron Evans Tumblr_m5fy6hlHff1rqlgc4o1_500_largeCameron Evans Anna-Popplewell-anna-popplewell-11637006-100-100
Cameron Evans
ez vagyok én
A suliban tipikusan olyan lány voltam, aki láthatatlan volt a többiek számára. Olyan, aki eltűnt a tömegben, mielőtt még megjelent volna. Nem voltam népszerű, hanem egy szürke kisegér. Stréber, akit mindenki lenézett. Egészen addig, amíg meg nem kaptam a levelemet a London Arts School-ból. Azután úgy éreztem, hogy nem csak egy vagyok a sok közül, hanem valami különleges, amire büszke lehetek. A bátyámtól, Chris-tól eltitkoltam, hogy felvettek, így Ő csak azután tudta meg, hogy őt is felvették.
egy szelet belőlem

A szobámban ültem és könnyes szemmel néztem a papírra, amit a remegő kezemmel tartottam. A London Arts School. Az előfelvételi időszakban voltunk és a postaládában csak ez az egy levél volt. Pedig a bátyám is jelentkezett a dráma szakra. Az első gondolatom az volt, amikor megláttam a nevem a papíron az  volt, hogy biztos csak tévedés az egész. Az előfelvételi időszakban csak nagyon kevés embert vesznek fel, akik nagyon jók.Kétlem, hogy én ebbe a kategóriába tartozom.
Amikor a házvezetőnőnk kiküldött a levelekért, unottan mentem ki értük. Egy meghívó anyáéknak, akik már megint a világot járták. Egy újabb meghívó anyáknak és nocsak, egy másik meghívó. De a negyedik levél már nagyobb volt és egy idegen bélyeg és egy másik név volt rajta.
Tudtam, hogyha megmutatom Chris-nek összetörik és nem fogja érdekelni, ha a normális felvételiszakaszban felveszik-e. Így a másik 3 levelet odaadtam a házvezetőnőnknek, a negyediket, pedig eldugtam a szobámba és nem bontottam fel.
Május vége volt. Az idő kezdett felmelegedni. Már amennyire Oxfordban fel tud. Megint engem küldtek ki a levelekért. Csak egy volt a postaládában, ugyanazzal a bélyeggel, de más névvel. Chris Evans Futva tettem meg a visszafelé utat és tűkön ülve vártam, hogy végre kibontsa. Feltépte a borítékot és tádám..... felvették a dráma szakra. Boldogan öleltem át, de közben a fiókba rejtett levelem járt a fejemben. Valami idióta ürüggyel mentem fel az emeletre, hogy megnézzem a levelet. Feltéptem és a szív kihagyott egy dobbanást, a lélegzetem elakadt. Felvettek.
De nem mondtam el a tesómnak. Csak ősszel jött rá, amikor mindketten becuccoltunk az Arts School-ba.
Boldog volt, hogy megoszthatja velem ezt az élményt. És én is boldog voltam, hogy a részese lehetek ennek a dolognak.
16 év | ének-zene | Anna Popplewell

My Life Arts
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Cameron Evans Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cameron Evans   Cameron Evans EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm

elfogadva
Üdvözöllek az oldalon, örülök, hogy ide tévedtél.
A karakterlapot ügyesen kitöltötted, Chris biztosan örülni fog neked.
Jó szórakozást.
(Irány foglalózni)
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Cameron Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jennifer Evans
» Chris Evans

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Ének-zene-