Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence - Page 2 EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence - Page 2 EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence - Page 2 EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence   Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence - Page 2 EmptySzer. Aug. 14, 2013 5:42 pm

Egy vagy kettő. Ez tényleg egy párnak tűnik.
Az a helyzet, hogy a pultos (George) és Brianna is egy párnak tűnnek, elég bizalmas a hangnem, melyben a fiú odaszólogat neki. Ez összességében még nem szegné a kedvem mondjuk.
- Talán rossz szó volt - ismerem el. Hagyjuk is inkább! - Franciául jobban megy az udvarlás - vallom be vállat vonva. De a mosolya édes. Nem is erőltetett. És én mégis, mégis pokolian fáradttá válok hirtelen ebben az ismerős szituációban ebben az ismeretlen városban.
- Szeresd a táncot, jól csinálod - tanácsolom. Beleiszom a tonikba, de még ez sem az igazi. Felfordul tőle a gyomrom is.
Töprengőn figyelem a poharam, végül döntök.
- Ne haragudj. Kimerültebb vagyok, mint gondoltam. Mennem kell.
George úgyis gondját fogja viselni, azt hiszem. Megsimítom a hátát, eltűnődöm, egy baráti puszira azért odahajolhatok-e hozzá, végül megteszem.
- Még látjuk egymást remélem - mosolyodom el halványan, és miközben fizetek, és összeszedem a cuccom, alig várom, hogy végre kint lehessek, és rágyújthassak egy cigire.
Vajon hány randiról fogok még elmenekülni?
Pedig milyen bájos volt!

~

Nagyon sajnálom, hogy ilyen soká várattalak! Nagyon élveztem a játékunkat és remélem, egyszer összefutunk még valahol!
Köszönöm a játékot!
Vissza az elejére Go down
 

Islington Arts Factory - Miss O'Devan & Sence

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Palmwoods & Hollywood Arts

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-