Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Tánctér      EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Tánctér      EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Tánctér      EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Tánctér      EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Tánctér      EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Tánctér      EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Tánctér      EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Tánctér      EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Tánctér      EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Tánctér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nolen Cade Porter
Nolen Cade Porter

Korom : 32
Itt vagyok : ahova hívnak
Munkám-hobbym : éneklés a zuhany alatt
Humor : száraz faviccek
Tanítási órák száma : 14

Tánctér      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tánctér    Tánctér      EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 8:28 am


Lia&Nolen


Nem gondoltam volna, hogy lesz időm elszakadni az egyetemről. Persze, Miles elkábított volna és elhurcolt volna akár a színház teremből is. Szóval most itt vagyok, a zsúfolt tánctér közepén...millió ismerőssel és ismeretlennel összeszorulva.
A zene lüktet, minden második ember kezében pia, tőlem alig három méterre a színpadon a zenekar lendületesen adja magát.
Élvezem az egész helyzetet, nem mondom hogy tapadnak rám...de igen. Most úgy vagyok itt, hogy tegyünk valamit azért, hogy ne egyedül töltsük el az éjszakát. Mert...ha Miles elfoglalja majd az egész lakást, ki tudja kivel, akkor nekem végem. Már mint, ez esetben füldugóval alszok vagy egész hajnalban a konyhában fogok ülni, ahol semmit sem hallani. Köszönöm szigeteltséget a szigetelők Istenének.

Két perce táncolok egy csajjal, amikor észreveszek valaki mást. Elmormolok egy bocsánatot, és átfúrom magam a hering osztagon, ami előttem vonaglik a zenére. Magam mögött hagyom a csajt, aki kissé megszégyenülve ugyan, de folytatja a táncikálást. Utam átvezet pár izomagyún, akiknek (talán nem is) véletlenül kiborítom a sörét. Szitkok szűrődnek mögöttem, sose bírtam az ilyen bárgyú bugyuta bohócokat. Már csak az önbarnító hiányzik róluk és szerepelhetnének a Jersey Shore-ban.

Hála Istennek, motyogom halkan. Oda értem a kiszemeltemhez.
-Elnézést. - vigyorgom túl a zenét. Várj, lehet olyat?!
Őszintén, nem tudom ki a csaj, nem mintha láttam volna valaha is. Pedig igazán jó az arcmemóriám...a nevekkel problémáim vannak.
-Ha nem bánod, elrabolnálak a következő számra. - adom az édes kisfiút. Bár sose voltam én rossz, inkább túl komoly...próbálom azt a páncélt , hogy ne nézzenek hülyének.
-Amúgy...Nolen vagyok.
Vissza az elejére Go down

Amelia Ferguson
Amelia Ferguson

Korom : 32
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : újságíró, paparazzi
Tanítási órák száma : 47

Tánctér      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tánctér    Tánctér      EmptyPént. Jún. 28, 2013 1:45 pm




Nolen       and        Lia




Nincs túl sok kedvem bulizni menni, de muszáj elmennem a munkám miatt. Pár kép a Művész Gimis diákokról, egy- két cikk, interjú és mehetek is haza. Persze szívesen itt lennék ha James is jelen lenne az évnyitó partin, de sajnos családi okokból kifolyólag nem tudott eljönni, amit én felettébb bánok, mert nem tudom kivel fogom eltölteni az estém, mit fogok csinálni, és milyen módon fogom szétunni a fejem. Ez még kész rejtély számomra, de ahogyan haladunk előre az este folyamán minden titokra fény fog derülni. Remélem, azért lesz pár ember, aki oda fog jönni hozzám, és keresni fogja a társaságom, mert hiába jöhetnek külsősök is el a buliba nem igazán láttam egyet sem, és a diákok is többnyire a barátaikkal szeretnek szórakozni nem, pedig számukra totálisan ismeretlen emberekkel, mint amilyen jelen esetben én is vagyok.
A bárpulthoz sétálok, hogy vegyek magamnak valami alkoholt, de aztán inkább megállok a célom előtt és nem moccanok, hiszen hiába buli ez sokaknak nekem ez is munka és jobban tenném ha megmaradnék józanul, ha a feletteseim meg megtudnák, hogy jobban éreztem magam, mint kellett volna – azaz részeg voltam – akkor tuti szankciókhoz folyamodnának, és lemondhatok arról az előléptetésről, amelyre mindig is vágytam. Nem szeretnék életem végéig a Művész Gimis diákok után rohangálni csak, azért, hogy lehozzak róluk egy cikket és kiadhassam. Emiatt sok- sok hazugságba is keveredtem az elmúlt egy évben, de az már egy másik történet, és ha a buli alatt is az jár a fejemben biztosan nem fogom kellőképpen végezni a rám szabott feladatokat.
- Öhhhmmm… hello, miért is lenne baj? Szívesen megyek. – mosolygok rá a srácra, aki időközben odajött hozzám, és felkért táncolni. Hát erre sem számítottam, hogy valaki majd odajön hozzám, nemhogy még felkér táncolni! Vannak még csodák.
- Én pedig Amelia, de szólíts csak Liának. – mondom határozottan a fiúra nézve, kinek az arcához név is párosul: Nolen.







Vissza az elejére Go down
 

Tánctér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: 1. Kaland - Nightclub-