Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Bárpult     EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Bárpult     EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Bárpult     EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Bárpult     EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Bárpult     EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Bárpult     EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Bárpult     EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Bárpult     EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Bárpult     EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Bárpult     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult     EmptySzer. Jún. 26, 2013 11:49 am


Lena & Cole

Ez van rajtam / Remélem megfelel elsőre Very Happy

A készülődés egy bulira nálam nem tart sokáig. Csak simán felöltözöm, belövöm a hajamat és már mehetünk is. Viszont mindig van egy két dolog, amit szeretek előtte elrendezni. Példának okáért ha valakinek kell Valami, akkor azt előtte meg kell szereznem. Ma is így volt. Egy csávónak viszek füvet, és ezt be kellett szereznem Ben haveromtól, aki persze mindig késik... igaz, egy telefonjába kerül a dolog, de akkor is. Szeretem ha pontosan megvan minden. Este 8 óra körül vágódott be a szobába hozzám-
-Na, hoztam. Bocsesz, remélem nincs harag. Lent találkozunk később, bár lehet hogy inkább egy másik utat választok ma estére.
A kezembe nyomott egy csomag füvet, majd elvigyorodott és halk nevetés után becsapta az ajtót. Már itt sem volt. Nála ez megszokott. Főleg ha van valami programja... de azt hiszem, én is ilyen vagyok. Valami... hasonló. Szóval mindent a zsebembe belepakolásztam, eltettem a füvet, a pénztárcámat és a telómat, majd felkaptam egy mellényt és megindultam. Még mielőtt összefutok Lena-val, le kell adnom a cuccot. Nem szeretem ha bárki is ott  van, amikor "dolgozom". Még szerencse, hogy a buli nem volt túl messze tőlünk, úgyhogy két saroknyit kellett gyalogolnom ahhoz, hogy összefussak az alakkal, akinek csak a kezébe adtam a füvet és ő pedig a lóvét. Elég sok pénz, mert elég sok volt a cucc is. De ez az enyém. Igaz, nem kellett sokat melóznom érte...Szóval a Nightclub elé érve elvigyorodtam és megindultam a kiszemelt lány felé. Oldalba böktem finoman, majd egy puszit adtam az arcára.
-Lenaaa! Khm... azaz, gyönyörűséges hölgyem, meghívhatom egy italra?
A karomat nyújtottam, és vártam a választ. Szeretek amúgy vele lógni, és néha el is felejtem azt, hogy hát ő azért lett nekem, mert vele könnyen el tudom felejtetni Mich-t, már ha egy kis időre is.




MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down

Lena Peterson
Lena Peterson

Itt vagyok : ♣ london, uk ♣
Munkám-hobbym : ♣ student ♣
Tanítási órák száma : 32

Bárpult     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult     EmptySzer. Jún. 26, 2013 7:06 pm


Party time whhhoooaaa!

Lena & Cole


Régebben éltem- haltam volna egy- egy buliért, de ez még akkor volt, mikor nem igazán voltak barátaim, de most már átrendeződtek a dolgok mind fejben, mint a valóságban. A London szívében lévő Művészeti Suliban sikerült olyannyira beilleszkednem, hogy mindig bulikra járok, vagy éppen a haverokkal lógom, és ez akármennyire is jó dolog valljuk be egy idő után kimerítő lesz. Keveset vagyok otthon, kevesebbet, mint valaha, tanulni sem tudok annyit - nem mintha kellene egy ilyen iskolában, ráadásul tánc szakon - , mint eddig tanultam. Habár imádok idejárni, és most nem a társaságra gondolok, hanem a táncra. Mindig is lételemem volt, és mai napig úgy gondolom ha majd a jövőben minden, illetve mindenki elhagy engem akkor ez az egy dolog itt marad majd velem, és megvigasztal a maga módján.
Ma sem fogok sokat aludni, amit részben bánok, de jóval nagyobb részben inkább örülök neki. Az iskolánk minden évben megrendez egy afféle évnyitó bulit, ahová tavaly is nagyon szívesen elmentem, és jól is éreztem magam, így már nem volt kérdéses idén ott leszek- e, vagy sem. Természetesen megjelenek az eseményen, és nem is akárkivel. Cole- lal. Tudom, a kapcsolatunk inkább csak barátság az Ő részéről, afféle barátság extrákkal viszony, de mégis reménykedem, hogy a jövőben lesz több is ebből, mint a mostani felállás, de napról- napra úgy érzem, hogy egyre közelebb és közelebb kerülünk egymáshoz, de lehet csak nekem vannak kényszerképzeteim, amiken a jelenlegi állapotomban már egyáltalán nem lepődnék meg, de ennek ellenére mégis csalódott lennék, mert - sosem mondanám ki hangosan, legalábbis még nem - de azt hiszem beleszerettem Cole- ba. Hát majd kiderül mi lesz, reméljük a legjobbakat.
A készülődés nálam nem tart addig, mint a többi lánynak, mert tű egyenes a hajam, és emiatt nem kell igazán vele csinálni semmit se, de ettől függetlenül néha- amennyiben van hozzá türelmem - begöndörítem, de most ezt nem tettem meg. A ruhámat sem tartott sokáig kiválasztani, random vettem ki a szekrényemből néhány cuccot és kaptam fel magamra. A végeredménnyel elégedett voltam, így indulhattam is a NightClubba, azonbelül is a Bárpulthoz siettem és ültem le. Már nem volt más dolgom csak várni Cole- t, aki nem sokára meg is érkezett, egy puszival üdvözölt, melybe belepirultam, de szerencsémre a sötétben ezt nem láthatta.
- Szia Boci Csoki, igen, meghívhatsz. - mosolyogtam rá a fiúra, és felállva a bárszékről átöleltem. Jól tudtam a becenév miatt talán kissé be fog rágni rám, de majd jóvá teszem.
Vissza az elejére Go down
 

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: 1. Kaland - Nightclub-