Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
DJ-pult       EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
DJ-pult       EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
DJ-pult       EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
DJ-pult       EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
DJ-pult       EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
DJ-pult       EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
DJ-pult       EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
DJ-pult       EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
DJ-pult       EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 DJ-pult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


DJ-pult       Empty
TémanyitásTárgy: Re: DJ-pult    DJ-pult       EmptySzomb. Jún. 29, 2013 8:54 pm

MILES & SUMMER
OUTFIT:KATT
WORDS:285
Tanácstalanul ácsorgok a DJ mellett, a mögöttem terpeszkedő hangfalból dübörög a zene, én pedig megsüketülök. Hihetetlen, hogy az igazgatóhelyettes még csak a szakokat sem ismeri, és úgy dirigál mindenkit. Igen, általa vagyok itt. Persze, simán megteheti, hogy érkezésemkor megragad, és halántékán kidagadó erekkel ordít velem - nem tudom, hogy ideges volt, vagy csak a zenét akarta túlüvölteni -, és magyaráz a hangkeverőpultnál fennakadó technikai problémáról, azután elküld oda, mondván 'médiás vagyok, javítsam meg'. Más kérdés, hogy én rendezőnek felvételiztem ide, és a kábelekről csak annyit tudok, hogy be kell dugni őket valahova.
A DJ örömmel átitatott arckifejezéssel fogad, és csicsereg arról, hogy a zene megy, de a kütyüje nem veszi az adást, így nem tud semmit sem megmixelni. Próbálom neki kifejteni, hogy én nem értek ehhez. Nem hall semmit, csak erősen gesztikulálva magyarázza a problémáját újra. Fáradt sóhaj kíséretében hadonászok, próbálom elmutogatni, hogy nem segíthetek. Végül úgy döntök, nem érdekel, és a tánctér felé lépkedek.
- Na, sikerült megoldani a technikai problémát? - bukkan elő a tömegből az igazgatóhelyettes.
Válaszomat nemmel kezdem, amit meg is bánok, a tanár amint meghallja a kifejezést, szó szerint ellökdös a pulthoz, kijelenti, hogy figyel engem, és elhúz. Kikészülve dőlök a falhoz, mire a DJ újra ismerteti a problémát.
- Sajnálom, de nem értek hozzá! - kiabálom túl a zenét.
Nem egy észkombájn, hiába látja, hogy beszélek hozzá, nem nagyon akarja levenni a fejhallgatóját. Ordibálok - ami másnak nem tűnik fel a dübörgő zene miatt -, mutogatok, a levegőbe írok, minden lehetséges kommunikációt kipróbálok, de nem megy. A hülye nem érti. Segítségkérően nézek körbe, de úgy látszik, senki nem nézi a DJ mellett üvöltő lányt, inkább táncolnak és szórakoznak.
Idegesen levágom magam a keverőpult melletti bárszékre, és próbálok valamit kiagyalni.

Vissza az elejére Go down

Miles Gaskin
Miles Gaskin

Korom : 33
Itt vagyok : akárhol
Munkám-hobbym : ügyeletes jampi
Tanítási órák száma : 22

DJ-pult       Empty
TémanyitásTárgy: Re: DJ-pult    DJ-pult       EmptyVas. Jún. 30, 2013 10:43 am


Az ilyen bulikról alapból azt gondolná az ember, hogy nem csinálnak mást, csak valami puccos teremben táncikálnak, meg hülye estélyi ruhákban ténferegnek össze-vissza. De mint megtudtam, ez csak a fizika szakkörösöknél van, évente egyszer. Bár fogalmam sincs egyáltalán mit kerestem egy fizika szakkörös társaságában, de legalább most már ezt is tudom. És a végén még lehet, hogy örülni is fogok, hogy eljöttem ide.

Tulajdonképpen egyébként is csak Summer miatt vagyok itt. Tény, hogy Nolen is művészeti sulis, de ma semmi kedvem nincs hazavinni őt. Bár, ha nem vele foglalkozom és nem verek bele megint egy fél üveg tequilát, mint legutóbb Vegasban a születésnapomon, akkor lehet, hogy még emlékezni fog a nevére, meg arra, hogy hol lakunk, és akkor haza tud menni egyedül is. De mindegy is, inkább elindulok megkeresni Summert. Eddig az égvilágon sehol nem találtam, pedig már bejártam az egész kócerájt. Azért elég durva, hogy bárkit beengednek ide, még olyan trógereket is, mint engem. Bár tulajdonképpen ez egy nighclub, a művészetisek meg csak megszállták, az összes többi ember normális vendég. Vagy sem. 

A bárpult felé közelítve szembejön velem egy láthatóan művész gyerek, már a szemüvege miatt is. Megkocogtatom a fejét, mielőtt lazán nekisétálna a mellkasomnak, és a zenét túlkiabálva próbálom elmagyarázni neki, hogy kit keresek, de ő csak mangafigura méretű szemekkel pislog rám, és egy mukkot sem szól.

Inkább otthagyom, és nézelődni kezdek a teremben, hátha valami csoda folytán egy fénysugár közepén megtalálom Summert. Bár ez hülyeség, ilyen csak a nyálas filmekben van. Mióta tudhatok én ilyeneket? Soha nem néztem végig egy romantikus filmet sem, bárhogy könyörögtek. Nem fogom magamévá tenni a stílust soha, ennyit már tudok. A DJ pult közelébe érve felpillantok, hátha valami normális, híres lemezlovas álldogál a pult mögött, de annak a birkának, aki éppen Summernek kiabál, még soha nem láttam az arcát. Villámgyorsan ott termek Summer mögött, mint Edward - ez is honnan a jó istenből tudom? - és a vállára teszem a kezem. - Szia szépség! Baj van? - kérdezem a füléhez hajolva, de még így is jócskán hangosan beszélve, hiszen egy böhöm nagy hangfal mellett állunk. De legalább nem a levegőbe kiabálok, mint az a buckalakó DJ.

Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


DJ-pult       Empty
TémanyitásTárgy: Re: DJ-pult    DJ-pult       EmptyVas. Jún. 30, 2013 2:10 pm

MILES & SUMMER
OUTFIT:KATT
WORDS:233
Talán én nem vagyok normális. Talán túl komoly vagyok, de merem remélni, hogy ők az idióták, és nem én vagyok a totális 'stréber'. Ez sokszor felforralta az agyvizem, komolyan, hogy lehet ennyi fogyatékos a környéken? Akik jól ismernek, azok bizonyára tudják, hogy sokszor prezentáltam már a 'csak én vagyok itt épeszű?'-arckifejezés különféle árnyalatait. Ki tudja, talán ők a normálisak, engem pedig diliházba kéne zárni. Néha jól jönne.
Ilyen alkalom ez is. Ezredszerre kapok a fülemhez, és mutatom, hogy vegye le a rohadt fejhallgatóját, és figyeljen arra, amit mondok üvöltök neki. Átsuhan a gondolat az agyamon, hogy talán, esetleg én magam is leránthatnám az ürességtől kongó búrájáról a hangszórót, de el is vetem az ötletet. Semmi pénzért nem nyúlok a ragacsosnak látszó, verejtékkel gazdagított afrofejhez. Legalább valami híresebb, okosabb ügyesebb hangkeverőt kellett volna szerződtetni, aki legalább tudja, hogyan kell használni a saját gépezetét. Elkezd hadonászni a kábelekkel, és jelzi, hogy kezdjek valamit velük. Fáradtan lábba rúgom, mire szemrehányó pillantást vet rám, majd megint rázni kezdi a vezetékköteget.
Az ezt követő minutumban egy kéz úgy dönt, a vállamon pihen meg. Mosolyogva pillantok hátra Milesra. Egyébként háromnegyed órája tart a buli, és azt hiszem, ez az első alkalom, hogy felfelé húzódik a szám sarka.
- Áá, csak ez a bárányfej - legyintek, és gyorsan elmagyarázom a történteket nagy vonalakban.
Nagyon remélem, hogy tud segíteni, bár nem tudom, hogyan. De a remény hal meg utoljára, vagy mi.

Vissza az elejére Go down

Miles Gaskin
Miles Gaskin

Korom : 33
Itt vagyok : akárhol
Munkám-hobbym : ügyeletes jampi
Tanítási órák száma : 22

DJ-pult       Empty
TémanyitásTárgy: Re: DJ-pult    DJ-pult       EmptyVas. Jún. 30, 2013 3:52 pm


Bármennyire is beleverik az emberbe, hogy nem szabad első látásra megítélni valakit, ha valakiről nem sugárzik az értelem már első pillantásra, akkor elég valószínű, hogy tényleg nem egy IQ bajnok az illető. Tény, hogy rólam sem mindig lehet megállapítani, hogy éppen a sárga házból szöktem, vagy csak jól rejtegetem az eszemet, de legalább úgy tudok magyarázni, hogy okosnak tűnök tőle. Még ha néha én sem értem, hogy mit is mondok, vagy hogy miért mondom. De a nyugalom a hosszú élet titka...

Most, hogy megtaláltam Summert, a csodákban is ugyanúgy fogok hinni, mint az unikornisokban, vagy a táncoló banánokban. Jó, az utóbbi hülyeség, de láttam róla egy videót, és élvezném, ha lenne egy táncoló banánom, amelyik vetkőzik is. Meg énekel. A hangja a legszebb az egészben. Elvihetném valami tehetségkutatóba, és meggazdagodnék belőle, aztán nem is kéne vesződni azzal, hogy hogy öljem meg, és temessem el észrevétlenül, csak megenném. Utána lehet, hogy nekem is jó hangom lenne. Bár nem vállalnék opera áriákat.

Figyelmesen hallgatom, míg elmagyarázza miért is ordít neki ilyen vadállat módon ez a sehonnai buckalakó, aki lemezlovasnak vallja magát, holott én mióta itt vagyok, semmi saját dallamot nem hallottam az ürgétől. És éppen ez a probléma. Valamit mutogat a kábelekkel, hogy be kéne dugni. Ennyi esze nincsen? Legszívesebben megkérdezném tőle, hogy hány éve csinálja, mert szerintem a múlt héten kezdte az egészet. Mennyi baj van az emberekkel...

Még szerencse, hogy annyi ismerősöm van, mint égen a csillag, és ebből nem is csak egy űzi rendesen az ipart, nem úgy, mint ez a birkafej, amelyiket felkérték, hogy csináljon valami zenét, mégsem tud semmit kezdeni magával. De leginkább az a szerencse, hogy kíváncsi ember vagyok, és vagy ezerszer megkértem, hogy magyarázzák el, hogy is kell összerakni a dolgokat, és már csináltam is. Hero vagyok.

- Elintézem - villantottam egy mosolyt Summerre, aztán a probléma forrása felé fordultam. Elég idegesnek tűnik. Ki tudja mióta küzd ezzel az IQ bajnokkal? Szegény. Szó szerint körbeugrálva a DJ-t összerakom a dolgokat, és mivel két dolog is rossz helyre volt illesztve, pár pillanatra az eddig üvöltő zene is elhallgat. Erőteljes fuj-olás veszi kezdetét, de nem igazán érdekel, mert amikor végre minden a helyére kerül, végre a DJ-nek is lesz dolga, és olyan zene szól, amilyennel készült. - Egy italra meghívhatna... - mondom vigyorogva Summernek, és rákacsintok. - Vagy hívjalak meg én?
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


DJ-pult       Empty
TémanyitásTárgy: Re: DJ-pult    DJ-pult       EmptyHétf. Júl. 01, 2013 11:41 am

MILES & SUMMER
OUTFIT:KATT
WORDS:364
Ha valaki tud, az tud. Milyen nagy dolog már, ha valaki csakúgy ért a sütéshez, főzéshez, mindenféle elektronikai kütyü összeszereléséhez vagy éppen vaj köpüléshez. Jó, talán túl sokat voltam összezárva a nagyapámmal a tanyán. Ha nem állítottam volna le őt idejében, már tudnék traktort vezetni. Kicsit túlpörgött, amikor meglátta, hogy érkezem - nem mintha meglepetésvendég lettem volna, ő maga rendelt oda -, és se perc alatt nyakig a tanyasi életbe süllyedtem. Oké, azt hiszem, visszamegyek a jelenbe, a nightclubba.

Ámulattal nézem, ahogy Miles villámgyorsan húzogatja ki és rakja a jó helyre a kábeleket, a DJ pedig csak néz 'na végre valaki!'-fejjel. Pár perc múlva felcsendül valami borzalom, aztán rájövök, hogy csak birkafej mixe az. Mit is mondjak, egy igazi őstehetség, kiválóan ismételteti az első két hangot, majd hagyja, hogy lemenjen a dal, úgy ahogy van. Unottan morgok egyet, komolyan ezért kellett a nagy felhajtás?
Örvendezve hagyom el a keverőpult környékét Milesszal, és megkíséreljük a lehetetlent. Átvágunk a tánctéren. Tisztára, mint az úttest, gondosan körbe kell nézni, bármikor elgázolhat egy részeg idióta, és sosem biztos, hogy előnyt adnak neked. Sebaj, legalább megszemlélhettem pár érdekes, néha közveszélyes táncot a tömegben. Sosem rajongtam túlzottan az ilyen diszkókért, inkább a házibulikat istenítem, ott legalább lehet bármit csinálni. Itt viszont csak a tömeg és a szeletelés megy. Nekem fura lenne, ha beállnék a tánctérre ugrabugrálni egyedül (mert társaságban azért jobb), olyan érzésem lenne, mintha mindenki engem figyelne. Elvégre ki kezd el csakúgy pattogni? Mindenki, ez igaz, de akkor is. Hülye szokás.
- Höhö, láttam éneklő kacsákat a mosdóban - vigyorog rám egy alkoholtól bűzlő alak.
Már a harmadikat küldjük el, nem tudom, mikor érünk a bárhoz. Már csak pár méter van hátra, bízom benne, hogy addig senki nem fog pofázni nekem. Mit is reménykedek, a mai este szerencseadagjának már lőttek. Na, és vajon ki áll elém? Hát persze, hogy az igazgatóhelyettes érdeklődik. Azt hiszem, nem leszek a kedvenc diákja.
- El van intézve - vigyorgok rá, majd amikor elbaktat, Miles felé fordulok. - Köszönöm! - nyomok egy puszit az arcára.
Örök hála neki, nem csak az igazgatóhelyettessel való kapcsolatomat szépítette, hanem feldobta az estémet. Elvégre inkább küldök el részegeket és jutok el a bárig, minthogy Mr. Bárányfejűvel ordibáljak hajnalig.


Vissza az elejére Go down

Miles Gaskin
Miles Gaskin

Korom : 33
Itt vagyok : akárhol
Munkám-hobbym : ügyeletes jampi
Tanítási órák száma : 22

DJ-pult       Empty
TémanyitásTárgy: Re: DJ-pult    DJ-pult       EmptyKedd Júl. 02, 2013 2:00 pm


Örülök azért a fejemnek, amikor tényleg sikerül megcsinálni ezt az egész hülyeséget. Nem hiszem el, hogy egy ember, aki arra szánja magát, hogy ő majd DJ lesz, nem azzal kezdi az egészet, hogy megtanulja összerakni a dolgokat. Pedig én még csak nem is akarok az lenni, mégis meg tudom csinálni. Érdekes.

A buli egyébként már jól halad a felé, hogy jónak lehessen nevezni, de azért láttam én már ennél nagyobb tömeget is, meg ügyesebb lemezlovast - aki össze tudta rakni a saját cuccát. Az összegyűlt emberek között mondjuk így is több a részeg, akit nem is érdekel a zene, mint az, aki tényleg azért ordít, mert az egyik kedvenc száma megy. Egyébként a zenében semmi nincs benne annak a birkafejnek a stílusából, legalábbis nem sok helyen lehet felfedezni, de a tömeg alkoholos befolyás alatt álló részének nagyon tetszik az egész. Ami azért nem utolsó, ha ilyen helyen van az ember. Csak ebből az jön majd le a DJ-nek, hogy ő milyen jó volt, közben meg semmit nem csinál gyakorlatilag, csak kattintgat egymást után a számokra a laptopján. Ennyi erővel egy normális együttes is játszhatna.

Pár pillanatig úgy néz ki, hogy lehetetlenre vállalkoztunk, amikor elindultunk a bárpult felé, ugyanis annyi ember tolong itt, mintha kitelepítették volna Kína teljes lakosságát, és bezsúfolták volna őket egy terembe. Csak itt nincs mindenkinek húzott szeme. Akkor meg sem lehetne őket különböztetni. Bár nyilván kell legyen valami különbség rajtuk is, mert ha nem lenne, akkor azt hinné az ember, hogy ők egy, nagy, boldog család. Pedig nem.

A tömeget elnézve lassan telt ház lesz, tényleg elég lassan haladunk a pult felé, és nem egy lelkesen táncikáló, vagy részegen ordító alak áll az utunkba. Mi vagyunk a csigák az autópályán. De valahogy csak sikerül eljutni a pultig, bár nem egyszer kellett közelebb húzódnom Summerhez, nehogy valamelyik idióta odarántsa maga mellé, vagy spontán nekimenjen, mert akkora mellizmai vannak, hogy nem lát az orra elé. Mikor végre odaérünk, elég fura fazon áll elénk, nagyon nem ide való. De Summer nyilván ismeri, mert mond neki valamit, mire a másik távozik. - Csak nem valami drog üzletet bonyolítottál le? Ki volt ez? - kérdezem vigyorogva. Soha nem láttam még a fószert. - Ugyan, nincs mit, most legalább hősnek érzem magam - vigyorgok rá újból, amikor megköszöni a segítségemet. Átölelem a derekát, és egy kicsit magam felé húzom, míg eltámolyog mellettünk egy nagyobb részeg csapat. Honnan jönnek ezek? - Mit kérsz inni? - nézek le rá vigyorogva.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


DJ-pult       Empty
TémanyitásTárgy: Re: DJ-pult    DJ-pult       EmptyKedd Júl. 02, 2013 5:08 pm

MILES & SUMMER
OUTFIT:KATT
WORDS:312
- Miket gondolsz te rólam? - nézek fel rá vigyorogva. - Egyébként meg az igaz-gatóhelyettes, Jack Schmidt.
Érdekes, hogy tanár lévén eljött, a tantestület tagjai általában kihagyják az ilyen bulikat, hiszen az egyetembeliek rendezik az iskola party-jait, ők meg inkább nem akarják látni, hogy mit művelünk. Azt hiszem, nem élnék túl, ha látnák, hogy a drágalátos diákjaik hullarészegen magyaráznak a másiknak éneklő kacsákról. És ez így nekünk is jó, legalább nem számít iskolai szabályszegésnek minden tettünk. Akkor most mit keres itt Mr. Schmidt? Ki tudja, talán ő is szórakozni jött ide, szívesen látnám szeletelni a tánctéren azzal az öltönnyel. Biztos, hogy még a reflektort is ráirányítanák. Már látom is, ahogy a józanabbak másodpercek alatt előkapják a telefonjaikat, és videózzák szerencsétlent. És ahogy a suli tanulóit ismerem, biztosan akadni fog pár kocka, akiknek köszönhetően az igazgatóhelyettes éjfélre már YouTube-sztár lesz.
Idő közben elérkezünk a bárhoz, ahol szerencsére sok a dolgozó, így nincs olyan nagy tolongás. Vagy, lehet, hogy tolongás van, csak túlságosan beleolvad a tánctéren bolondozó részeg tömegbe. Hihetetlen, hogy mindenki be akar rúgni, mert az olyan 'menő'... Elkerekedett szemekkel nézem a kis tizennégy éves gólyákat, akik közül néhány a padlóra rókázik. Undorító, de úgy látszik, senki nem foglalkozik vele, csak arrébb mennek, és ott ugrabugrálnak tovább.
Mindeközben a  DJ olyan képet vág, mint akinek nagyon fárasztó ez a dolog, és úgy tesz, mintha nélküle nem lenne ilyen nagy a buli. Italrendelés után közös döntés alapján elvonulunk a terem szélére, távolabb a csődülettől.
- És egyébként mi szél hozott? - kérdezem.
Most jövök rá ténylegesen, hogy ez az iskola partyja, és Miles nem is művészetis. Egy biztos. Tuti, hogy nem azért jött, hogy összerakja a DJ műszereit.
Az igazgatóhelyettes közeledik felém. Már megint mit tettem? Felkészülök a lehordásra, az elégedetlenségére, mindenre. Vagy mégsem mindenre? Mr. Schmidt egyre közelebb jön, artikulálatlanul beszél valamit, majd megragadja a karomat, és elráncigál onnan. Sugárzik belőle az alkohol szaga.

Vissza az elejére Go down

Miles Gaskin
Miles Gaskin

Korom : 33
Itt vagyok : akárhol
Munkám-hobbym : ügyeletes jampi
Tanítási órák száma : 22

DJ-pult       Empty
TémanyitásTárgy: Re: DJ-pult    DJ-pult       EmptyKedd Júl. 02, 2013 9:04 pm


- Ó, csak csupa jót, de tényleg - mondom vigyorogva. Persze, én mindig mindenkiről csupa jót gondolok. Na igen. Szerintem mindenkinek van egy időszaka, amikor kipróbál olyan dolgokat is, ami miatt nem feltétlenül a jó dolgok felé irányul. És persze erről mások mit sem tudnak. De ez így is van jól, különben mindenki csak ítélkezne. Bár így is mindenki azt csinálja, állandóan. - Mit keres itt az igazgatóhelyettes? Nem láttam itt más tanár kinézetű fazont... - Nekem egy kicsit fura, hogy egy felnőtt ember csak így járkál egy ilyen buliban, ráadásul úgy, mint egy maffiózó, öltönyben, de nyilván azért van itt, mert a legtöbb ember itt még kiskorú. De nem tehet ellene semmit, hogy igyanak, hiszen a klubnak is jelentős bevétel, ha mindenkinek kiadják az italt.

Tény, hogy én sem vetem meg az alkoholt, de én csak akkor iszom, ha van valamilyen alkalom. Mondjuk... ünnepnapokon, vagy amikor valakinek születésnapja van, vagy... hazaköltözik, vagy előléptették, vagy csak jó napja volt. Szóval gyakorlatilag bármikor, ha van rá okom. Amit megint bármikor tudok találni. De legalább tudok mértékkel inni. A bátyám mellett mindig én voltam az, aki hazavitte a másikat, és bár ő a világ másik felén él, ez most sem változott. Persze ez csak akkor működik, amikor nem engem ünnepelünk valamiért, mert akkor nekem illik a legrészegebbnek lennem. Igazándiból nem vagyok büszke rá. De az ember egyszer fiatal. Én meg semminek nem vagyok elrontója.

Aki velem van egy buliban, annak nagyon gyorsan meg kell tanulnia, hogy velem rengeteget lehet inni. Mindig én vagyok az, aki körülugrálja a többieket, hogy mit innának, és ez most sincs másképpen, már a bárnál vagyunk. Most nem sokat bír a gyomrom, ugyanis a tegnapi buliban is elég sokat ittam, ezért csak egy vodkanarancsot kérek Summernek, magamnak meg egy sört. Éppen elég most.

- Unatkoztam, és mivel tudtam, hogy itt leszel, meg ugye ügyesen be tudok lógni helyekre... Itt vagyok. - Alig érünk ki a tömeg szélére, máris egy újabb ember közeledik felénk. Ezúttal megint Jack, az igazgatóhelyettes. Miért nem inkább Jack Daniels? Akkor legalább még kedvelném is valamennyire, hogy ilyen menő neve van. De eddig csak azt láttam, hogy számon kéri Summert. Most pedig fogalmam sincs mit akar vele csinálni, mert csak elrángatja mellőlem. De látom Summer arcán, hogy ő erre nem igazán számított, ezért utánuk indulok, mint valami testőr. Lehet, hogy az jó állás lenne nekem. Bár én inkább bent, a buliban szeretek lenni, nem az ajtó előtt állni, és a sok gyökeret küldeni el. - Summer? - szólok utána, mikor valaki elállja az utamat. A szemüveges kis fószer, akivel a buli elején is összefutottam. Csak most sikerült is nekiütköznie a mellkasomnak. A kezébe nyomom inkább a sörömet, aztán arrébb tolom, hogy elinduljak Summer után
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


DJ-pult       Empty
TémanyitásTárgy: Re: DJ-pult    DJ-pult       EmptyPént. Júl. 05, 2013 5:49 pm

MILES & SUMMER
OUTFIT:KATT
WORDS:295
Jó, lehet, hogy nem feltétlenül egy valóra vált álom, ha az igazgatóhelyettes úgy dönt, elengedi magát, és szórakozni kezd, legalábbis ilyen módon. Ez nem az a szituáció, amikor előkapják a mobilokat és röhögnek rajta. Legalábbis remélem, hogy az imént felcsendült nevetés neki/nekem/nekünk szól, hiszen ezen mi olyan mulatságos? Éppen rángatnak a kijárat felé, nem túl szelíden, a karom már vörösödik a szorítástól, és egyre csak az jár a fejemben: mi a fenét fog velem csinálni ez az alak? Hatodszorra nyitom a szám, hogy segítségért kiáltsak, sikítsak, vagy szimplán mondjam meg Mr. Schmidt-nek, hogy engedjen el. Érzem, hogy telítődik a tüdőm, a levegő már a torkomban nyugtalankodik, készen arra, hogy elősegítse a hangok kiadását, de nem. A hangszálaim nem rezdülnek meg. Igen, tipikus. Ha valami elképzelhetetlen dolog történik veled, és úgy gondolod, ennél nem lehet rosszabb, akkor rájössz, hogy lehet: az ijedtségtől semmit nem tudsz kinyögni. Riadtan forgatom a fejem, hátha megpillantom Milest, vagy bárkit, akinek nem vette el az agyát a 'mekkora buli van'-érzés.
- Engedjen el! - szalad ki a számon, amikor már a parkoló betonját tapossuk.
A hangom vékony, erőtlen, 'mindjárt sírok'-hangsúlyú. Az igazgatóhelyettes az arcomba vihog, majd tovább vonszol. Valami Jancsi és Juliskás terven gondolkozom, hogyha esetleg elvinne a világ végére. De hiába, nincs nálam kenyér, itt nincsenek kavicsok, még lábnyomokat sem hagyhatok. A talpam a földhöz szorítom, hátha megakadályozza, hogy elhurcoljon innen ez a részeg állat. Veszetten kezdi cibálni a karom, már zsibbad is. Minden erőmet felhasználom az ellenállásra, de nyilvánvalóan acélosabb nálam, a huzogatása következtében elvesztem az egyensúlyom. Nem tudok tenni az esés ellen, előreborulok. A bal karom még mindig Mr. Schmidt ujjai közt pihen, aki egy ideig csak néz engem, majd felvihog és úgy dönt, elenged. Komótosan sétál el mellettem, mintha csak egy vendég lenne, aki a klubba tart.


Vissza az elejére Go down

Miles Gaskin
Miles Gaskin

Korom : 33
Itt vagyok : akárhol
Munkám-hobbym : ügyeletes jampi
Tanítási órák száma : 22

DJ-pult       Empty
TémanyitásTárgy: Re: DJ-pult    DJ-pult       EmptySzer. Júl. 10, 2013 10:53 pm


Az emberek meg szokták mondani a másiknak, hogy hová is viszik. Bár, ha meglepetésről van szó, akkor ez gyakorlatilag esélytelen. Akkor nem is szabad elmondani. Az galádság. De amikor valaki csak elkezd rángatni, akkor legalább annyit mondhatna, hogy meglepetés lesz, vagy egyszerűen meg akar ölni. Bár azt inkább már akkor mondaná meg, amikor levonszolt a pincéjébe, hozzákötözött egy székhez, és betömte a szádat is. Nekem mondjuk már nyilvánvaló lenne akkor is, hogy gyilkosságra készül, amikor betömköd a csomagtartóba, és közli, hogy maradjak nyugton. Bár Chow is megcsinálta a harmadik részben. Bár akkor Allan segített neki.

Lehet, hogy a mai lányok úgy érzik, hogy meg tudják védeni magukat, de szerintem ez egyáltalán nincs így. Sokkal sebezhetőbbek, és befolyásolhatóbbak, mint azt gondolnák. Ráadásul amilyen kicsik, és amennyit isznak is hozzá, egyszerűen el lehet őket vonszolni bárhová. Épp ezért mindenkinek szüksége van... Rám. Jó, én sem lehetek ott mindenhol, de valakinek szüksége van rám, és ismerem is az illetőt, akkor ott vagyok. Sok helyen ott vagyok, de ahol kell, ott biztos. Meg ahol van elég ital számomra. Olyan hely pedig elég sok van, szerencsére.

Mikor eljöttem ebbe a buliba, igazából csak annyit reméltem, hogy tényleg nem lesz semmi bonyodalom. És erre is gondoltam, még akkor is, amikor megérkeztem. Mert mégis mi gond lehetne egy ilyen buliban? Itt elvileg senkinek nem kellene alkoholt fogyasztania, csak csodálatosan ringatózni a zene ütemére, a tánc szakosoknak meg megmutatni, hogy mit is tudnak. De egyáltalán honnan tudom, hogy vannak itt tánc szakosok? Meg fogok őrülni...

És ahhoz képest, hogy itt nem kellene semmi szokatlannak történnie, mégis itt történik a számomra legszokatlanabb dolog a bulik történelmében. Summert egyszerűen elrángatja mellőlem egy öltönyös fazon. Márpedig az ilyeneket nem nézhetem tétlenül, alapból elég fura volt, hogy ez az öltönyös fickó itt van, nem még hogy egyszerűen úgy érzi van joga csak úgy elrángatni mellőlem Summert. Mert egyáltalán nincs. És ezt meg is fogja tanulni. Egyből utánuk indulok, de a tömeg, csak úgy, mint a bárpulthoz való eljutást, most is megnehezíti a dolgom, és elég nehezen tudom egyszerre figyelni, hogy merre is mennek, meg hogy kit lökdössek félre magam elől. A sörömet már odanyomtam valaki kezébe, de még így is sokkal nehezebben tudok utat törni magamnak. Ha egyszer valaki folyosót nyit az embertömeg közt, akkor az rögtön be is záródik utána, ezt sajnos mindenkinek meg kell tanulnia, aki ilyen helyekre jár. Csak pont most ne történne ez. A sok birka.

Mire utolérem Summert, az igazgatóhelyettes eltűnik, ő pedig már a földre került. Mi az istent csinált vele ez a barom? Ha még egyszer meglátom az este folyamán, esküszöm kinyírom. Odarohanok Summerhez, és segítek neki feláll. - Jól vagy? Nem fáj semmid? - aggódva végigpillantok rajta - Merre ment az a barom? Hadd nyírjam ki...
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


DJ-pult       Empty
TémanyitásTárgy: Re: DJ-pult    DJ-pult       EmptyPént. Júl. 12, 2013 3:31 pm

MILES & SUMMER
OUTFIT:KATT
WORDS:2 Razz
Ha valaki elesik, a hozzá legközelebb álló gyorsan megkérdi, hogy az illető jól van-e, szüksége van-e valamire, megütötte-e magát. És ezek után, bármi is a válasz, szinte biztos, hogy újra feltevődik ezek közül - ha nem is az összes, de - valamelyik kérdés. Ez kicsit fárasztó dolog a sérültnek, amennyiben nem fáj semmije, hajtogatni, hogy 'tényleg jól vagyok!!', de végül is ki lehet bírni, csak törődés.
Tenyerem a hideg betonon pihen, csíp, hihetetlenül csíp. Óvatosan felemelem, felszisszenek, majd vissza is eresztem. Két vérvörös vonal jelzi a horzsolást rajta, a talajon is látszik a nyoma. Nem tudom, mennyi idő telt el azóta, hogy az igazgatóhelyettes elrobogott mellettem a szürke öltönyével.
Mit tett volna velem, ha nem állok ellen és nem esek hasra? Rengeteg dolog lehetséges, megerőszakolás, bántalmazás, további vonszolás és artikulátlan mondatok.. Mindenesetre biztosan jobb döntés az esésem, mint ezek, úgyhogy, kész zseni vagyok. Vagy csak ijedt.
Nagyot sóhajtva támaszkodok a könyökömre, majd próbálok feltérdelni és talpra állni. Kár, hogy nem tudom megmozdítani a bal lábam. Na tessék, hogy lehet egy ilyen balesetben eltörni bármelyik csontot is? Akaratlanul is kibuggyan pár könnycsepp, talán a fájdalom miatt, talán a szerencsétlen estém miatt. Szomorúan összehúzom magam a betonon, és magamat szidom. Miért jöttem el egyáltalán? A legtöbben párban érkeztek, mindenki a sajátjával van elfoglalva, nekem meg nincs, úgyhogy az egyetlen társaság a DJ, akivel olyan jókat lehet szórakozni, mint egy birkával. Azt hiszem, talán nem bírtam volna ki, ha lemaradok egy izgalmas történésről, amit hetek után is emlegetnek. És most ott tartok, hogy az égvilágon semmi fontos nem történik a bulit illetően, kivéve persze azt, hogy a parkolóban kuporgok az igazgatóhelyettes részegsége miatt.
- Hát, nem igazán.. A bal lábamat mozgatni se tudom - pillantok fel az idő közben megérkező Milesra, arcomon halvány mosoly suhan át.

Vissza az elejére Go down

Miles Gaskin
Miles Gaskin

Korom : 33
Itt vagyok : akárhol
Munkám-hobbym : ügyeletes jampi
Tanítási órák száma : 22

DJ-pult       Empty
TémanyitásTárgy: Re: DJ-pult    DJ-pult       EmptyVas. Júl. 21, 2013 6:06 pm


Sérüléseket ezerféleképpen szerezhetünk. Lehet spontán, amikor mondjuk csak a zuhany alatt veszed észre, hogy jé, neked belilult a térded, vagy a könyököd, vagy a combod. Megpróbálsz elgondolkozni rajta, hogy akkor mit is csinálhattál éppen vele, de sehogy nem megy az emlékezés. És ez így van rendben. Aztán ott vannak azok a sebek, zúzódások, horzsolások, és foltok, amire tisztán emlékszel. A combodon a lila folt, mert nekimentél az asztal sarkának, a válladon a horzsolás, mert túlságosan lenyúlik az egyik fa ága. De mégis, azok a legemlékezetesebbek, amelyeket embertársaink okoznak. Akár szándékosan, akár nem.

Amikor még otthon készülődtem, egész mást képzeltem erről az egészről. Arról, hogy kik lesznek itt, milyen lesz a zene, és mit fognak csinálni. Azt hittem egy helyben fog állni mindenki, és valami nagyon magas dologról beszélgetnek, ehhez képest mindenki úgy viselkedik, mint én szoktam. Iszik, és nyomja a bulit. Jófejek. Azért nem bántam meg, hogy nem választottam a továbbtanulást. Éppen elég volt nekem ennyi év börtön. Hiába szereznek így is végzettséget, nincs munkahely, ahová elmehetnének dolgozni. Szóval tanulni is teljesen felesleges. Mármint.. nem, ez a mondatom akkor hülyeség volt, amikor elkezdtem. Mindenféle különösebb végzettség nélkül volt már legalább húsz munkám. Három év alatt. Lehet, hogy ez a gond.

Nem tudom Summer hogy áll ahhoz, hogy én mentettem meg. De amíg meg nem tudtam, hogy nem tudja mozdítani az egyik lábát, konkrétan meg akartam ölni azt az embert. Most már sokkal jobban aggódom Summer miatt. - Ha megnyomom a bokád.. - gyorsan leguggolok mellé, és óvatosan megnyomogatom a bokáját. Mekkora szerencse, hogy négy hétig ápoló is voltam. - egytől tízes skálán, mennyire fáj? Biztos nem tudsz ráállni? Hívjak mentőt?
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


DJ-pult       Empty
TémanyitásTárgy: Re: DJ-pult    DJ-pult       Empty

Vissza az elejére Go down
 

DJ-pult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: 1. Kaland - Nightclub-