Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Tate Arthur Calumn EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Tate Arthur Calumn EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Tate Arthur Calumn EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Tate Arthur Calumn EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Tate Arthur Calumn EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Tate Arthur Calumn EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Tate Arthur Calumn EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Tate Arthur Calumn EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Tate Arthur Calumn EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Tate Arthur Calumn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Tate Arthur Calumn Empty
TémanyitásTárgy: Tate Arthur Calumn   Tate Arthur Calumn EmptyCsüt. Jún. 20, 2013 9:26 am


Tat
1981. május 19. makes me 32
New Jersey
tanár
Mikey Way
none


Fate is a total bitch. She just likes to create you a vision about happiness and then take everything away from you. Fate is a total bitch and you cant disagree.
Sosem értettem egyet jobban papírra vetett jelentéktelen szavakkal, és sosem azonosultam jobban a saját diákjaimmal.
Néha, amikor jobb pillanataim vannak, elképzelem az életem, ha úgy alakult volna, ahogy azt mindig is terveztem. Befutni egy zenekarral, karriert csinálni és abból élni, amit a leginkább szeretek: a zenéből.
De vagy az én képességeim túl szerények, hogy mindezt valóra váltsam, vagy a sors – being the whore she is – kedvét leli abban, hogy naponta a képembe röhögjön. Akármelyik is legyen, biztosan nem akartam 30 fölött hormonoktól túltengő, elviselhetetlen diákokat zenére tanítani.
Ugyan, mit tanítsak nekik? Hogyan koncentrálj arra, hogy a bátyád karrierje előbbre haladjon és tíz év múlva az arcodba köpjön? Vagy, hogyan kergess egy álmot és ébredj fel minden nap egy fokkal szánalmasabb kifejezéssel az arcodon, mint legutóbb?
Mert ezt rendkívül jól át tudnám adni
Általában nem érdekelnek a dolgozatok vagy házi feladatok, amiket kiosztok. És igen, valljuk be, nem ritkán a kedvem szerint osztályozok. De a héten harmadjára kapom magam azon, hogy átbújok pár névtelen dalszöveget, és próbálom kitalálni ki áll mögöttük. Ki lehet az osztályban, aki ennyire pontosan visszaadja azt a viszályt, amit nekem eddig 247 darab gitárhúr elszaggatásával sikerült csak.
A dühöt. Az elkeseredettséget. És haragot.
Életemben először egy icipicit végre érdekel is az, amit csinálok.

Tate Arthur Calumn
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Tate Arthur Calumn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tate Arthur Calumn   Tate Arthur Calumn EmptyCsüt. Jún. 20, 2013 9:32 am

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves Tanár úr! Mint mondtam nem a hossz, hanem a minőség számít. Nekem nagyon tetszett, kíváncsi vagyok, hogy milyen játékokat fog játszani. Remélem megtalálja azt a diákot ki a szövegeket írja. Nem szaporítom tovább a szavakat, mert fölösleges inkább invitálnám, hogy menjen avit és szakot foglalni, majd pedig meghódítani a játékteret. Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Tate Arthur Calumn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-