Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
▲ isabella kamelot EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
▲ isabella kamelot EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
▲ isabella kamelot EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
▲ isabella kamelot EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
▲ isabella kamelot EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
▲ isabella kamelot EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
▲ isabella kamelot EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
▲ isabella kamelot EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
▲ isabella kamelot EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 ▲ isabella kamelot

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Isabella Kamelot
Isabella Kamelot

Korom : 27
Itt vagyok : Δ London
Munkám-hobbym : Δ Ének
Humor : Δ Egy csöppnyi..
Tanítási órák száma : 10

▲ isabella kamelot Empty
TémanyitásTárgy: ▲ isabella kamelot   ▲ isabella kamelot EmptyVas. Ápr. 14, 2013 5:09 pm

Teljes Név
Isabella Cara Kamelot

Kor
16

Csoport
ének-zene szak

Play by
emma watson
Belső
A szürke kisegér a jellemem szinonimája. Soha sem gondoltam volna magamról, hogy ennyire unalmas ember vagyok. Na jó, ez ám az önámítás felsőfokon: tudtam, hogy az életem, és a külsőm is egyhangú.
Vannak elvárásaim magammal kapcsolatban, tehát a napomat tanulással kezdem. Nem beszélek sokat, talán mert nincsen kivel. Sosem voltam kapcsolatépítési problémáim, és szerintem nincsen sem elrettentő külső jegyem, vagy szagom. Az emberek elkerülik a magamfajtákat - ha eddig még nem jött le, szeretem magam kritizálni -. Az órákat csendben végigülöm, jegyzetelek, és várom, hogy eljöjjön az énekóra, mert az az egyetlen dolog amit szeretek csinálni, és magamat adom benne. Azt hiszem, ilyenkor kibújok pár percre a szürke kisegér jelleméből.
Egyes emberek nem vesznek engem észre. És egyes emberek pedig utálnak. Zavar, de nem mutatom ki. Nem is beszéltek még velem, én sem szoktam külső jegyek alapján ítélni. Néha elszórakoznék azzal, hogy ha valaki hozzám szól megkérdezem: te látsz engem? Lehet, hogy a folyosón nem leszegett fejjel kéne mászkálni...
Hm... Talán egy kicsit humorosnak is vagyok mondható. Mindegy, ezt soha senki sem fogja megtudni, mert mindenki külső alapján ítél. Ez olyan, mintha egy dalt is a címe, vagy esetleg a cédé borítója alapján ítélnénk meg: van, amelyik felkelti az érdeklődésünket, másik felett pedig teljesen elsiklunk.

Egy szelet belőlem
Nem tördeltem a kezemet. Nem remegett a lábam. Nem sápadtam le. Semmilyen furcsa dolgot nem tapasztaltam magamon izgulás terén. Legalábbis külsőre. Belülről a szívem minden dobbanásával egyre jobban ki akart törni, és az ujjaimban a jól ismert bizsergős érzés lett úrrá, mint mindig, amikor félek.
Ma derült ki, hogy énekelhetek-e duettet valakivel, vagy egyáltalán énekelhetek-e. A folyosó tömve volt diákokkal, fiúk lányok vegyesen. Izgatott morajlás futott végig a termen, mikor kinyitódott az a bizonyos ajtó, ahonnan kifogja hozni a lapot, amin rajta vannak a nevek, hogy ki kivel énekel együtt. Csak néha pillantottam a csoportokba verődött társaságokra.
Nem nagyon értettem, hogy miért volt ez az embereknek annyira fontos. Oké, én is izgultam, de csak azért, mert nem akartam egy tuskó partnert kapni magam mellé. Persze sosem voltam túl nagy mázlista, szóval igyekeztem felkészülni a lehető legrosszabbra.
A folyosó pillanatok alatt elcsendesült, én pedig újra felkaptam a fejemet, de az ajtót ezúttal nem nyitották ki. A diáksereg ketté vált, és egy lány, valamint egy fiú törtetett ki egyenesen az ajtó elé. Híres kék szemükről - igen, eleget hallottam róluk, mert a szürke egérségnek is megvan a maga előnye - felismertem Sarah és Jared Thropot.
A gyomrom görcsbe rándult. A fiúról eddig még csak hallottam, de a pletykák tényleg nem hazudtak, eszméletlenül helyes volt. És innentől fogva újra összefont kezeimet kezdtem el tanulmányozni.
Végtelennek tűnő percek után ajtócsapódást hallottam, és nagy nehezen felemeltem a fejemet. Egy férfi kitűzte a papírt a táblára, és villámgyorsan beslisszolt az ajtó mögé. Meg is értettem: a diákok rögtön körülvették a papírt. Felálltam, de nem léptem közelebb; túl sokan voltak, és túl hangosak voltak. De Jared Throp hangját tisztán hallottam.
- Isabella Kamelot? Na vajon ki lehet ez a névtelen nyomi... - röhögött fel hangosan, és gúnyosan. Egyre több kacaj csatlakozott hozzá. Ne reagáltam semmit, csupán fogtam magam, és elmentem.
Nekem nem kellett megnézni a papírt, hogy tudjam, ki lesz a duett társam.
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

▲ isabella kamelot Empty
TémanyitásTárgy: Re: ▲ isabella kamelot   ▲ isabella kamelot EmptyHétf. Ápr. 15, 2013 6:58 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Tapsvihar!
Először is üdvözöllek dalos pacsirtánk!
Másodszor tökéletesen hoztad a kért karaktert. Az szj példa is nagyon tetszett, reméljük nemsokára kapsz egy Jared-et is!
IRÁNY AVIT FOGLALNI ÉS JÁTSZANI!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

▲ isabella kamelot

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Isabella & Brianna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Ének-zene-