Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Benjamin Schnieder EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Benjamin Schnieder EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Benjamin Schnieder EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Benjamin Schnieder EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Benjamin Schnieder EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Benjamin Schnieder EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Benjamin Schnieder EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Benjamin Schnieder EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Benjamin Schnieder EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Benjamin Schnieder

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Benjamin Schnieder Empty
TémanyitásTárgy: Benjamin Schnieder   Benjamin Schnieder EmptySzomb. Jún. 29, 2013 3:08 pm


BEN, RASTA
1996. 02. 14 (17)
BERLIN, NÉMETORSZÁG
ÉNEK-ZENE
SAMUEL LARSEN
-

Nos akkor kezdjük. Benjamin Schnieder vagyok, a fent írt évben születtem Dójcslándban a fent írt helyen. Amint látjátok raszta vagyok, ami miatt sokan nem szeretnek. Oké, igazából utálnak, nagyon pár kivétellel. Kiskoromtól fogva érdekes gyerek voltam, hiszen sosem érdekeltek a játékok annyira. Egy valami érdekelt, az pedig csakis a zene volt. Totyogós koromban is rengeteg zenét hallgattam, sőt. Egész álló nap, a szüleim KoRn rajongók voltak és mindketten raszták, innen egyenes út vezetett oda, hogy én is bizony raszta leszek, amikor felnövök.
Aztán a zene iránti szeretetem felül kerekedett mindenen, ugyanis sokat nem kellett várni, négy évesen már gitárt ragadtam a kezembe, és énektanárhoz is jártam, amellett hogy anyukám oktatott gitáron. Egészen megszerettem ezt a hangszert, már akkor, később ez a szeretet erősödött, majd úgy tíz évesen elkezdtem dobolni is, amit azóta ugyan kicsit hanyagoltam, de ha van rá lehetőségem még ma is szívesen játszom rajta.
Teltek az évek, és engem beírattak egy Berlini iskolában, ahova csak két évig jártam, ugyanis apám Angliában kapott munkát, ennek köszönhetően oda kellett utaznunk, és a nyelvet is meg kellett tanulnom. Alapvetően könnyen ment, mivel az alapokat nagyjából tudtam, anyám révén , aki angol. Bár a német akcentusom hallatszik, viszont csak akkor, ha valaki nagyon erősen koncentrál arra, amit mondok. Itt jártam iskolába, és továbbra is tanultam gitározni, több együttesem is volt, de sehol sem voltam elégedett csak a gitáros szereppel, énekelni akartam, és jelentkeztem a művészetibe, hogy énekelni tanuljak. Nincs rossz hangom amúgy sem, de fejlesztenem kell. A gitár és dob mellett jelenleg basszusgitározni tanulok még, és így élem jelentéktelen kis életem.
Nagy rabja vagyok a nőknek, szeretek rajzolni, és imádom a tetoválásokat is. Van is kettő, az egyik egy Kurt Cobain arckép, a másik pedig a KoRn a nyakam alatt, mindkettőt legjobb barátom rajzolta, Cole, akivel akkor ismerkedtem meg, amikor az iskolába jöttem. Eleinte nem bírtuk egymást, de aztán szépen lassan összekovácsolódtunk.
A másik, amiről még engem ismernek, azok a drogok. Mert nem telhet el egy nap egy joint nélkül, én ezt vallom. Bob Marley is nagy hatással volt rám. Néha-néha porozunk is, de abban mindig csak egy társam van, Cole. Próbálom visszafogni magam, hát nem mindig sikerül. Nos, ez lennék én, reklamálni a gyártóknál lehet. Ja és ingyen rasztázást vállalok mindenkinek!
Benjamin Schnieder
Vissza az elejére Go down

Lena Peterson
Lena Peterson

Itt vagyok : ♣ london, uk ♣
Munkám-hobbym : ♣ student ♣
Tanítási órák száma : 32

Benjamin Schnieder Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Schnieder   Benjamin Schnieder EmptySzomb. Jún. 29, 2013 6:13 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves Ben!
Nagyon tetszett a karakterlapod, így hát el is fogadlak. Azt hiszem ezt a reklamálós részt majd megejtem a jövőben:D
Irány foglalózni és jó játékot!Smile
Vissza az elejére Go down
 

Benjamin Schnieder

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-