Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Eleanor Lynch EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Eleanor Lynch EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Eleanor Lynch EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Eleanor Lynch EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Eleanor Lynch EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Eleanor Lynch EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Eleanor Lynch EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Eleanor Lynch EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Eleanor Lynch EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Eleanor Lynch

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Eleanor Lynch Empty
TémanyitásTárgy: Eleanor Lynch   Eleanor Lynch EmptyVas. Jún. 30, 2013 7:22 pm


Ele, Lea
1987. 05. 01. (26)
London
Teacher
Clara Alonso
Sarah
Mit is keresek én itt? Hisz ránézésre megmondják, hogy nem angol vagyok.... De tévednek. Hiába csörgedezik az ereimben latin vér is, törvényesen brit állampolgárnak számítok. London szívében születtem és világ életemben itt is éltem. Ez persze nem azt jelenti, hogy beolvadtam a társadalmi normák és sznobizmus világába, sőt.. Távol álljon tőlem. Mindig is közvetlen, bizalmaskodó voltam az emberekhez, később a tanítványaimhoz és inkább barátként kezeltem őket. Nem kenyerem kimutatni a túlzott alá-főlé rendeltséget, elég kellemetlen tud lenni, hogy alig néhány évvel fiatalabb korosztályt tanítok. A tiszteletet és a fegyelmet azonban, mint minden valamire való tanár, én is magamnak követelem.
És ez eddig szép és jó, de az életem egyáltalán nem ilyen könnyű. Hogyan is lehetne az, mikor a férfi akiért ácsingózok, rám se hederít. Az egyszerű "ez csak munkakapcsolat" szöveggel kosaraz ki, és miért? Hogy a kolléganőmmel töltse az idejét. És hiába mutat minden jel arra, hogy csupán barátok, a féltékenység mindannyiszor a húsomba mar, mikor együtt látom őket. Mintha csak szándékosan akarnának fájdalmat okozni... Talán ez az oka, hogy hátba támadtam barátnőmet.. Igen, a féltékenységem az egyetlen ok. Naivan azt hihettem, hogy ha egy kis pletyka felüti a fejét körülöttük, akkor én kerülök a középpontba. Tévedtem. És talán ezért van, hogy találomra ugrok bele futó kapcsolatokba és névtelen légyottokba..
A magánéletem kész perpatvar ugyan, de igyekszem, hogy ne törjön meg semmiféle érzelem és a munkámat még így is maximálisan végezzem. Hiszen... A tanítás a hivatásom.
Eleanor Teresa Lynch
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Eleanor Lynch Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Lynch   Eleanor Lynch EmptyVas. Jún. 30, 2013 8:29 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Jó estét Mrs!
Nagyon tetszett a szöveg, gyönyörűen van megfogalmazva. Lara nagyon fog örülni önnek vagyis ő lehet nem de user biztosan. Jó játékot, de előtte tessék foglalózni, tudja a szokásos tortúra!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Eleanor Lynch

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-