Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Michelle Flym EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Michelle Flym EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Michelle Flym EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Michelle Flym EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Michelle Flym EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Michelle Flym EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Michelle Flym EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Michelle Flym EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Michelle Flym EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Michelle Flym

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Michelle Flym Empty
TémanyitásTárgy: Michelle Flym   Michelle Flym EmptyVas. Ápr. 14, 2013 7:31 pm


Teljes Név

Michele Flym

Kor

17

Csoport

tánc >> jazz ballet

play By

Cara Delevingne
Belsö

én inkább egy fajta felsorolást csinálnék mint sem egy hosszú szöveget biggyesszek ide. |Naplót vezetek. Minden nap megírom mi történt velem. Sosem maradhat ki semmi. Ebbe nem csak a nem rég történt eseményeket írom meg, vágyakat is-célokat. Csak úgy mint e könyvbe való szöveg firkantás, úgy kisebb-nagyobb teendőim sem maradhatnak el. Mindent szeretek azonnal megcsinálni. Ha valamit például egy kiselőadást az iskolába egy hét múlva kell leadni, én akkor is a feladat kiadásának napján megcsinálom. Ez segít abban, hogy mindig mindenre maradjon időm. 
Szeretek cetliket ragasztgatni a táblámra, hogy az időm tökéletesen be legyen osztva.
Első a tanulás, második amit a szülők kérnek és harmadik az ének gyakorlása. Számomra talán az utóbbi a legfontosabb.|Vannak reggeli kimaradhatatlan teendőim is. Ilyen például a kávé. És bár tudom ennyi idősen nem lenne szüksége koffeinre az embernek én még is szeretem-anyáékat nem zavarja.|Mint minden embernek, nekem is vannak gondjaim, rossz napjaim. Szeretem kisírni magamból a negatív dolgokat, de nem úgy, hogy másnak özönvízként öntsem ki a problémáim. Inkább csak egymagamban szeretek sírdogálni, vagy hosszasan elgondolkozni. Ilyen pityergős kedvem ritkán van szerencsére vidám jelenségnek tudhatom magam.|
|Könnyen megy a tanulás, hamar megjegyzem a dolgokat.|Énekléshez konyítok egy csöppet, de még csak néhány barátom hallotta hangom.|Kicsi korom óta festek, így már külön tanárhoz is járok, hogy még jobban menjen.|Mindig is szerettem a konyhában legyeskedni, így hát egész jól megtanultam főzni.|Remekül megtudok szeppenni, olykor még dadogok is.|
|Nem tudok hazudni, pedig néha nagy erény, ha valaki tud füllenteni.|Bátor és közvetlen szeretnék lenni, senki sem szereti a félős kis cicákat.|Életem a tánc.|Nem írok szépen|Rossz a név memóriám.|Ügyetlen vagyok, akár a saját lábamban is eltudnék esni.|Gyakran jövök zavarba.|Túlságosan izgulós vagyok.|
Egy szelet belölem

Sokszor van úgy, hogy nyámnyila, elítélendő embernek számít az, ki nem szereti, ha rossz jegyet kap. Kinek érett gondolkodása kiemeli a többiek közül. Vagy csak szimplán nem viselkedik "menőn". Kérdem én..azért leszek az, mert kihúzva magam önzően viselkedve császkálok? Én ezt a dolgok máshogy látom. A menőség számomra inkább azt jelenti, hogy sokan szeretik, de nem azért mert pénze van, hanem mert sokakat megért, segít és felnézhetnek rá. Egy viszonylag bátortalan, a hátsó padnál megbújó leányzó vagyok. Imádok nyelvet tanulni, kedvelem a matematikát és még megannyi tantárgyat. Nem szeretem kibeszélni az embereket. Bár a gimnázium melynek létszámát növelem hajlamos arra, hogy folyosói a szaftos hazugságokról, vagy nem alátámasztott információktól dübörögjön. Ártatlan tekintettel meghúzva magam vonulok egyik teremből a másikba, vagy a szekrényemhez néhány barátommal az oldalamon. Ők ismernek igazán. Tudják, hogy nem vagyok olyan szerencsétlen mint az tűnik elsőre, hogy én is tudok lazulni független attól, hogy a szabályokat szeretem betartani és tudok vicces is lenni. Amit a többi 200 lát az egy okos lány, kit elkönyvelt a sulikirálynője egy nyominak csak azért mert nem az számít nekem ami a külsőt érinti. Hogy nem hajtom a pasikat és nem hódolok be. Viszont sokszor kitudnak használni. "Ezt vidd ide, azt pedig oda." vagy "Fogd meg!" nem merek visszaszólni, ha felbátorodom és akarnék ellenkezni, vagy végre megmondani a tutit elakad a szavam, vagy dadogni kezdek. Így hát bár nem leszek a cuki kis méhecske ki követi úrnőjét még is teljesítem a parancsot. Nincs választás..nah majd meglátjuk! Hisz egyszer csak dőlni fognak belőlem a szavak és lerombolom a birodalmat mely irigységre, önzésre épül.
Igen valami hasonló cél lebeg előttem, nem pedig az, hogy egyszer én leszek a bálkirálynő. De ezen kívül még rengeteg aprócska álmom van, melyeket mélyen szívemben dédelgetek. Ilyen álom például, hogy világszerte híres jazz balerina legyek. Mindenem a tánc. Tanulás mellett ez az amiben igazán kitudok tűnni és megcsillogtathatom, hogy ki és mi vagyok. Mikor színpadon állhatok és elvégezhetem a csodás lépéseket akkor érzem igazán, hogy a sok bántás mit sem ér, mert én ezt tudom, ezért megdolgoztam és még előttem a csillagos ég.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Michelle Flym

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Tánc-