Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Mr. Maslow EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Mr. Maslow EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Mr. Maslow EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Mr. Maslow EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Mr. Maslow EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Mr. Maslow EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Mr. Maslow EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Mr. Maslow EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Mr. Maslow EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Mr. Maslow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Noel Maslow
Noel Maslow

Korom : 38
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : dolgozat javítás
Humor : vicces
Tanítási órák száma : 12

Mr. Maslow Empty
TémanyitásTárgy: Mr. Maslow   Mr. Maslow EmptyHétf. Júl. 08, 2013 11:21 am


Noel
1985. augusztus. 20.
London
Tanár
Jared Leto
Nolen Cade Porter

Kedves Igazgatóság!

Levelembe foglalnám az eddig velem történteket, mint bevezetést. Jobban bele gondolva, nem is kell olyan sokat írnom, mert eddigi életem (28 év) tökéletes példája annak, hogyan találjam meg az aranyközéputat. Nem pedig az aranyeret. Tudom, rossz poén volt, ha kárpótoljam önöket azzal, hogy tanári képzettségem megfelelő az önök iskolájának. Már nem csak azért, mert minden tini lány értem fog repesni, de tudok fegyelmet tartani és érdekes módon megközelíteni a médiát...mint szakirányt. Nem pedig a valóságshow-k ködös és hasztalan szemeteit megtanítva a diákoknak. Persze, követem a tanterv minden egyes pontját, de néha untatónak találom, hogy folyamatosan hasztalan dolgokkal tömjük a diákok fejét. Igaz, mindent megragadva próbáljuk ösztönözni őket, de ha nincs gyakorlati tapasztalat nincs rendes tanítás. Itt persze nem a tantestületet becsmérelem, csak javasolni szeretném, hogy több gyakorlati órát vezessünk be.
Igaz eltértem a tárgytól. Szóval, ha Önök engem választanának média tanárnak, bevezetném a diákokat egy csodákkal való helyre, ahol nem a bulik, az alkohol és a drog mozgatja az agysejtjeiket. Szeretném elmondani, hogy eddigi tapasztalataim során, minden iskolában elértem egy apró változást, ahol a tanulókat segítettem előrébb jutni valamilyen hiányos téren. Ez persze még akkor volt, amikor úgy nevezett "kistanár"-i címmel rohangáltam a folyosókon papírkupaccal a kezemben, nulla stílus érzékkel.
Mai napon azért írom hosszasan ezt a levelet, ahogy Önök is látták, mert én is LÁTTAM, hogy tanárban szenvednek hiányt. Tudom, mindig arra kérjük a diákokat, hogy tudjanak minden tantárgyat, de akkor egy tanár miért nem tudja megtanítani mindet? Talán ez volt az egyik ok, hogy én is tanár lettem. Nem tudom, hogy ez ide tartozik-e, de álmom volt, hogy a srácokat a jó irányba tereljem...miután én kicsit tönkretettem az életemet, eddig életem felénél. Akkoriban egy tanárom segített, hogy felkaparjam magam a földről, azóta tisztelem őket. Azóta nem volt egy rossz szavam se a tanáraimhoz, még akkor sem amikor meghúztak egy egyetemi vizsgán. Pedig, igazságtalan volt, úgy hogy mindent megtanultam. Ezt szoktam úgy hívni; pofára ítélés. Tudom, nem szabadna így fogalmaznom egy állásjelentkező levére, de kérem. Önök is átélhették már, hogy valakinek azért nem tetszettek mert nem csípték magukat. Levelem utolsó soraiban...nem fogok könyörögni, hogy felvegyenek. Csak azt kérem, figyelmesen olvassanak a sorok között és lássák be, mit hagyhatnak ki. Köszönöm, hogy fáradoztak egy pillantást vetni cirka betűimre.

Üdv.: Noel Maslow

Noel Maslow
Vissza az elejére Go down

Amelia Ferguson
Amelia Ferguson

Korom : 32
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : újságíró, paparazzi
Tanítási órák száma : 47

Mr. Maslow Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Maslow   Mr. Maslow EmptyHétf. Júl. 08, 2013 1:03 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves Noel! (jó választás ez a név^^)
Szép ET- t hoztál össze és nekem nagyon tetszett. Elfogadlak és utadra engedlek, hogy megnevelj néhány diákot.
Jó szórakozást tanár úr! Irány foglalózni és játszani:)
Vissza az elejére Go down
 

Mr. Maslow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Tanárok-