Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Ms. Los Angeles EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Ms. Los Angeles EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Ms. Los Angeles EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Ms. Los Angeles EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Ms. Los Angeles EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Ms. Los Angeles EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Ms. Los Angeles EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Ms. Los Angeles EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Ms. Los Angeles EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Ms. Los Angeles

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Miriam Edwards
Miriam Edwards

Korom : 27
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : kamerával a kézben
Humor : érces
Tanítási órák száma : 6

Ms. Los Angeles Empty
TémanyitásTárgy: Ms. Los Angeles   Ms. Los Angeles EmptyKedd Júl. 23, 2013 7:23 pm


Miriam, Miri
1996. 05. 24. (17)
Los Angeles
MÉDIA
Filippa Smeds
Nolen, Noel

Mit jelent nekem Angila?! A meleg teát esős napokon. Hosszú sétákat a Temze partján, a tenger felől érkezőz sós széllel. Szóval, minden rosszat, amit Los Angeles-ben nem is tapasztaltam. A nap sütés ott sose akart megszűnni, addig fürödhettem a tengerben, amíg szottyosra nem áztak a lábujjaim. Minden szép volt és happy. Persze, anyámnak támadt az az ötlete, hogy mi lenne ha elköltöznénk. Beetettek engem azzal a szokásos szöveggel, hogy csodás helyre megyünk, mennyi barátot fogok találni és ugyanolyan művészeti gimibe fogok járni.
Örömmel pakoltam a bőröndömet, mert tudom mennyi los angeles-i gimnázium van szerte az USA-ban. Vajon New York-ba megyünk, esetleg Miami-ba? Annyira bezsongtam, hogy nem is figyeltem amikor becsekkoltunk a repülőre. Nővérem világosított fel a sötét tényről. Egy másik kontinensre utazunk.
HOGY MI?! Az, hogy kiakadtam igen csekély kifejezése annak, hogy én mit műveltem a repülőn. Szegény személyzet már orvost akart hívni, azt hitték rohamom van. Igen, az volt. Elkapott a híres 17 éves hiszti roham.
Ja, hogy ezt miért írom a jelentkezési lapomra? Egészen egyszerű a válasz. Akaratom ellenére hoztak egy olyan helyre, ahol hülyének néznek a vörös hajam miatt, az amerikai akcentusom miatt és még sok egyéb miatt.
Tisztelettel, kedves Igazgatóság. Én mint hű médiás fogadom. Amint elhagyom ezt a nyavalyás szigetet, Oscar díjas filmet fogok forgatni és a díjáatadón megemlítem azokat az éveket, amiket itt sínylődtem.
Remélem levelem nem okoz mély sebeket a szívükben. Nem mellesleg. Szerintem túl messze vannak egymástól a termeim. Kaphatok másik órarendet??

Tisztelettel és Alázattal: just an l.a. b*tch

Miriam Edwards
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Ms. Los Angeles Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Los Angeles   Ms. Los Angeles EmptySzer. Júl. 24, 2013 10:07 am

Gratulálunk; Elfogadva!
Szia!
Imádom a pb-d (+pont) és azt is ahogy fogalmazol. Nagyon tetszett így nem állok a játéktér elfoglalásának útjába. A menetet már tudod, foglalások elvégzése és partner keresés.
Jó szórakozást.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Ms. Los Angeles

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» the secrets of los angeles

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Média-