Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Sex on the Beach szórakozó hely.  EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Sex on the Beach szórakozó hely.  EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Sex on the Beach szórakozó hely.  EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Sex on the Beach szórakozó hely.  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Sex on the Beach szórakozó hely.  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Sex on the Beach szórakozó hely.  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Sex on the Beach szórakozó hely.  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Sex on the Beach szórakozó hely.  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Sex on the Beach szórakozó hely.  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Sex on the Beach szórakozó hely.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Sex on the Beach szórakozó hely.  Empty
TémanyitásTárgy: Sex on the Beach szórakozó hely.    Sex on the Beach szórakozó hely.  EmptyPént. Júl. 26, 2013 4:22 pm

Logan & Brianna
Together or Alone

Szerda este az összes szórakozó hely békés volt, nem sok ember lófrált oda bent, a zene sem szólt olyan hangosan, mint máskor. Ott ücsörögtem a bárpultnál, és hallgattam a pultos fiú baromságait, amivel próbált volna felszedni engem, miközben szívószálammal a koktélomat kavargattam. A srác csak dumált és dumált, de valahogy sem a külseje, sem a mondókája nem tudott levenni a lábamról. Hiába, mindig is az olyan pasikat kedveltem, akik jól néztek ki, és nem egy szál izompólóba meg farmerbe mászkáltak. Egy férfi igen is legyen igényes. Preston is mindig adott magára, lehet, hogy ezért vonzódom inkább az olyanokhoz, és nem azokhoz, akik abból élnek, hogy koktélokat osztogatnak. Így bele gondolva jó lett volna egy pasi, elég régen voltam már férfival. Nem kisfiúra gondolok, hanem egy igazi férfira, aki érett, és úgy törődik velem, ahogyan kell. A szemem a bejárati ajtó irányába tévedt és belépett rajta egy ismerős figura, jóvágású férfi, ingben és csinos farmerban. Bele haraptam az ajkamba, a tanárom volt az, Logan Cross. Az egész iskolában a legdögösebb tanár. Nőtlen volt, és igen szexi, csak reménykedni tudtam abban, hogy észrevesz egy magamfajta lánykát.

Vissza az elejére Go down

Logan D. Cross
Logan D. Cross

Korom : 38
Itt vagyok : ↓ London
Munkám-hobbym : ↓ Teacher
Humor : ↓ Not so bad
Tanítási órák száma : 8

Sex on the Beach szórakozó hely.  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sex on the Beach szórakozó hely.    Sex on the Beach szórakozó hely.  EmptySzomb. Júl. 27, 2013 1:50 pm

Miss Watson && Mr Cross


Azt hiszem, a hétköznap esti iszogatások, egyáltalán nem állnak messze tőlem. Az pedig általában teljesen hidegen hagy, hogy mennyire vagyok másnapos, vagy fáradt az iskolában. Bár olyankor mindenkivel röpdogákat íratok, hogy legalább az órákon tudjak pihenni. Ami természetesen nem tetszik a diákoknak, de az sem túlzottan szokott izgatni. Hmm... izgatni talán magjd a ma éjszaka fog. Méghozzá szó szerint. Már legalább öt napja nem vittem senkit ágyba... és ez nálam már szinte rekord. Szóval épp itt az ideje, hogy valakivel megismerkedjek. Még ha csak egy éjszakára is... mert hát az tény, hogynem vagyok a kapcsolatok híve. Majd ha én úgy gondolom, hogy kiöregedtem, akkor megkeresem szívem hölgyét. De az remélhetőleg még odébb lesz. A huszonnyolc év még nem sok. Vagy mégis? Á nem!
Mikor megérkezek a szokásos szórakozóhelyemre, bevágom magam után az ajtót, majd pár táncoló emberkét félrelökve, lazán a pulthoz sétálok.
- Egy whiskey-t, jéggel... de gyorsan. - Szólok oda a pultosnak, Naomi-nak, aki mivel őrülten belém van zúgva, már ugrik is szavamra. Miután megkapom az italomat, bőségesen megajándékozom a lányt borravalóval, majd nézelődni kezdek a mai áldozatomat keresve. Ám de nem sokáig teszem ezt, mivel megakad a mellettem álló lányon a tekintetem, aki épp engem bámul, szinte nyálcsorgatva.
- Helló, szépségem! - Köszönök neki, miután felé fordulok, és az oldalamat a pultnak tádasztom. - Meghívhatlak egy italra? - Kérdezem, arcát fürkészve. Valahonnan nagyon ismerős nekem ez a lány. De vajon honnan? Olyan... fiatalnak tűnik még. Akkor, csakis az iskolából ismerhetem. De sebaj! Nem ő lenne az első diákom, akivel megszegek egy-két szabályt.
- Miss Watson... - Hümmögöm el a nevét vágyakozóan, egy nagy vigyorral arcomon.





|| Words: számolj... || Music: mindenféle ;P || Note:  bocsi a késlekedésért :$ kárpótollak majd (8||
©
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Sex on the Beach szórakozó hely.  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sex on the Beach szórakozó hely.    Sex on the Beach szórakozó hely.  EmptySzomb. Júl. 27, 2013 5:08 pm

Bri & Logan
Badammtssss

Unottan ücsörögtem ott, és figyeltem, ahogyan a férfi végig sétál, a termen majd kér egy italt a pultos lánytól, aki minden szaván csüngött.  Megforgattam a szememet, az addig oké, hogy ez a pasi meg ér egy pár ajtócsapkodást, de, hogy szerelmes legyek belé, azt nem tartom túl valószínűnek. Ennek két oka van, az első, hogy sokat hallottam már róla, az iskolában igazi ódákat zengnek a diáklányok arról, hogy micsoda Adonisz teste van, meg, hogy az ágyban olyan, mint egy igazi akrobata, bár ő ezt sosem hallhatta, hiszen a fedőneve a suliban csak LB, vagyis lepedő bajnok, ami mondjuk szerintem egy kicsit röhejes, de hát kinek mi. Csak figyeltem, ahogyan belekortyol az italába, amit a pultos kislány mell kidobva, és nyál csorgatva szolgált fel neki, majd ahogy felém fordult, egy pillanatra elállt a lélegzetem. Hátra dobtam a hajamat, és felöltöttem a leggyönyörűbb mosolyomat, majd az ital kínálatára bólintottam egyet.
- Annak örülnék Mr.Cross. – mosolyogtam továbbra is, majd visszanéztem a pultos srácra, akinek az arcán a helyett a bugyuta mosoly helyett, most ott virított az őszinte csalódás, és mély utálat édeskés keveréke. Vidám mosolyt villantottam felé, majd a székkel együtt közelebb húzódtam a férfihoz, és jobb kezem mutató és középső ujjával játszadozni kezdtem a férfi vállán. – Mi szél hozta ide éjnek évadján? – kérdeztem ártatlan arcot vágva, majd megkoronázva egy huncut mosollyal.

Vissza az elejére Go down
 

Sex on the Beach szórakozó hely.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-