Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
April Frewer EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
April Frewer EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
April Frewer EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
April Frewer EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
April Frewer EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
April Frewer EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
April Frewer EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
April Frewer EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
April Frewer EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 April Frewer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

April Frewer
April Frewer

Itt vagyok : → London
Humor : → akad egy kevés...
Tanítási órák száma : 2

April Frewer Empty
TémanyitásTárgy: April Frewer   April Frewer EmptySzomb. Júl. 27, 2013 5:36 pm


April
17
London
Dráma
Holland Roden
(sárga)Bri és csapata

Az egyetlen dolog, amit kimondhatatlanul utálok az az éneklés. Jó... persze az teljesen más, mikor a tusolóban dúdolgatom a kedvenc zenéimet. Elvégre azt nem hallja senki. Viszont most rám akarnak sózni egy hülye, nyálas, zenés színdarabot. Márpedig én aztán száz, hogy nem állok ki a színpadra énekelni, egy rakás ember elé. Mondhatnám, hogy ez haladás, de nem mondom, mert nem szívesen vállalom el. Hiába jobb mint az eddigi szerepléseim. Az első évemben, "gólyaként" vagy meg sem jelenhettem az előadásokon, vagy egy olyan szerepet kaptam, hogy befuthattam a színpadra és összeszedhettem a szemetet. Szóval tényleg nagy lépés, hogy egy főszerepet kaptam el, de mégis annyira nehéz igent mondani rá. Viszont jól tudom, hogy muszáj elvállalnom, hiszen én akartam a dráma szakot, és igazából szeretem is... csak ne lenne benne ének, nekem aztán hiába is mondják, hogy semmi baj a hangommal, mert semmit nem segít rajtam.
Igencsak idegesen indulok el megkeresni az egyik producert, hogy bejelentsem, elvállalom azt a nyomorult szerepet. Szerencsére legtöbbször az előadóban találhatom meg őket, így most sem kell túl sok időt vesztegetnem a keresésükre. Mikor megpillantom Mike-ot, elég bizonytalanul, de ráveszem magam, hogy választ adjak ajánlatára.
- Elvállalom. Egy feltétellel! - Várakozó pillantásából, azt szűröm le, hogy folytathatom. - Nem lesz semmiféle, hogy is mondjam... nyáladzás. - Mondom el feltételemet neki és reménykedek beleegyezésébe. Tényleg semmi kedvem a nagy szerelmest eljátszani. Főleg mert jóformán azt sem tudom mi az a szerelem. Számomra ez csak egy egyszerű szó, amit annyi ember használ. De én... én még soha nem éreztem magam szerelmesnek. Persze a kemény tizenhét évemmel, nem nagy tapasztalatokat szerezhettem eddig, de azt sem mondom, hogy nem volt soha senkim. Sőt! Legtöbbször mindig akad egy srác, de senkivel nem bírok sokáig kapcsolatban maradni. Egyszerűen nagyok az elvárásaim. Hát akkora baj ez?
- Majd meglátjuk mit tehetek. - Mondja, Mike egy egyszerű vállrántással, majd el is fordul tőlem, hogy folytassa munkáját.



April Frewer
Vissza az elejére Go down

Amelia Ferguson
Amelia Ferguson

Korom : 32
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : újságíró, paparazzi
Tanítási órák száma : 47

April Frewer Empty
TémanyitásTárgy: Re: April Frewer   April Frewer EmptyKedd Júl. 30, 2013 12:36 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves April (Dettiii.. khhhmm)!
Örülök, hogy immár triplázol a multik terén, miszerint ennyire sikerült megkedvelned az oldalunkat.Smile
Az et- d jóra sikeredett és nem tudtam mibe belekötni.
Éneklés.. hmmm... a véleményem nekem is ez.Very Happy
Irány foglalózni és jó szórakozást!Smile
Vissza az elejére Go down
 

April Frewer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Dráma-