Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Pepper Maricetto  EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Pepper Maricetto  EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Pepper Maricetto  EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Pepper Maricetto  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Pepper Maricetto  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Pepper Maricetto  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Pepper Maricetto  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Pepper Maricetto  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Pepper Maricetto  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Pepper Maricetto

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Pepper Maricetto  Empty
TémanyitásTárgy: Pepper Maricetto    Pepper Maricetto  EmptySzomb. Júl. 27, 2013 6:24 pm


Mss.Maricetto
1987.szeptember.16
Brimingham
tanárok
Natalie Portman
Brianna Watson
Biológiát jöttem ide tanítani. Ha rajtam állna ennyi elég is lenne rólam, mert nem nagyon szeretek önmagamról beszélni. Talán azért mert nem nagyon van mit. A családom, Olaszországból jött ide Angliába, egyfajta bevándorlóként, bár én már itt születtem Briminghamben, azért is van ilyen furcsa, nehezen megjegyezhető nevem. Szeretem a gyerekeket, bár mondjuk az itteni diákok, nem sokkal fiatalabbak mint én, valahogy könnyen megértem magam velük. Szeretek velük beszélgetni, főleg a fiúkkal, a tini éveimre emlékeztetnek, te jó isten, hogy mennyi baromságot megcsináltunk mi és a haverjaim. Talán pont ezért álltam tanárnak, hogy kicsit vissza élhessek a fiatalsággal, na meg ez pont olyan munka, amit az ember akár élete végéig is csinálhat. Briminghamben is tanítottam, és onnan ki is rúgtak, azért, mert túl bensőséges kapcsolatot ápoltam egyes diákjaimmal, ha értik, hogy mire gondolok, de hát mit lehet tenni, a fiúk olyan kedvesek, én pedig, a pszichiáterem szerint túl naiv vagyok. Egyébként élvezem ezt, mármint azt, hogy mindig fiatalabb a fiúm mint én, olyan felszabadító érzés, még sosem volt idősebb barátom, és nem is nagyon tervezem, hogy lesz. Tanárnak viszont egész jó vagyok, szeretem a biológiát, abban mindig ki tudtam teljesedni, és korrepetálni is szívesen korrepetálok majd, a lakásomon barátságos keretek között.
Pepper Victoria Maricetto
Vissza az elejére Go down

Amelia Ferguson
Amelia Ferguson

Korom : 32
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : újságíró, paparazzi
Tanítási órák száma : 47

Pepper Maricetto  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pepper Maricetto    Pepper Maricetto  EmptyHétf. Júl. 29, 2013 12:21 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves Pepper!
A verőfényes Olaszország után biztosan nehéz lehetett megszokni Angliát, de mivel még itt vagy úgy látom sikerült elhelyezkedned itt.
Az ET-be nem tudok hol belekötni, így el is fogadlak. Irány foglalózni és játszani!
Jó szórakozást!Smile
Vissza az elejére Go down
 

Pepper Maricetto

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-