Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Damian Iason Crawley EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Damian Iason Crawley EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Damian Iason Crawley EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Damian Iason Crawley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Damian Iason Crawley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Damian Iason Crawley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Damian Iason Crawley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Damian Iason Crawley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Damian Iason Crawley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Damian Iason Crawley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Damian Iason Crawley
Damian Iason Crawley

Korom : 36
Itt vagyok : Ha keresel, akkor megtalálsz
Munkám-hobbym : Zenész, tetováló, tanár
Humor : Nem mindig van
Tanítási órák száma : 6

Damian Iason Crawley Empty
TémanyitásTárgy: Damian Iason Crawley   Damian Iason Crawley EmptyCsüt. Aug. 08, 2013 3:52 pm


Dam, D
1988. Április 1. (25)
Quebec, Montréal, Canada
Tanár
Jerry Horton
Josephine Aveline Summer
Nagyanyám unszolására úgy döntöttem, hogy felhagyok a tetoválással, illetve a bulikkal, piával, s kissé másféle munkát keresek magamnak. Nem tudom, hogy miképp sikerült rávennie erre az emeletes marhaságra, hogy én álljak tanárnak... hagyjam itt a rockbandámat, egy rohadt tanári állásért. Igazából nem volt nehéz rájönni, hogy miért mentem bele. Ha nem tűnök el innen, akkor a fejembe kapok egy golyót. Volt egy kis balhénk a punkokkal, ezért jobb lesz, ha szedem a sátorfámat. Nem akartam könyörögni senkinek, s nem is fogok, ezért úgy döntöttem, hogy írok egy e-mailt a sulinak, s utána pakolok csak össze.

Tisztelt Vezetőség!

Előre is elnézést kérek a zaklatásért, remélem nem fogok Önökkel összetűzésbe keveredni emiatt. Úgy tudom, hogy lenne egy üresedő, betöltendő állásuk. Ha jól olvastam a honlapjukon, akkor valaki olyant keresnek, aki nagyon ért a gitárokhoz. Szeretném magamnak ezt az állást. Ami azt illeti nem diplomáztam le, csak egy egyszerű tetováló vagyok, aki nem ért a kamaszok érzékeny kis lelkéhez, de gyermekkorom óta játszok ezen a hangszeren, illetve 15 éves korom óta egy helyi rockbandában tolom a tutit. Biztos vagyok benne, hogy jobb embert nem is találhatnának erre a posztra. Bár ha nem akarják, hogy nedves nadrágú tinilányok lepjék el a folyosót, akkor vegyenek csak fel valami sznob idiótát, aki azt sem tudja, hogy egy gitárt hogyan kell helyesen tartani. Tudtommal nem fogok semmi olyan tantárgyat tanítani, amihez diploma szükséges, ezért gyakorlatilag anélkül is alkalmazhatnak. Nem volt tanárom, magamtól tanultam meg játszani, amit a mellékelt videóban meg is hallgathatnak. Néha iszok, s dohányzok, de ne féljenek, nem fog mindenki másnaposan iskolába jönni miattam. Azt is megígérem, hogy egyetlen diákomat se fogom kitetoválni, vagy droggal kínálni. Talán egy kicsit ordítok majd, ha elegem lesz, de ezt melyik tanár nem csinálja? Szóval rövidre is zárom eme csinos kis levelet. Afelől biztosítani tudom Önöket, hogy én vagyok a tökéletes ember erre a posztra, ugyanis nem lesz még egy ekkora idióta, aki elvállalja ezt az állást, ilyen gitártudással. Szinte a létező összes riffet csípőből vágom, illetve értek a zeneszerzéshez, különböző stílusokhoz, na meg a legfontosabb: tudok tabot írni, amire a feltörekvő kisembereket is megtaníthatom. Legszívélyesebb üdvözletét küldi: Damian Iason Crawley


Párszor még átolvastam a levelemet, s arra jutottam, hogy kicsit nagyképű lett, de ez a legkevesebb. Jól sarokba kell szorítanom őket, mert különben az agyam holnap a járdát fogja beteríteni.
Damian Iason Crawley
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Damian Iason Crawley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damian Iason Crawley   Damian Iason Crawley EmptyPént. Aug. 09, 2013 10:32 am

Gratulálunk; Elfogadva!
Hát szia...azaz jó napot tanár úr!
Nagyon tetszett a karakterlap, öröm volt olvasni.
Örülök, hogy a helyes tanárok száma nőtt Razz
Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Damian Iason Crawley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Tanárok-