Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Peter Burns EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Peter Burns EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Peter Burns EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Peter Burns EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Peter Burns EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Peter Burns EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Peter Burns EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Peter Burns EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Peter Burns EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Peter Burns

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Peter Burns Empty
TémanyitásTárgy: Peter Burns   Peter Burns EmptyPént. Aug. 09, 2013 11:26 am


PETER
1991.06.13. (22)
JACKSONVILLE
MÉDIA
ROBERT DOWNEY JR.
Nincsenek
A 90-es évek elején születtem Jacksonville városában, Floridában. Mindig is egyke gyerek voltam, ennek meg is volt az oka, de erről később fogok beszélni. Akkoriban apám régiségkereskedő volt, míg anyám tanárnő. Ugye milyen izgalmas? El tudom képzelni, hogy milyen romantikusan teltek el a randevúik: "És tegnap megtanítottam nekik a szorzást." "Ohh, de jó, képzeld én meg eladtam szombaton végre azt a csúnya vázát." Pancser, mindkettő. Tervezett gyerek voltam, örültek mikor összejöttem nekik, és ez az öröm ki is tartott a tizedik születésnapomig. A tanulás nem volt az erősségem, utáltam, képtelen voltam sokáig koncentrálni egy feladatra, inkább azzal törődtem mint sok más gyerek is ebben a korban: szórakoztam, bosszantottam másokat, a haverjaimmal lógtam. A szüleim egy tökéletes, makulátlan, hiper szuper gyereket akartak, de mivel én rám e jelzők közül egyik sem illett, elkönyveltek hiperaktívnak, betegnek. Úgy gondolták, hogy azért nem tudok, akarok tanulni mert valami bajom van, és ez nem gyógyítható. Hát öcsém, szerintem akinek ilyen gondolatai vannak a saját kölkét illetően...na, annak vannak gondok az agyában. Természetesen nem volt, és nem is lesz semmilyen betegségem, normális vagyok. Miután ezt bebeszélték maguknak, hogy elment az eszem, vagyis sose volt, leadtak a nagyszüleimnek. Leadtak, átadtak, kidobtak, lepasszoltak. Ennél szebben nem tudom megfogalmazni a nemes tettüket. Többet nem is lett gyerekük, rájöttek, hogy nincs szükségük rá. A dédapám Argentínában született, élt, halt meg, a nagyszüleim még csak az "él" fázisban jártak, de ők is ugyanott laktak. Oda költöztem hozzájuk. Elárulhatom a város nevét, ami Rosario, de kétlem, hogy ez bárkit is érdekelne. Ott nem mindenki beszél angolul, legalábbis ahova én jártam suliba nem ez volt a legnépszerűbb nyelv. Megviselt, hogy a szüleim elhagytak, kidobtak mint egy selejtes állatot, ezért eléggé magamba fordultam. A nagyszüleim próbáltak jobb kedvre deríteni, programokat szerveztek nekem, nem akarták, hogy egyedül maradjak. Fiatal korom ellenére megfordult a fejemben, hogy véget vetek az életemnek, eldobom, ahogy velem tették, de sose volt elég bátorságom ahhoz, hogy ezt meg is tegyem. Kicsit megváltoztam idő közben, már nem kerestem az emberek társaságát, inkább tanultam, olvastam, amiért sokan utáltak is. A régi rossz tanulóból jó tanuló lett, ezért sem szerettek igazán az osztálytársaim. Voltak barátaim, nem voltam teljesen magányos, hiába éreztem magamat annak. A szüleim nem érdeklődtek utánam, még a nagyszüleimmel se tartották a kapcsolatot. Ez nem csak engem, hanem a nagyanyámat is nagyon megviselte. Nem akarta elhinni, hogy a lánya egy ilyen....gonosz ember.
Elvégeztem az általános iskolát, és elkezdhettem a gimnáziumot. A "menőcsávók" ilyenkor kezdtek el csajozni, ahogy én is. Az már más kérdés, hogy ez nem igen ment nekem. A gimis évek alatt összesen két barátnőm volt, mindegyikkel fél év után szakítottam. Na jó, ők velem, de most ez mindegy. Már ekkor vonzott a fotózás, amit az iskola mellett hobbiként űztem. A jó jegyeim itt is megmaradtak, de a magatartásom már nem volt olyan hű de tökéletes. Voltak balhéim, dehát kinek nem? Mikor már sikerült túl jutnom a szüleimen, elfelejteni őket, a nagyapám meghalt szívrohamban. Az utolsó gimnáziumi évem előtt. Azokban a hónapokban jártam a leglázadósabb korszakomban, a nagyanyám engem hibáztatott, hogy miattam halt meg, és, hogy egy hálátlan kölyök vagyok, pedig befogadtak. Megszoktam, hogy ok nélkül hibáztatnak, szóval próbáltam nem figyelni rá, úgyis csak a szomorúság beszélt belőle. A különböző egyetemek néztem, az volt a célom, hogy bejutok valamelyikre, akárhol is legyen az. Eljött a nagy nap, leérettségiztem. A nagyanyámmal megszűnt a hadakozásunk, sőt, pénzt adott nekem, hogy tudjak magammal kezdeni valamit. Tádámm, ez pont jókor jött, mert bejutottam álmaim egyetemére. Igaz, kicsit messzebb volt a kelleténél, de egyáltalán nem tántorított el. Londonba mentem, lett egy albérletem is, ami nem túl nagy, de úgyis egyedül élek benne.
Meg is érkeztünk a jelenbe. Azt nemtudom, hogy mit hoz a jövő ennyi peches év után, talán jót, talán rosszat, majd kiderül.
Peter Burns
Vissza az elejére Go down

Amelia Ferguson
Amelia Ferguson

Korom : 32
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : újságíró, paparazzi
Tanítási órák száma : 47

Peter Burns Empty
TémanyitásTárgy: Re: Peter Burns   Peter Burns EmptyPént. Aug. 09, 2013 5:23 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves Peter!
Szépen megfogalmazott előtörténetet olvashattam és mivel nekem tetszett így hát el is fogadlak.
Különösen tetszik, hogy Robert Downey Jr. nem az időskori képeivel lett a play by- od, ilyet még senkitől sem tapasztaltam. Ötletes.Smile
Na hát akkor irány foglalózni majd játszani!Smile
Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
 

Peter Burns

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-