Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Nathaniel White EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Nathaniel White EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Nathaniel White EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Nathaniel White EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Nathaniel White EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Nathaniel White EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Nathaniel White EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Nathaniel White EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Nathaniel White EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Nathaniel White

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nathaniel White
Nathaniel White

Korom : 28
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : futás
Humor : Döntsd ell hogy van-e ?
Tanítási órák száma : 3

Nathaniel White Empty
TémanyitásTárgy: Nathaniel White   Nathaniel White EmptyPént. Aug. 23, 2013 8:36 am

Karakter Neve
ez vagyok én
Külső: 185  cm magas, barna szemű, barna hajú, nagyon szexy gyerek vagyok. Állítólag a nagy apámra hasonlítok a legjobban, de ezt én nem tudom. De az már biztos, hogy a szemem pont olyan, mint az apámé, amit sok lány meghódításánál használok. Sokat szoktam járni, futni, de nem edzőtermekbe, hanem kint a friss levegőn. A futás miatt erős vádlim van, de ezek mellet a felső testem se a legvéznább, aminek a lányok nagyon örülnek.
Belső: Egy igazi nőcsábász vagyok! Aki bárkit az ágyba tudok vinni, bárkitől meg tudok szerezni egy csókot és még soha nem kapott kosarat. Egy bulin, ha oda megyek egy lányhoz táncolni, akkor az lesz a vége, hogy lesmárolom, de persze a lányok ilyenkor nem szoktak ellenkezni. Egy lányt  csak egyszer viszek az ágyba, vagyis mégse. Hát igen van, nekem egy úgy mondom "csajom" akivel összejárunk egy kicsit "játszadozni" és a neve Nicole. Közte és köztem erős TESTI vonzalom van.
Sok ember szerint  egoista vagyok, de az nem egoista, aki tudja, hogy mire képes és ezt ki is mondja!
Szeret: az egy éjszakás kalandok, Nicolar töltött esték,
egy szelet belőlem

Lassan lépkedek  Nicoléknak a házukba lévő lépcsőn. Remélem, a szülők nem játsszák el azt a történetet, hogy "hoppácska hamarabb haza jöttünk". Utálom, amikor egy lánynál reggel nyolckor találkozók a bátyuskával vagy apucival. Általában mind a kettő rossz, de ha a bátyuskát ismerem személyesen régebbről (volt már rá példa) az általában rosszabb szokott lenni. De hála istenek a konyhában csak a játszó társammal találkoztam. Miközben Nicole a müzlijét készítette én mögé álltam és elkezdtem csókolgatni a nyakát, a kezemet, pedig a derekára tettem.
- Remélem máskor is benne vagy egy kis hancúrozásba.- mondtam, majd eltoltam magam a testétől és a bejárati ajtó felé vettem az irányt. Imádom a szombatokat! Egész nap pihenés és senki se zaklat. Reggel gyors felkaptam magamra azt a ruhát, ami a bulin volt. Végülis anya már meg se lepődik, ha a tegnapi ruhába megyek haza. Azt, hogy nem otthon alszok a hét 60%-70% az nálunk már általánosság! A házunk kapuja előtt megállók, majd a kapucsengőnkbe bele szólok.
- Gabriella engedjem be! - mondtam, nem mellesleg Gabriella a takarítónőnk, aki már sokszor volt az ágyamba hancúrozni. Kb.20 éves és hullámos fekete haja van, igazi szépség. Végre kijött a házból a lány, hogy kinyissa nekem az ajtót. Mikor végre bejutottam a házba a szépség előttem sietet. Ahogy hátúról láttam egyszerűen nem tudtam ellen állni. Visszarántottam a kezénél a lányt, majd magamhoz húztam. A kezemet a fenekére raktam és még jobban a testét az én testemhez húztam.
- White úr ennek nem lesz jó a vège - mondta, de igazából ez a mondtad engem és őt se érdekelte. Tudtam, hogy anya most fodrásznál, manikűrösnél vagy pedikűrösnél van, ezért egy ideg nem jön haza.  Pár perc múlva a szobámba téptük le egymásról a ruhákat. Mikor már mind a ketten fehér neműben voltunk lefektetem az ágyra, majd ráhajoltam és elkezdtem csókolgatni a nyakánál, a mellkasánál és a szájánál. Utána persze ment minden, mint a karikacsapás! Nem tudom, hogy mennyivel később, mert olyan gyorsan történt minden én már videó játékoztam, Gabriella, pedig a fürdő szobát takarította, mintha semmi se történt volna. Még az kellene nekem, hogy anya megtudja ezt. Nagy nehezen azt is már elfogadja, hogy a fia egy nagy nőcsábász, de ha megtudja, hogy lefeküdtem Gabriellával abból nagy baj lesz. Mindig, ha összeveszek anyával, akkor elmegyek Nicolékhoz. Nicole és köztem nem tudom, hogy mi van. Tudom, hogy nem vagyok szerelmes belé! De akkor meg miért van az, hogy vele mindig jó a napom.
17 | drámások| Jules Hamilton

My Life Arts
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Nathaniel White Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel White   Nathaniel White EmptyHétf. Aug. 26, 2013 8:19 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Szia, üdvözöllek az oldalon szép fiú. Nagyon tetszett a kis szj, meg a jelelm rajz is meg a pb-d is szóval nem húzom az időt engedlek játszani, de előtte foglalózz!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Nathaniel White

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Dráma-