Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Chuck D. Collins EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Chuck D. Collins EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Chuck D. Collins EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Chuck D. Collins EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Chuck D. Collins EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Chuck D. Collins EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Chuck D. Collins EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Chuck D. Collins EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Chuck D. Collins EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Chuck D. Collins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Chuck D. Collins
Chuck D. Collins

Tanítási órák száma : 2

Chuck D. Collins Empty
TémanyitásTárgy: Chuck D. Collins   Chuck D. Collins EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:11 pm

Chuck Daniel Collins
ez vagyok én
Gyerekkorában rengeteget verekedett, sokszor is került e miatt bajba, de őt ez hidegen hagyta. Soha nem volt szerelme, pedig már nem egy barátnője volt akik, fülig szerelmesek voltak belé. Leghosszabb kapcsolata három nap volt, és azt is unta már. Tiniként lázadó volt, de inkább az az magában lázadó típus volt. Próbált nevelő szüleinek jól teljesíteni, és a húga előtt is próbált szerető testvér lenni, ami több kevesebb sikerrel jött össze. Külseje, hát jóképű, szívdöglesztő, megjelenése mindig tökéletes, bár ez inkább attól függ, hogy hova kell mennie. Szeretne egy tetoválást, élete szerelmének a kezdő betűjével. De még nem találta meg az illetőt, így csak álmodozik ezzel kapcsolatban.
egy szelet belőlem

Július elseje van. Most hagytam először az árvaház kapuit, ahol nevelkedtem egészen hétéves kóromig. Sokszor jöttek már gyerekek után, és én, meg a húgom, mindig reménykedtünk abban, hogy mi leszünk azok a szerencsés gyerekek, akik innen kikerülnek. De aztán mindig csalódnunk kellett. Soha nem voltam egy jó fiú, sőt. Minden rossz dologban részt vettem, ezért is nem akartam engem. A húgom után rengetegszer jöttek már, de ő nélkülem sehova nem ment, nagyon össze nőttünk. Akkor változott meg gyökerestől az életem, amikor értem is jöttek. Akkor megfogadtam magamnak, hogy tanulni fogok, és jó fiú leszek. Az is lettem, nehéz sorsom volt ott az árvaházban, úgy bántak velünk mint a kutyákkal, de túl tettem magam. És most egy eléggé sikeres énektanárnak mondhatom magam, egy igen jó iskolába, ahol semmi panaszkodni valóm sincs. A fizetés is jó, a diákok is szorgosan tanulnak, soha nem volt egyikkel sem bajom, szerencsére. Még azt sem hallottam vissza senkitől, hogy ők nem lennének megelégedve velem, inkább minden lány megfordul utána. Nem szeretek dicsekedni vele, de jó képű vagyok. Már kiskoromban is sok barátnőm volt, ahogy a tinikorszakomban is. Most így felnőttként, akad, de én inkább olyan vagyok mint egy nagy gyerek, soha nem fogok igazán felnőni, nincs komoly kapcsolatom, bulizok, szórakozok...élem az életemet. Csak akkor tudnék felnőni igazán, ha lenne mellettem valaki, aki megmutatná azt, hogy az élet ennél komolyabb, hogy nem csak a szórakozásból áll az élet. De ameddig nincs mellettem egy ilyen személy, addig én élvezem az életem. Minden buliban felszedek egy lányt, és igyekszem kerülni a diákokat, vagy akik abban az iskolában járnak, ahol én taníttok. Nem szeretnék bajt hozni a fejemre, és azt sem szeretném, ha kirúgnának innen.
Mind ahogy minden szombaton, most is az egyik bárban vagyok, és figyelem az embereket, ahogy táncolnak. A táncosok között észrevettem egy gyönyörű lányt, a többiekhez képest, különc volt. Nem foglalkoztak vele. Egy kis ideig nem figyeltem már, de amikor észrevettem, hogy a mosdóba igyekszik, én is utána mentem. Abban reménykedtem, hogy történni is fog köztünk valami, de nem így történt. Annyira ellenkezett, hogy még egy csókot sem adhattam neki. Ha nem ő lenne most itt, hanem egy másik lány, akkor kicsit bedurvultam volna, de vele úgy éreztem nincs amiért. Más férfi itt hagyta volna, de  én nem, nagyon megfogott benne valami. Talán az, hogy ilyen kis félős. Sokáig gondolkoztam azon, hogy honnan is volt nekem olyan ismerős, aztán beugrott, hogy ott jár abban az iskolában, és ráadásul még tanítom is őt.
24| Tanár | Dylan O'brien

My Life Arts
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Chuck D. Collins Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuck D. Collins   Chuck D. Collins EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 7:03 pm

elfogadva
Drága Tanárár maga aztán jól tartja magát mintha 17 lenne Razz Nah és ez a gif? Nagyon cunci...nahd de a lényeg, látom megkönnyítette a dolgom azzal, hogy alapból az elfogadott et-k közé tette be magát..:"D
Nem tudok nagyon mit mondani, minthogy tetszett és elfogadva.
Irány foglalózni!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Chuck D. Collins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Tanárok-