Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Miranda Mccartney EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Miranda Mccartney EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Miranda Mccartney EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Miranda Mccartney EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Miranda Mccartney EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Miranda Mccartney EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Miranda Mccartney EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Miranda Mccartney EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Miranda Mccartney EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Miranda Mccartney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Miranda Mccartney Empty
TémanyitásTárgy: Miranda Mccartney   Miranda Mccartney EmptyPént. Ápr. 19, 2013 7:01 am

Teljes Név

Miranda Mccartney

Kor

22

Csoport

Tánc szak

play By

Amanda Seyfried
Belsö

Céltudatos vagyok.Mindent amit kitűzök magam elé,azt elérem.Segítőkész és kedves vagyok.Nem félek semmitől, s a véleményemet meg mondom a szemdbe,nem pedig a hátad mögött.Lehet,hogy mások butának néznek, viszont fogalmuk sincs róla,hogy milyen eszes vagyok.Lehet,hogy kedves vagyok,de ez nem azt jelenti,hogy nem tudok undok és gonosz lenni.Nagyjából ennyi a belsőmről .
Egy szelet belölem

1991-ben jöttem világra.Anyám tánckoreográfus,apám pedig táncos volt. Már kiskorom óta nagyon érdekelt a tánc és a mozgás. Minden zenére elkezdtem mozogni, s a szüleim úgy döntöttek, hogy beiratnak egy tánciskolába. Itt sajátítottam el az első lépéseket, s az első koreográfiát is itt tanultam meg. Mikor nagyobb lettem, nem szerettem volna abba hagyni a táncot, így Londonba költöztünk, hogy itt folytathassam az iskolát. Megismerkedtem itt egy lánnyal, aki azóta is a legjobb barátnőm. Ő szintén táncol. Átlagos lány vagyok. Nincs bennem semmi extra, bár azt meg kell hagyni, hogy jó vagyok abban amit csinálok. Legyen az bármi. Most épp a tánc, ami gyerekkori álmom, s most azon vagyok, hogy beteljesítsem azt. Nincs sok időm a barátaimra, hisz sokat kell gyakorolnom, bár ők ezt megértik. Szóval most itt tengetem a minden napjaim, s minden nap egy picivel közelebb vagyok a célhoz .


A hozzászólást Miranda Mccartney összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 19, 2013 7:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Heloise Cloud
Heloise Cloud

Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : anyukás
Tanítási órák száma : 21

Miranda Mccartney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miranda Mccartney   Miranda Mccartney EmptyPént. Ápr. 19, 2013 7:50 am

Sajnáljuk; Elutasítva!
Tetszik, hogy ilyen egyszerű a karaktered, nem rossz értelemben, hanem nem egy depressziós, vagy sablon karakter, bár van egy kis Mary-Sue beütése, de szerintem ez elég gyakori hiba.
De amiért nem tudom elfogadni, az az élettörténetben található. Először is a központozás, vessző, pont(tok) után mindig szóköz áll! Szerintem felesleges ennyi pont-pont-pont a szövegbe... csak vontatottá válik az egész....
Ha ezeken javítasz nem lesz itt semmi gond, majd küldj egy pm-et és újra megnézlek.
Vissza az elejére Go down

Heloise Cloud
Heloise Cloud

Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : anyukás
Tanítási órák száma : 21

Miranda Mccartney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miranda Mccartney   Miranda Mccartney EmptyPént. Ápr. 19, 2013 9:19 am

Gratulálunk; Elfogadva!
Na, most már tényleg semmi baj az et-vel, szaladj foglalni, és játszani egy jót!

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Miranda Mccartney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miranda Mccartney   Miranda Mccartney Empty

Vissza az elejére Go down
 

Miranda Mccartney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-