Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Daniel Harding  EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Daniel Harding  EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Daniel Harding  EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Daniel Harding  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Daniel Harding  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Daniel Harding  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Daniel Harding  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Daniel Harding  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Daniel Harding  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Daniel Harding

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Daniel Harding  Empty
TémanyitásTárgy: Daniel Harding    Daniel Harding  EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 6:36 pm

Teljes Név

Daniel Harding

Kor

18

Csoport

Ének-Zene szak

play By

Zayn J. Malik
Belsö

Erről valaki mást kéne megkérdezni. Mert ő tuti, hogy a jól bevált dolgokat mondaná, nem kéne megkérni rá, hogy részletezze, mert magától is megtenné. Hogy mit mondana? Önző, egoista, barom. Kb. ezzel a három szóval elintézné a leírásomat, bár azt ki hagyná, hogy valamikor élt halt azért, hogy a közelemben lehessen, akár csak öt percre is. De amúgy egyik szemponttal sem vitatkoznék, mert igazak. Önző vagyok? Igen. Az az első, ami nekem kell. Saját magamnak, saját magam az első. Egoista? Nem, inkább csak tudom, hogy mim van, és nem teszek úgy, mintha fogalmam sem lenne róla. Barom? Inkább csak annyi, hogy nem kérek belőled többet, mint egy éjszaka. Utána békén lehet hagyni, mert ha egy csettintésre ágyba vihettelek, akkor megérdemelt a besorolásodat...
Egy szelet belölem

Sokan már úgy ítélkeznek felettem, hogy csak a nevemet tudják. De ha szembe mennék egy olyannal az utcán, aki azelőtt öt perccel elhordott a legutolsó szemétládának, meg se ismerne. Nem tehetek róla, hogy megvan mindenem, mai ahhoz kell, hogy olyan lehessek amilyen vagyok. Bár ne lennék ilyen. De ez vagyok én. A zene a mindenem, csak abban tudom kiélni magamat, a részemmé vált, ha tetszik, ha nem. Sokszor mondták, kinevettek, amikor azt mondtam ,egyszer híres leszek. És most? Én itt vagyok, teszem, amiről kiskorom óta ábrándozok, és ti? Ti meg ott rohadtok valahol. Majd integetek nektek a tv-ből, és megköszönöm, hogy már csak az irántatok érzett dühből is haladtam azon az úton, amelyiken akartam. Vissza akartak fogni, de végül én győztem. És hogy néha kihasználok pár olcsó kis.. nem akarok káromkodni, fruskát, és nem hívom többet őket az után? Emiatt pedig sokan elítélnek? És akkor mi van? Világ életemben elítélt mindenki, és nem most fogok elkezdeni megváltozni. Még mit nem. Ilyen vagyok. Ha nem tetszik, nem kell rám nézni, vagy gondolni rám.
Vissza az elejére Go down

Ryan Gellar
Ryan Gellar

Korom : 33
Itt vagyok : London - Arts School(egyetem)
Munkám-hobbym : rappelés
Humor : gazdagon fűszerezett
Tanítási órák száma : 18

Daniel Harding  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Harding    Daniel Harding  EmptyVas. Ápr. 21, 2013 2:06 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves Danny először is üdv az oldalon!
Másodszor pedig nem találtam hibát, szépen kitöltöttél mindent.
Irány foglalózni és játszani!

Vissza az elejére Go down
 

Daniel Harding

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-