Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Latisha Brewer EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Latisha Brewer EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Latisha Brewer EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Latisha Brewer EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Latisha Brewer EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Latisha Brewer EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Latisha Brewer EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Latisha Brewer EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Latisha Brewer EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Latisha Brewer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Latisha Brewer Empty
TémanyitásTárgy: Latisha Brewer   Latisha Brewer EmptyVas. Ápr. 21, 2013 7:15 pm

Teljes Név

Latisha Brewer

Kor

18

Csoport

dance

play By

Alexandra Chando
Belsö

Chloe Howard, a legjobb barátnő szerint:
Lehet egyáltalán Tish-re panaszkodni? Csodás... tényleg csodás barátnő, akire bármikor számíthatok. Persze, az szíven ütött kissé, mikor elhappolta előlem a szólót, de rég elfelejtettem. Jobb volt nálam. Ismerem már ovis korom óta és biztosíthatok mindenkit, hogy megbízható... rendes... néha napján még tisztelettudó is, de sosem szerette, ha bekötik a fejét. Hiába, szabad szellem a csaj.

Daniel Matthews, a szomszéd srác szerint:
Tish leszbikus. Ezt biztosra veszem. Nézzenek csak rám! Nálam jobb pasit keresve sem találhatna, ő mégis kirugdosott az ágyából olyan indokkal, hogy nem teheti, mert bejövök az egyik barátnőjének. Nem vagyok hülye, ráadásul ismerem Chloe-t. Sosem említette, hogy akarna tőlem valamit és látszólag jól megvan a pasijával, Dane-nel. Tish egyszerűen csak kereste a kifogást, hogy ne kelljen lefeküdnie velem. Persze, nem erőszak a disznótor, de biztos, hogy a csajokra bukik!

Melissa Brewer, a "testvér" szerint:
Tish kiakasztó a legtöbbször. Trehány és lusta, kizárólag arra hajlandó figyelmet szánni, ami érdekli, úgyhogy általában tesz arra, amit mondok. Ha rajta múlna a mosogató folyton tele lenne koszos tányérokkal és piszkos ruhákban járnánk iskolába. Nem tudom, milyen feleség lesz belőle... már ha egyáltalán hajlandó lesz bármelyik sráccal szóba állni, merthogy tudtommal még egyetlen egy komoly kapcsolata sem volt. Nem vagyok benne biztos. Annak ellenére, hogy már tizenkét éve ismerem, keveset tudok róla, mert elzárkózik előlem. Talán nyomasztja a gondolat, hogy örökbe fogadták? Nyomasztja, hogy nem vagyunk édestestvérek, sőt semmiféle kapcsolatban nem állunk puszta lakótársaknál? Fogalmam sincs... bánt a gondolat, hogy talán utál engem.

Alexander Morrartie, az ex-barát szerint:
Latisha sosem mert velem mutatkozni. Igazából, sosem tudtam kiigazodni rajta, mert mindig más oldalát mutatta, vagy legalábbis sosem unatkoztam mellette. Nem értettem, miért szégyell annyira és miért csak szórakozásból jár össze velem. Nem tartott sokáig a kapcsolatunk, talán két vagy három hónapig, de amennyit addig megtudtam róla, az alapján nem mondanám rossz embernek. Követ el hibákat, mint mindenki más, de helyén van a szíve. Az esze pedig még inkább, mert jól tudja, hogyan kell az ujja köré csavarni az embereket, aztán marionett-bábokként játszani velük. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy már nem szeretem... szóval legyen elég annyi, hogy próbálom túltenni magam rajta.
Egy szelet belölem


Little tip: don't hurt me or I'll hurt you
Samantha Larsen eltipeg előttem magassarkújában és azt hiszi, több nálam. Nem irigykedve, inkább csak kíváncsian figyelem, mégis mit szeretne elérni azzal, hogy felszegett állal masírozik végig a folyosón. Samantha Larsen nem az esetem és sosem lenne az. Sőt, szerintem senkinek. Általában elismerem, ha egy csaj jól néz ki, de ő még csak a közelében sincs a "szexi" szónak. A feneke lapos, a mellei kicsik, piros szájfénye pedig folyton el van kenődve, amire csak két magyarázat lehet: vagy ennyire béna, hogy még csak felkenni sem tudja normálisan, vagy az órák közti szünetekben sürgős dolga akad a férfi mosdóban egy-egy kanos évfolyamtársunkkal. Ki tudja?! Samantha Larsen bármire képes. Épp ezért csináltam azt a fotót róla másodikban a lányöltözőben és küldtem el minden ismerősömnek.

Secrets? I have one: I never had a boyfriend.
Alex keze végigsiklik csípőmön, érzem, ahogy egész testével nekem feszül és érzem, hogy már jobban be van indulva a kelleténél. Ujjai most fenekembe markolnak és éhesen, mégis érzékien harap rá alsó ajkamra. Eltolom magamtól mellkasánál fogva és levegő után kapkodva nézek bele mogyoróbarna szemeibe.
- Elég... - súgom és felülök az ágyon. Ő türelmetlenül sóhajt és begombolja nadrágját - ekkor jövök rá, hogy majdnem megtettem azt, amit nem akartam. Nem vele.
Alex kisvártatva el akarja érni, hogy együtt legyünk. Hivatalosan be akarja jelenteni, hogy a barátom, pedig én semmi ilyesmit nem szeretnék tőle. Csak próbálok rájönni, mi és ki is vagyok én. Alex ha úgy vesszük egy tesztalany, aki segít nekem anélkül, hogy tudna róla... ráadásul élvezi az egészet, szóval mi lenne a probléma? Az ajtóra nézek, ahova bármelyik pillanatban beléphet Melissa. Istenem, Mel...

Sis', I hate you... because you mean the LOVE to me
Olyan édesen alszol. Olyan nyugodtan. Olyan... zavartalanul. Nem tudnád megmondani, hogy mit is jelentek én neked, ugye? Brewer vagyok? Egyáltalán nem. Tőletek kaptam a vezetéknevet, de valójában nem így hívnak. Nem tudom, mi lehet az eredeti, de most már nem is érdekel. Itt vagyok. Veletek vagyok. De minek? Annyira szeretném, ha nem állnánk semmiféle kapcsolatban egymással. Annyira szeretnék valaki más lenni, hogy veled lehessek. Tudom, hogy furcsa, amit érzek, de legalább igazi. Te vagy az egyetlen dolog, ami igazi az életemben... vagy az, amit irántad érzek. Te jelented a szerelmet és épp ezért akarlak olyan kétségbeesetten utálni.
- Tish... fenn vagy még? - szól meg Melissa és én elveszem kezemet fejéről, amit nemrég hajtott az ölembe. Elaludtunk a Tv előtt, de én hamarabb keltem fel.
- Aha. Aludj vissza! - ajánlom fel és nagyot sóhajtok. Fészkelődök kicsit, de bármennyire is kényelmetlen a kanapé, nem akarok elmenni, mert mellette lehetek.
- Én csak... - nagyot nyel - Olyan jó, hogy kicsit együtt vagyunk. Mindig úgy érzem, mintha... mintha nem is lenne közünk egymáshoz. Úgy érzem, hogy csak elviselsz, mint egy lakótársat - ránézek arcára, amit ő nem láthat. Behunyta szemeit, mire mosoly szökik ajkaimra.
- A testvérem vagy. Muszáj, hogy szeresselek - próbálom egy könnyed poénnal eltussolni a komoly kérdést, de nem igazán megy - Igazából van itt valami, ami miatt... ami miatt nehéz ez nekem kicsit - kezdek bele és már épp rászánom magam, hogy bevalljak neki mindent, mikor hallom a halk szuszogást. Melissa visszaaludt.
Lőttek a tervnek, hogy bevallom: szerelmes vagyok belé. A nővérembe. A lányba, akinek pasija van. A lányba, akit tizenkét éve ismerek és akivel tizenkét éve élek egy fedél alatt. Valami tényleg nem stimmel velem.
Vissza az elejére Go down

Heloise Cloud
Heloise Cloud

Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : anyukás
Tanítási órák száma : 21

Latisha Brewer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Latisha Brewer   Latisha Brewer EmptyVas. Ápr. 21, 2013 7:26 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Csak gratulálni tudok a karakterhez, valami iszonyatosan ötletes volt! Elállt a szavam az ET-det olvasva, nagyon szépen fogalmazol, hihetetlen mennyire együtt tudtam érezni a karakterrel, sipirc avatart foglalni, aztán vár a játéktér.
Vissza az elejére Go down
 

Latisha Brewer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-