Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
James Grey EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
James Grey EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
James Grey EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
James Grey EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
James Grey EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
James Grey EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
James Grey EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
James Grey EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
James Grey EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 James Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

James Grey
James Grey

Korom : 29
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : live my life
Humor : pervert a little bit
Tanítási órák száma : 4

James Grey Empty
TémanyitásTárgy: James Grey   James Grey EmptyVas. Május 12, 2013 7:11 pm

Teljes Név

James Michael Grey

Kor

18

Csoport

diák, ének-zene szak

play By

Harry Styles
Belsö

Nem családtagok, se nem barátok szerint: Önző, beképzelt, bunkó, nagyképű, csak a szája nagy, idióta.
Családom szerint: Figyelmetlen, felelőtlen, okos, de lusta, cukorfalat.
Barátok: Idióta p*cs, vadbarom, humoros, perverz, segítőkész.
Na ennek a fele sem igaz, maximum részben. Önző sosem voltam, csak olyanokkal akiket nem szeretek, mert ha valaki kiérdemlo, hogy szeressem, azzal nemmtudok önző lenni. Beképzelt sosem voltam, talán kissé fenn hordom az orromat, de csak mert ismerem az értékeimet. Bunkó lennék? Maximum azokkal akik nem érdemelnek mást, de amúgy meg csak az igazat mondom. Ami a szívemen az a számon, én ilyen vagyok. Nekem nem csak a szám nagy, mint ahogyazt egy-két érdemtelen ember gondolja, mert én amit mondok, azt meg is teszem. Egyszer beválaltam általánosban azt is, hogy csókolóznom kellett az egyik tanárommal. Szerencsére a legdögösebb tanárnővel kellett ezt tennem és csak egy pofomt kaptam semmi mást. Igen a szüleim szerint nagyon figyelmetlen avgyok, amiben részben igazuk is van, de leginkább csak akkor vagyok figyelmetlen, amikor valamire muszáj lenne figyelnem. Felelőtlen nem vagyok szerintem, de hát a szülőkkel nem szabad vitatkozni, hisz ők, mindig mindent jobban tudnak. Ezzel okos, de lustával teljesen egyetértek, mert tényleg az vagyok, de igazából, nem is érdekel az egész. Hát ez van. Hát, hogy cukorfalat vagyok-e azt nem tudom, azt viszont igen, hogy sokan néznek egy jóllakott 8 évesnek, ami azért valljuk be egész gáz. Amit a haverjaim mondanak rólam azt mind igaz, náluk jobban senki nem ismer, és nem is akarom. Persze a barátnőm ebben a dologban más, de őt senki nem kérdezte. Hogy én ezért mit fogok kapni...
Egy szelet belölem

18 éve jöttem a világra, Anglia egyik eldugott városában, vagyis inkább falujában. Még én sem tudom a nevét, pedig évekig ott éltem, de mindig is tudtam, hogy nekem nem ott van a helyem. Nagyképűen hangzik? Hát ez van. Mindig is tudtam, hogy többre vagyok hivatott, minthogy eme kis falu létszámát növeljem azzal, hogy a városban vagyok, és néha még énekelgetem is. Igen nekem ennél több kellett, így amint lehetett hátrahagytam a névtelen kis falut és felköltöztem Londonba. A szüleim nem nagyon örültek ennek, de megértették, hiszen azt szerették volna, ha a kicsi fiuk azt teszi amit akar, és többet ér el, mint ők. Végül nem bírtam nélkülük, magammal ráncigáltam őket is Londonba, ami kissé nehézkesen kezdődött, de beilleszkedtek, mindketten találtak munkát és most jobban élnek, mint eddig valaha. Van egy szép kertes házuk, emelettel, medencével, meg minden ilyen drága dologgal. Anya néha sokkalta ezt, de persze Ő is élvezi ezeket a dolgokat, de az már nem tetszik neki, hogyha otthon vagyok ki sem mozdulok a szobából. Igazából ez nem így van, csak ha tehetem nem az ajtón közlekedem, eddig senkinek nem tűnt fel. Londonban az egyik legjobb iskolába járok és zeneszakon tanulok, hiszen, ha már valamiben tehetséges vagyok, azt ki is használom. Amióta ideköltöztem sok jó dolog történt velem, például anyuék jobb élete, az, hogy ebbe az iskolába kerültem és itt van Lia is. Sokat jelent nekem, hogy Ő van nekem, mert előtte nem igazán volt, komolya kapcsolatom, de vele ez megváltozott, ami persze csak jó. De a vele járó változások jót tesznek nekem?
Vissza az elejére Go down

Amelia Ferguson
Amelia Ferguson

Korom : 32
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : újságíró, paparazzi
Tanítási órák száma : 47

James Grey Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Grey   James Grey EmptyKedd Május 14, 2013 11:20 am

Gratulálunk; Elfogadva!
Jaaaaaaaaames! *rohan, tarol, ölel, dönt* Nagyon tetszett az előtörténeted, szépen kidolgoztad főleg a jellemet. Habár volt benne egy- két elütés, de az igazán never mind. Irány foglalózni és játszani!Smile
Ui.: A jellem utolsó mondatáért még kapsz><
Vissza az elejére Go down
 

James Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 50 Shades of Grey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Ének-zene-