Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Linnéa Wiik EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Linnéa Wiik EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Linnéa Wiik EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Linnéa Wiik EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Linnéa Wiik EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Linnéa Wiik EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Linnéa Wiik EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Linnéa Wiik EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Linnéa Wiik EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Linnéa Wiik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Linnéa Wiik Empty
TémanyitásTárgy: Linnéa Wiik   Linnéa Wiik EmptyCsüt. Május 16, 2013 11:29 am

Teljes Név

Linnéa Wiik

Kor

16

Csoport

Diák, média szak

play By

Kerti Pahk
Belsö

Kedves, szerény, bár tudja magáról ha jól néz ki, és ezt nem is tagadja. Az emberekkel megértő, gondoskodó, és aggódó, talán néha túlságosan is. Mindezek ellenére szeret szórakozni és inni - amit néha túlzásba is visz, ám ezt elfogadja a családja, mivel segíti az általuk működtetett árvaházat. Mindig sokat mosolyog, még akkor is amikor belül fáj neki, sőt, akkor a legszebben, hiszen nem akarja hogy aggódjanak érte. Ha valami bántja, inkább elvonul a szobájába és ott kuksol egy-két napig, míg összeszedi magát, s utána újult erővel veti magát bele újból az életbe. Nem szeretné ha a barátainak miatta lenne rossz napjuk. Sajnálatos módon kialakult nála egy pszichológiai betegség, ez pedig a szorongás. Sok fajtája közül ő a PTSD-ben szenved, ami a Posztraumás stressz szindróma. Ezt próbálja ellensúlyozni azzal hogy fotósnak tanul, s nem is akárhogyan. Nagyon jól végzi a munkáját, már csak azért is, mert amikor ezt csinálja, megfeledkezik a betegségéről. Nagy álma az, hogy elismert fotós legyen.
Egy szelet belölem

Feljegyzés Linnéa titkos naplójából...

2011. január 21. péntek
Már egy hete annak, hogy itt vagyok. Nem bírom. Én ehhez még fiatal vagyok... az osztálytársaim biztattak, hogy jöjjek el, és mi lett belőle! Biztos benne voltak... igen, egészen biztosan... kitervelték, és most röhögnek rajtam, miközben ők otthon ülnek a jó melegben, és forrócsokit kortyolgatnak. Csak jussak ki innen...!

2011. január 31. hétfő
Majdnem kijutottam. Annyira közel voltam ahhoz, hogy kiszúrjam annak a nőnek a szemét a villával... de megállítottak. Az a r*banc megnyomta a vészcsengőt és a segítségére siettek, engem meg kikötöttek a pincébe. Most már enni se kapok...

2011. február 3. csütörtök
Hamarosan elérkezik a pillanat... érzem... tudom, hogy megteszik, biztosan megteszik... hol vannak a szüleim? A rendőrség? Senki sem keres? Senkinek nem hiányzok? Vagy... vagy igen, csak ők tehetnek róla...? Biztosan azt mondták mindenkinek, hogy elmegyek egy időre... ugye?

2011. február 8. kedd
Ma este elvisznek. A tulajdonos nő bejött, és azt mondta, valaki értem jött. Nem akarom... Nem akarom!! Inkább... inkább itt maradok ebben a ragacsos, fülledt, sötét zugban, mintsem elmenjek... egy olyannal.

2011. február 9. szerda
Eljött hát. De nem vitt el... csupán megnézett. Alacsonyabb volt még nálam is, olyan 156 centi lehetett, és körülbelül kilóban is annyi volt. Kopasz, szemüveges... és öreg. Még ha rá gondolok is, elfog az undor. És még a héten magával akar vinni...

2011. február 13. vasárnap
Itt az én időm. Vagy most, vagy soha. Ma mindenképp meg kell tennem, el kell távoznom az élők sorából, különben egy életre megbecstelenítenek. Nem... nem, nem, NEM!!! Hogy tehetik ezt gyerekekkel?! Nem én vagyok az egyetlen: hallom a többiek könyörgését, hogy hagyják abba!! Miért...?! MIÉRT?!
Vissza az elejére Go down

Ryan Gellar
Ryan Gellar

Korom : 33
Itt vagyok : London - Arts School(egyetem)
Munkám-hobbym : rappelés
Humor : gazdagon fűszerezett
Tanítási órák száma : 18

Linnéa Wiik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linnéa Wiik   Linnéa Wiik EmptyCsüt. Május 16, 2013 3:34 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves Lin!
Először is imádom a pb-d másodszor nekem nagyon tetszett!
Irány avit foglalni és minden mást amit kell és hódítsd meg a játékteret.
Vissza az elejére Go down
 

Linnéa Wiik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-