Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Serena Katrik ~ So what? EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Serena Katrik ~ So what? EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Serena Katrik ~ So what? EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Serena Katrik ~ So what? EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Serena Katrik ~ So what? EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Serena Katrik ~ So what? EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Serena Katrik ~ So what? EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Serena Katrik ~ So what? EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Serena Katrik ~ So what? EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Serena Katrik ~ So what?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Serena Kartik
Serena Kartik

Korom : 28
Itt vagyok : táncparketten
Munkám-hobbym : tánc
Humor : van is, meg nem is
Tanítási órák száma : 8

Serena Katrik ~ So what? Empty
TémanyitásTárgy: Serena Katrik ~ So what?   Serena Katrik ~ So what? EmptyCsüt. Május 16, 2013 6:00 pm

Teljes Név

Serena Katrik

Kor

18

Csoport

tánc: balett

play By

Palvin Barbara
Belsö

Akkor kezdeném is. Nem vagyok egy könnyen kiismerhető személy, eléggé zárkózott vagyok, és nem engedek senkit a közelembe. Kívülről jégkirálynőnek nézhetek ki, de ez nincs így. Csak nem szeretem megmutatni azt, hogy milyen is vagyok valójában. Azok akik ismernek bátran állítják azt, hogy életvidám személyiség vagyok.
Szeretek a barátaimmal lenni, számomra ők a kikapcsolódás. Olyankor előjön belőlem az a személy, akit egész suli idő alatt elnyomok. Csak táncom árulkodik arról, hogy mennyire megtört lélek vagyok.
Titokban érdekes dolgokat csinálok, a karomon lévő sebek is ezt bizonyítják, egyszóval a depresszió jó barátom. A sírás nem áll messze tőlem, a szomorúság viszont lételemem. Tudok ám boldog is lenni, de ez még nagyon messze áll tőlem. A barátaimért bármit megteszek, együtt sírok, nevetek velük, és ha valaki megbántja őket, akkor képes vagyok megleckéztetni az illetőt.
Zárkózott vagyok, de ha megismernek az emberek, akkor egy aranyos lányt fedeznek fel bennem, aki csak próbál boldog lenni, de még nem megy neki.
Remek kapcsolatot ápol a családtagjaival, igen ragaszkodó, családcentrikus. Nem sokat beszélek, de ha megered a nyelvem, akkor igazi szószátyár leszek. Szeretek reflektorfénybe lenni, de csak akkor, ha színpadon vagyok, amúgy szeretek szobanövényhez hasonlóan lézengeni.
Céltudatos vagyok, az álmaimért mindent megteszek, nem akarok csak egy név lenni az anyakönyvkivonatban, esetleg egy tabló kép. Sikeres szeretnék lenni.

Egy szelet belölem

Hogy mi a rossz abban, ha az embernek olyan testvére volt, akit szeretett? Az, hogy ha elveszti, akkor már nem érzi magát annak az embernek, aki valójában volt. Én is ilyennek érzem magam, mintha már nem lennék az a lány, aki tényleg is voltam. Elvettek tőlem valamit, ami fontos volt. A testvéremet, a barátnőmet, egy részt belőlem. Lehet, ha többet figyeltem volna rá, akkor ez nem történt volna meg. Csak az én hibám, senki másé.
Anya megint ki volt akadva. Tudom, hogy próbál erős maradni, miattam, Jake, apa miatt, de akkor is. Nála is betelik a pohár, hisz még is csak elvesztett téged. Lehet hülyeség, de mindig is tudtam, hogy te vagy a kedvence. Ez most be is bizonyult. Mindenki szeretett téged Hannah, miért tetted? Merre vagy? Miért nem válaszolsz?
Nagyon izgultam. Képzeld, voltam felvételizni a suliba, és felvettek. Annyira örülök, remélem te is büszke vagy rám, és nem kell azon gondolkodnom, hogy jól tettem-e. Az álmunkat fogom megvalósítani, boldog vagy? Remélem igen, mert mindent úgy fogok csinálni, ahogy megbeszéltük. Csak te már nem leszel itt mellettem, pedig jó lenne. Az biztos, hogy nem érezném ennyire egyedül magam. Mennem kéne utánad? De akkor ki valósítja meg az álmunkat?
Nem hagynak egyedül. Megint miattad sírtam álmomba, és arra gondoltam, hogy milyen jó dolog lenne, ha ketten táncolhatnánk. De nézd a dolgok jó oldalát. Nem álmodtam, tényleg felvettek abba az iskolába! Most már tényleg megtörténik minden, annyira boldog vagyok, csak lennél te is itt… Minden sokkal jobb lenne. Nem csak nekem hiányzol, mindenki nagyon sokat gondol rád.
A legnagyobb öröm számomra tudod mi volt? Az, hogy nélküled is remekül kezdek boldogulni. Bár még mindig nagyon hiányzol, viszont az tény, hogy jól érzem magam. Talán Ryan miatt van ez az egész. Nagyon remek barát, alig várom, hogy közelebbről is megismerjem. Talán több is lehet köztünk, de ilyenekre nem akarok gondolni. Nekem elég egy nagyon jó barát.
Három éve mentél el mellőlünk. El se hiszem, hogy hogy repül az idő. Ryan és én remek barátok lettünk, szinte olyan nekem, mint egy jó testvér. Azt meséltem már az elmúlt leveleimben, hogy megnyertünk egy versenyt? Soha nem táncoltam még ilyen jól, mindent neked köszönhetek. Hálás vagyok érte. De visszaírhatnál. Néha úgy érzem, hogy még itt vagy, nem mentél el. És reménykedem abban, hogy egyszer viszontláthatlak. Mi lenne, ha nem járőröznél az ablakom előtt? Úgy is tudod, hogy mit csinálok. A nyomdokaidba lépnék? Talán arra az útra térek? Ezektől félsz? Akkor írj vissza!



A hozzászólást Serena Kartik összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 16, 2013 8:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Serena Katrik ~ So what? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serena Katrik ~ So what?   Serena Katrik ~ So what? EmptyCsüt. Május 16, 2013 7:55 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Szervusz! Nekem nagyon tetszett a karakterlapod nem tudok belekötni csak annyit kérek, hogy írd oda a csoporthoz hogy táncon belül melyik ég illetve szaladj foglalózni és játszani.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Serena Katrik ~ So what?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Tánc-