Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Távolmaradási Napló EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Távolmaradási Napló EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Távolmaradási Napló EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Távolmaradási Napló EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Távolmaradási Napló EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Távolmaradási Napló EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Távolmaradási Napló EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Távolmaradási Napló EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Távolmaradási Napló EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Távolmaradási Napló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyVas. Márc. 31, 2013 8:14 am

goodbye egy időre

Ha egy darabig nem leszel írj ide, hogy tudjuk!


A hozzászólást Michele Flym összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 26, 2013 2:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Heloise Cloud
Heloise Cloud

Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : anyukás
Tanítási órák száma : 21

Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyCsüt. Május 16, 2013 4:38 pm

Sikeresen elkaptam valami csúnya betegséget, így egy darab sajnos nem leszek. Bocsánat.
Vissza az elejére Go down

Noah Marks
Noah Marks

Munkám-hobbym : zeneszerzést tanítok
Tanítási órák száma : 4

Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 4:02 pm

Megint én... csak én írok ide. Szóval már megint lebetegedtem, (igen, immunrendszerem egyenlő a nullával) így hát szinte egész nap alszom, vagy fáradt vagyok és hisztis, ezért megkíméllek titeket ettől az énemtől. Bocsánat, akik reagra várnak.
Vissza az elejére Go down

Nolen Cade Porter
Nolen Cade Porter

Korom : 31
Itt vagyok : ahova hívnak
Munkám-hobbym : éneklés a zuhany alatt
Humor : száraz faviccek
Tanítási órák száma : 14

Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 7:07 pm

Hello, hello. Na hát, nekem is el kell tűnnöm egy hétre. Londonba megyek, igaz, hogy elviszem a gépem, de nem lesz időm reagot írni. Holnap mindenkinek pótolok, és vasárnaptól (remélem sajnos Sad ) hiányolni fogjátok a jelenlétem. Keep in touch, guys Smile
Vissza az elejére Go down

Brianna O'Devan
Brianna O'Devan

Korom : 30
Itt vagyok : ¤ London
Munkám-hobbym : ¤ Tánc
Tanítási órák száma : 48

Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyPént. Jún. 28, 2013 4:44 pm

Üdvözletem hölgyek, urak!
Hát eljött az én időm is. Szóval, khmm...Holnaptól (2013.06.29.) keddig (2013.07.02), nem sokat számíthattok jelenlétemre, ugyanis egy aprócska kiruccanásban lesz részem. Reagokra még nem tudom mennyire lehet majd számítani, de annyit ígérek, hogy igyekszem. Wink
És még egy: 4-étől 7-ig, valószínűleg egyáltalán nem leszek...maximum ha nem merül le a telefonom, mivel fesztiválozni megyünk és a sátorban aligha tudom majd feltölteni. Neutral De utána újult erővel vágok neki az iskolának, na meg a reagoknak is. Razz
Bri & Bells;
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyHétf. Júl. 01, 2013 9:18 pm

Igazából nem tervezem, hogy eltűnök, de jobbnak látom szólni, mint hogy utána keressetek... Igen, limit van a netemen, amit a hónap elején nagyon meghúztam... És fogalmam sincs, kibírja-e negyedikén éjfélig. Szóval ha hirtelen eltűnnék, akkor a szolgáltató lekapcsolta a netemet, olyan ötödike körül várjatok vissza :3
Vissza az elejére Go down

Miles Gaskin
Miles Gaskin

Korom : 33
Itt vagyok : akárhol
Munkám-hobbym : ügyeletes jampi
Tanítási órák száma : 22

Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptySzer. Júl. 03, 2013 12:59 pm

nos hát akkor én is csatlakozom az előttem szólókhoz, ugyanis holnaptól máshol süttettem a hátsómat, ami azt jelenti, hogy július 4-8 közt a színemet se látjátok. de hétfőtől számítsatok rám Twisted Evil 
u.i.: Dre, te mocsok, vigyázz a nyulakra! dance dance
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyPént. Júl. 05, 2013 5:52 pm

Sziasztok!
Szombattól hétfőig távol leszek, nem sok idő ez, de azért gondoltam szólok.
Akinek majd írnom kell, ne aggódjon igyekszem majd hamar pótolni.
csók: Mich
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Ronnie Cleveland
Ronnie Cleveland

Korom : 29
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : akad...
Tanítási órák száma : 20

Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptySzomb. Júl. 06, 2013 10:32 am

Sziasztok!
Én is bővítem a sort egy kicsit. Holnaptól (2013.július. 07) nem leszek két hétig (2013. július. 21). Lehet fel fogok tudni nézni, de reagot tuti, hogy nem fogok tudni írni. Addig is legyetek jók. Wink
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyKedd Júl. 09, 2013 7:55 am


Üdv! Nem leszek az oldalon csütörtöktől hétfőig (júl. 11-15.), legyetek rosszak Cool
Vissza az elejére Go down

Amelia Ferguson
Amelia Ferguson

Korom : 32
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : újságíró, paparazzi
Tanítási órák száma : 47

Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyCsüt. Júl. 11, 2013 1:49 pm

Eljött az én időm is. Mivel nyaralni megyünk (2013. július 13- 2013 július 29.) nem tudok majd lenni, hiába lesz wifi nem hiszem, hogy lesz kedvem/ időm reagot írni, így akinek tartozom annak várnia kell. Addig is jó szórakozást, legyetek rosszak!Smile
&Lena Peterson
Vissza az elejére Go down

Chris Evans
Chris Evans

Korom : 27
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : színészkedés, tanulás
Humor : reccs.
Tanítási órák száma : 12

Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyCsüt. Júl. 11, 2013 6:00 pm

Sziasztok Kedves Mindenki!
Ezzel a rövidke kis üzenettel jelezek nektek arról, hogy Július 13-a, és Július 29-e között nem leszek elérhető. Sok kedvem nem lesz a vízparton reagot írni, bár még ki tudja. Ha idáig eljutottál, nagyon elgondolkodtad biztos, hogy nem-e multi karakterem Amelia, de megnyugtatlak, nem. Smile)
Aki akar, PíEm-ben meg tud engem keresni, 24-e után az oldalon is fel-fel bukkanok. Smile

Chris.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyHétf. Júl. 15, 2013 7:27 pm

Kedves mindenki,
Az a helyzet, hogy a július 17-24. közötti időszakban nem nagyon leszek elérhető, mert nyaralni megyek. Néha talán felnézek mobilról, és olvasom a hsz-eket meg az esetleges pm-eket, de a reagírás kizárt.

Addig is legyetek jók,
Nyár és Jared
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyKedd Júl. 16, 2013 12:44 pm

Nekem is bejelenteni valóm van Sad

Mivel nyár van, és ilyenkor élvezni kell az életet, ezért ezen a héten eléggé sok a programom. Fent leszek néha, olvasok pm-eket, de írni nem hiszem hogy fogok tudni. Mindenkitől egy kis türelmet kérek, akinek tartozok.

Dre & Robb
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyPént. Júl. 26, 2013 3:50 pm

Sziasztok!
Hát én is eltűnök egy időre. Augusztus 3-ig ne várjatok.
Igyekszem majd pótolni reagot, illetve ha kell elfogadást.
üdv.: Mich és kicsi csapata
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Lennox Hill
Lennox Hill

Tanítási órák száma : 8

Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyVas. Júl. 28, 2013 7:36 pm

A héten távol leszek, ugyanis megyek meglátogatni a drága nagyszüleimet és kortyolgatok egy kis igazi székely pálinkát szóval addig nem látjátok csodás búrám. peace & love
Vissza az elejére Go down

Amelia Ferguson
Amelia Ferguson

Korom : 32
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : újságíró, paparazzi
Tanítási órák száma : 47

Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyKedd Júl. 30, 2013 12:26 pm

Éppen, hogy hazaértem megyek is el itthonról, mégpedig a nagyszüleimhez egészen vasárnapig. Onnan sem hazajövök, hanem a gólyatáborba, ami jövő hét csütörtökig tart, mikor is már leszek. Felnézni és reagot írni lehet tudok majd, de senkit sem tudok majd elfogadni.
&&Lena Peterson
Vissza az elejére Go down

Brianna O'Devan
Brianna O'Devan

Korom : 30
Itt vagyok : ¤ London
Munkám-hobbym : ¤ Tánc
Tanítási órák száma : 48

Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló EmptyKedd Júl. 30, 2013 12:32 pm

Hello-hello! nyá
Nagyon úgy tűnik, hogy már megint ide kell írnom. Embarassed
Szóval... péntektől (08.02), keddig (08.06) nem tudom mennyit tudok majd lenni. Valószínűleg nem sokat mivel külföldre utazom, de ha találok wifit az első dolgom lesz bekukkantani. *-*
Bri és a többiek (Bells, Logan, April)
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Távolmaradási Napló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Távolmaradási Napló   Távolmaradási Napló Empty

Vissza az elejére Go down
 

Távolmaradási Napló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: you are welcome :: Page news-