Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Brianna & Emily; Park EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Brianna & Emily; Park EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Brianna & Emily; Park EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Brianna & Emily; Park EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Brianna & Emily; Park EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Brianna & Emily; Park EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Brianna & Emily; Park EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Brianna & Emily; Park EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Brianna & Emily; Park EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Brianna & Emily; Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Brianna & Emily; Park Empty
TémanyitásTárgy: Brianna & Emily; Park   Brianna & Emily; Park EmptySzomb. Május 25, 2013 2:49 pm

Brianna & Emily


Kellett egy kis pihenés. A héten sokat tanultam, és annyira elfáradtam, hogy már a képeim sem akartak sikerülni. Így elhatároztam, hogy kimegyek a parkba. Lazán öltöztem, lévén, hogy kellemes volt az idő. Felvettem a kedvenc táskámat, amiben a rajzfüzetem volt, az ajtónál a vállamra vettem a gitáromat és elindultam. Igen, már tíz éve gitározok, és nagyon szeretem. Amikor dönteni kellett, hogy melyik szakra megyek, a zene-ének szakon egy cseppet sem gondolkoztam. Hogy miért? Nem tudom... Talán azért, mert ott énekelni is kell. Nagyon szeretek énekelni, semmi bajom sincs vele, állítólag szép hangom van, de nem szeretek mások előtt. A média különben is jobban vonzott.
Ki akartam szellőztetni a fejem, ezért inkább gyalog mentem. Szeretek sétálni, annyira felfrissít. A park sem volt messze, így hamar odaértem. Kerestem egy félreeső részt, és letelepedtem a fűbe, az egyik fa alá. Nagyon szép volt, a törzse is mintásabb az átlagnál, ezért úgy döntöttem, hogy lerajzolom. Egész gyorsan haladtam, de egy óra múlva pihenőt rendeltem el magamnak.
Kivettem a tokból a gitárt, és megpengettem a húrokat... Legalább két hete nem volt a kezemben, és most egyszerűen csodás érzés volt! Rájöttem, hogy ez hiányzott. Önfeledtem játszodtam, nagyon élveztem. Régebben írtam számokat, és most az egyik kedvencemet játszottam. Ültem a fűben, kellemes szellő fújdogált, és egyedül voltam. Legalábbis azt hittem...
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Brianna & Emily; Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna & Emily; Park   Brianna & Emily; Park EmptyVas. Május 26, 2013 10:36 am






Dallam;
Brianna; Emily
Nothing


Gyönyörű idő volt, szóval úgy döntöttem, hogy kimozdulok végre. Gyorsan kibújtam a takaróm alól, ahol mindeddig gubbasztottam, letettem a Harry Potter egyik igen vastag kötetét, felhúztam a rózsaszín, nyári ruhámat, ami mások véleménye szerint, remekül illett a bőrömhöz, bár én nem nagyon foglalkoztam ezzel. Belebújtattam a lábam, a vajszínű balett cipőmbe, átfésültem a hajamat, átvettem a vállamon a halványbarna, régies stílusú, vászon táskámat, bele bújtattam az imént lerakott könyvet, felkaptam a telefonomat a párnámról, beledugtam a fülest a fülembe és már indultam is.
Michael Jackson Man In The Mirror, című száma, lassan kúszott be a dobhártyámon, és siklott be az agyamig. Szerettem ezt a számot, azt, amiről szólt. E miatt az ember miatt, vagyok ennyire viseletes, a környezet, és az emberek iránt. Anya szerint, ez már túlzott megszállottság, de szerintem nem. Én tényleg külön élveztem, mikor három ember rángatott el, egy fa törzsétől, amit ki akartak vágni. Unom már, hogy az emberek folyamatosan csak pusztítják a környezetünket, szerintem ez hihetetlenül undorító, és becstelen dolog. De majd meg tanulják, ha már nem kapnak levegőt.
Békésen baktattam végig az úton, közben magamban énekeltem a zenét, ezzel a csodálatos férfival együtt. Emberek tömege jött velem szembe, de valahogy, most nem tudtak lekötni. Szerettem megnézni az embereket, és találgatni, hogy vajon mit gondoltak, amikor rám néznek. Szeretem elemezgetni őket, hogy miért öltöznek úgy, ahogy, és hogy vajon milyen a belsejük. Most nem néztem rájuk. Egyikre se. Csak bámultam a földet a lábam előtt, túlságosan undorodtam tőlük. Azoktól, akik a szemem előtt dobták el a csikket az útra, vagy a kiürült csokis tejes dobozt a rétre. Kedvem lett volna rájuk ordítani, hogy „szedjék össze, amit elhánytak” de nem tettem. Nem láttam értelmét. Csak mentem egyenesen előre, mikor végre megpillantottam egy különlegesen tiszta parkot, és egy lányt, aki az egyik nagyobb fa tövében gitározgatott. Hirtelen irányt váltottam, kicsit meg is szédültem, de csak mentem előre. Preston szerint, ez volt a legnagyobb bajom. Hogy szimplán, minden ismeretség nélkül oda mentem, ahhoz, aki szimpatikusnak tűnt. És ebben sajnos, teljesen igaza volt. Végül is, vele is úgy ismerkedtem meg, hogy kértem a pattogatott kukoricájából, egy mozi film alatt. Oda léptem a lány elé, és rá mosolyogtam.
- Igazán szépen játszol! Brianna Watson vagyok, és te?


MADE BY Draco
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Brianna & Emily; Park Empty
TémanyitásTárgy: Bri & Emily   Brianna & Emily; Park EmptyVas. Május 26, 2013 9:17 pm

Bri & Emily


Igazából meglepett a lány hirtelen felbukkanása. Nem tudom, hogy ennyire halkan jött, vagy csak ennyire belefeledkeztem a zenébe, de mindegy is. Ami viszont jobban meglepett, hogy így idejött és ennyire közvetlenül beszélt. Első látásra szimpatikus volt, kedvesnek tűnt, és valahogy a neve is ismerősnek. Brianna Watson... Ja, persze! Hisz ő is média szakra jár, ahogy én is. Nem csoda, hogy nem ismertem, hisz itt még senkit sem ismerek.
- Szia. Köszönöm... - pirultam el. - Cleanheart. Emily Cleanheart. - Mutatkoztam be James Bondosra véve a figurát, remélve, hogy értette a poént. Majd egy kis tétovázás után hozzátettem: - Nem ülsz le? - kérdeztem mosolyogva, de utána rögtön megbántam. Miért is ülne le ide mellém, a fűre? Hisz a fű nem egy tiszta pad, hanem koszos fű... De azért arrébb tettem a gitárom, és a...A francba! Gyorsan becsuktam a rajzos füzetemet és az ölembe vettem. Reménykedtem, hogy nem látta meg a mintás törzsű fán pihenő fecske farkú lepkémet, ugyanis ezt rajzoltam. A fa törzsét a rajta lévő gyönyörű pillangóval.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Brianna & Emily; Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna & Emily; Park   Brianna & Emily; Park EmptyHétf. Május 27, 2013 1:13 pm






Dallam;
Brianna; Emily
Nothing


A lány elég különösen fogadta, a kedves gesztusomat. Mintha meg lepte volna, hogy valaki ennyire közvetlenül közeledik felé. Szimpatikus lány volt, mondjuk nem ismertem fel, szerintem még soha nem láttam, bár a neve ismerős volt. Pár pillanatnyi gondolkodás után be is ugrott, hogy honnan. Egy csoportba jártam vele, ő is média szakos diák volt, és bár én nem sokat találkoztam a csoport társaimmal, jó volt legalább beszélő viszonyt ápolni velük. Bár a legtöbb média szakos, még csak felém se néz, mert én nem olyan vagyok, mint ők.
Nem szeretek naphosszat a kamera mögött ücsörögni, vagy rosszabb esetben ácsorogni. Én szeretem a szabad szememmel megnézni a világot, megfogni dolgokat, és tapintás útján megbarátkozni velük. Ledobtam magam a lány mellé, nem sajnálva ruhámat, majd összehúztam a lábaimat, hogy lehetőleg semmim ne látszódjon ki, majd rámosolyogtam Emilyre.
- Ugye te média szakos vagy? – kérdeztem érdeklődve. – Fura, mert még sosem láttalak, de a neveddel már találkoztam valahol, erre tisztán emlékszem. – Nem tudom, hogy a lány, hogy fogadja az én felhőtlen, és barátságos közeledésemet, de remélem, hogy ebből még egy közepesen jó viszonyt is ki tudunk csikarni.


MADE BY Draco
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Brianna & Emily; Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna & Emily; Park   Brianna & Emily; Park EmptyHétf. Május 27, 2013 8:19 pm







Nagyon megkönnyebbültem, amiért leült mellém. Egyáltalán nem zavart, csak kicsit meglepődtem, hogy egy "ismeretlen" csak így idejön hozzám, és azt mondja, hogy szépen játszom. Nem hittem volna, hogy a mai rohanó világban ilyesmire vetemednének az emberek. Tehát nem csak én vagyok ilyen 'maradi'...
- Igen, én is média szakos vagyok. Nem csodálom, hogy nem láttál eddig, hisz nemrég jöttem. - mosolyogtam kedvesen, jelezve, hogy nem zavar, sőt örülök a társaságnak.
- Igazából még senkit sem ismerek... Te vagy az első, akivel beszélgettem.
Közben megpróbáltam gyorsan elrakni a füzetem. Majd ismét az ölembe vettem a gitárom. Mit mondjak, szeretem, ha minél közelebb van hozzám.
- Amúgy mit csinálsz errefelé? Mert valami azt súgja, ma reggel nem azért indultál el, hogy megdícsérd egy idegen lány gitározását - kuncogtam.
Közben elnéztem, ahogy a pillangóm ellibben a fatörzsről, olyan könnyedén, mintha szellő lenne, és tovaszáll, mintha itt sem lett volna... Elrepül a szikrázó kék ég felé, semmi mást nem hagyva után, semmi jelet, semmi sem bozonyítaná, hogy ő valaha is ott járt... Semmi, csupán egy lány rajza.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Brianna & Emily; Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna & Emily; Park   Brianna & Emily; Park Empty

Vissza az elejére Go down
 

Brianna & Emily; Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Effy & Brianna
» Zara & Adam - park
» valami park ~ summer & miles
» Nolen & Brianna >kávézó<
» Isabella & Brianna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-