Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Cole Burton EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Cole Burton EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Cole Burton EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Cole Burton EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Cole Burton EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Cole Burton EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Cole Burton EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Cole Burton EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Cole Burton EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Cole Burton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Cole Burton Empty
TémanyitásTárgy: Cole Burton   Cole Burton EmptyHétf. Jún. 24, 2013 8:01 pm


COLE
1996.04.20. (17)
LONDON
MÉDIA
ASH STYMEST
MÉG NINCS

Csókolom!
1996. április 20. Egy elég sötét nap lehetett a drága szüleimnek, hiszen megszülettem én. Az egyke, a trónörökös. Biztos azt gondolták, hogy majd mekkora ész gyerek leszek, hiszen a családba mindenki az volt. Anyám táncosnőnek tanult, sokra is vitte csak mikor terhes lett velem sajnos elveszítette a melóját. Apám? Tanár. Kicsit durván bánt velem mindig is… de mit mondjak… nem hatott meg, soha. Max kiskoromba. Viszont nem sikerült belém nevelniük a jó modort. Persze-persze. Tudok jó pofizni és kedves is lenni velük, de mióta felfogom, hogy mennyire sokat veszekednek, azóta utálok otthon lenni. Ezért kezdtem el lázadni meg zülleni meg tetováltatni is. Király nem? Így szeret a legtöbb ember.
Hogy mikor is lettem az, aki most vagyok? 12 éves lehettem, amikor megláttam egy férfit fényképezni. Az a gép… istenem, mindig is olyat akartam! Titokban jelentkeztem hozzá egy szakkörre, és elfogadott… valami csoda folytán… szerintem megsajnált vagy én nem tudom. Mellesleg nem bánta meg. Ő volt az, aki felfedezett. Ő volt a mentorom. Megtanított mindenre, amit csak szerettem volna tudni. Már akkor nagyon jól fényképeztem. Először senki nem tudta. Sokáig titkoltam, nem akartam, hogy megtudják… a hírnevembe került volna. Később, kamaszkoromra sikerült megemésztenem és megtalálnom az igazi énemet. Ekkor jelentkeztem álmaim iskolájába is, ekkor és így lettem profi fotós.
Az egyik legnagyobb gondom és függőségem a nők. Ha tehetném, csak őket fényképezném… nem tudok másra gondolni csak rájuk. Szeretem az elvont dolgokat. Mindent kiforgatok, mindent megalkotok mindenből valami bonyolultat valami őrültet látok ki. Végül olyan zseniálisan összerakom a kettőt, hogy az valami hihetetlen lesz. Talán ezért vagyok különleges. Vagy… ez talán csak a drogok és az alkohol hatása lehet, amelyet akkor kezdtem el amikor anyám és apám elváltak. Nem érdekel mára már… fájt, de feldolgoztam és próbálom az életemet a saját meglátásom szerint terelgetni.
Nem valami szép dolgokat tettem az évek során, de az eredmény, amit szerettem volna, megvan. Még csak tizenhét vagyok. Még nem tudom mi az, hogy nagy élet. Még nem tudom mi az, hogy szerelem… viszont azt hiszem, valami ilyesmit érzek Mich iránt. Ez egy komplikált dolog. Ezért inkább a munkába, a fotókba és a nőkbe menekülök…

Cole Burton
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Cole Burton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole Burton   Cole Burton EmptyHétf. Jún. 24, 2013 9:13 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves Cole. Egy kissé elfogult vagyok, de csak azért mert play by-d a világ legjobb választása volt! Nah mindegy...adminéni kötelességem viszont megköveteli, hogy józanul bíráljak így hét szépen elolvasva irományod döntöttem. Nekem nagyon tetszett, főleg az ahogy a művészetről írtál. Szívesen olvastam volna még, de ez is pont elég volt ahhoz, hogy elküldjelek foglalózni és játszani. (kérek egy játékot, ha lesz időd rám)
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Cole Burton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mich és Cole

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-