Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Jared Thorp - Délceg Herceg EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Jared Thorp - Délceg Herceg EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Jared Thorp - Délceg Herceg EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Jared Thorp - Délceg Herceg EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Jared Thorp - Délceg Herceg EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Jared Thorp - Délceg Herceg EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Jared Thorp - Délceg Herceg EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Jared Thorp - Délceg Herceg EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Jared Thorp - Délceg Herceg EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Jared Thorp - Délceg Herceg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Jared Thorp - Délceg Herceg Empty
TémanyitásTárgy: Jared Thorp - Délceg Herceg   Jared Thorp - Délceg Herceg EmptyKedd Jún. 25, 2013 1:36 pm


JARED?!
1996. AUG. 23 (17)
LONDON
ÉNEK-ZENE
LOGAN LERMAN
SUMMER
Öhm.. hello. Talán ide egy bemutatkozást kellene írnom, de mi a francnak, mindenki ismer. Ha nem is személyesen, de ki ne tudná beazonosítani ezeket a szédítő tengerszín szemeket? Felejthetetlen vagyok, a volt barátnőim még nem tettek túl rajtam, a suliban mindenki leborul a lábam előtt.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
A húgomat figyelem az ablaküvegen át, ahogy a bejárathoz lépked. Szokás szerint csigalassan megy, így ásítva hátradőlök az ülésen, a visszapillantóban csekkolom a hajam. A két utálatos rakoncátlan tincs újra helyet foglal a szemöldököm előtt, így a táskámba túrok. Azonnal megvan a zselé, mellyel megigazítom a frizurámat.
- Uram, megérkeztünk, nyugodtan kiszállhat - szegezi rám a tekintetét a sofőr.
Fáradt sóhajt hallatok, majd újra kinézek az ablakon: tiszta a levegő. Intek a vezetőnek, majd kitolom a fekete terepjáró ajtaját. Az utcán lézengő diákok felém fordulnak, mikor lassan leveszem a pilóta fazonú napszemüvegem. Biccentek pár srácnak, a jó csajok felé sármos mosolyt küldök, miközben emelt fővel lépkedek az üvegajtó felé. Magabiztosan belépek az iskola épületébe, ahol Sarah csípőre tett kézzel vár rám.
- Mit csináltál ennyi ideig? - kérdi türelmetlen arccal.
- Nem fogok veled mutatkozni - magyarázom hamiskás vigyorral.
Játékosan a karomba üt, majd elindulunk a folyosón. Ahogy felcsendül a cipőnk talpának kopogása, a diákok elcsendesülnek. Hmm, egy csodálatos tanév vár rám, azt hiszem. Első évünk, első találkozásunk, de mindenki ránk ismer, hiszen összetéveszthetetlenek ezek a jégkék szemek, kávébarna tincsek és a kisugárzás. Ilyenjei van az igazgatónak, aki ki is? Ja, igen, az apánk. Ő birtokolja a suli trónját, ami azt jelenti, simán rámakaszthatnák a Délceg Herceg címet, ez a jelző amúgy is illik rám. Könnyedén eltalálunk az énekterembe, ahol már várnak ránk. Ott áll apa is, aki érkezésünkre tapsolni kezd, így tesz róla, hogy minden teremben tartózkodó méltón köszöntsön minket. Féloldalas vigyor kíséretével köszöntöm az embereket, majd amikor jelet adnak, elkezdődik a zene, Sarah-val megkapjuk a mikrofonokat, és belekezdünk a megbeszélt duettbe. Behunyt szemmel engedem ki a hangokat a torkomból, látom magam előtt a szám üzenetét, bökkenőmentesen megy az egész. A dalt hangos ováció zárja, amire meghajolunk. Miközben lekonferálnak, alig hallhatóan Sarah fülébe súgom, hogy hamis volt, ebből kifolyólag pedig kapok még egy verést, ezúttal az alkaromra. Gyengén meglököm, ezt követően pedig leültetnek minket, és kezdetét veszi a hosszú-hosszú köszöntő beszéd. Khm, jó éjszakát mindenkinek.
Jared Brady Thorp
Vissza az elejére Go down

Heloise Cloud
Heloise Cloud

Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : anyukás
Tanítási órák száma : 21

Jared Thorp - Délceg Herceg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared Thorp - Délceg Herceg   Jared Thorp - Délceg Herceg EmptyKedd Jún. 25, 2013 1:48 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Hm... a Délceg Herceg? Hát kinek mit jelent ez, figyelmeztetlek, a dolgok, mindig akkor omlanak össze,  mikor tökéletesnek látszanak. Én már csak tudom, saját bőrömön tapasztaltam.


A szokásos foglalózás, irány a játéktér.
Vissza az elejére Go down
 

Jared Thorp - Délceg Herceg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia
» Sarah Thorp ~coming soon...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-