Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia   Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyKedd Jún. 25, 2013 8:47 pm


Jared & Sarah

Words: 238


Békésen sétálgattam a szobámban, gondosan előkészítettem a másnapra szánt ruhámat, előre megterveztem a napi programot és átnéztem a határidőnaplómat, valamint a jegyzeteimet is. Csak a napi rutin lefekvés előtt. De nem csak én voltam csendes, a lakás is az volt... Elég ijesztőnek hathatott a nagy ház, ami szinte kongott az ürességtől. Apáék a szokásos tiszteletköröket rótták éppen valamelyik szakmabelinél, gondolom el lesznek még egy darabig. Nem sietik el a dolgot. Én meg itthon vagyok a bátyámmal, aki már megint felszívódott. El sem hiszem, hogy ilyenkor levetkőzhetem a nap fáradalmait és nem kell a sok baromságot hallgatni. Mennyire fárasztó és teljesen felesleges.. A hideg futkos tőle a hátamon.. Vagy.. Nem attól?
Már az ágyban ültem, épp lekapcsoltam volna a halványan pislákoló éjjeli lámpámat, ami alig adott fényt a szobának, mikor meghallottam valamit. Valami.. Karistolást, vagy.. Nem is tudom beazonosítani, mi ez. De idegesítő.. Ha már idegesítő.. Jared.. Azért volt olyan csendben.. Egy kis piszmogást se hallottam felőle egész este.. Biztos, hogy ő csinál valamit.. De.. A francba.. Én aludni akarok.. És fogok is! -határoztam el magam és a szobája felé indultam, ami a folyosó másik végén volt. Mekkora mázli, hogy egy emeleten..
- Örülnék neki, ha befejeznéd, amit csinálsz... - kezdtem csapkodni az ajtaját, minden felvezetés nélkül. - Aludni akarok és a francnak sincs szüksége arra, hogy az éjszaka közepén pakolássz, vagy tudom is én... - dörömböltem tovább. Ez süket?! - Hallod, te nyomi? - nyomatékosítottam szavaimat. Igazán kinyithatná már...
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia   Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptySzer. Jún. 26, 2013 9:48 am





Egy ásítás után a falamon függő órám mutatóira pillantok. Negyed kilenc. Ez némi töprengésre késztet, de végül az ágyamhoz ballagok, és bedőlök a takarót fedő ruha- és füzetrengeteg közé. Tapsra eloltódik a villany, és hagyom, hogy elvigyen az álom. Bizonyára mindenkinek érdekes, hogy péntek van, a srácok buliznak, reggelig fennmaradnak, én meg kilenc előtt az ágyban heverek. Igen, az én drága apámnak mindenképpen reggel (hajnal!) ötre kell raknia a vívóedzést, hiszen ez egy olyan létfontosságú elem az életben, hogy még az alvást is ki kell hagynom érte.
Felkelek, komótosan kisétálok a szobámból, majd bekopogok Sarah-hoz. Furcsán magas hanggal jelzi, hogy beléphetek. Nyitom az ajtót, és hirtelen a sok rózsaszín szinte megvakít a szobájában. Maga Sarah hajcsavarókkal a fején és erős sminkkel fordul felém, majd magyarázni kezd valamiről, amire nem tudok figyelni, mert a szemfesték rajta olyan bohócosan hat, hogy nevetnem kell. Unottan felveszem egy füzetét, beleolvasok, mire sipítani kezd:
- Örülnék neki, ha befejeznéd, amit csinálsz... Aludni akarok és a francnak sincs szüksége arra, hogy az éjszaka közepén pakolássz, vagy tudom is én... Hallod, te nyomi?
Zavartan nyitom ki a szemem, és hallom, hogy a tündéri hugicám az ajtómon dörömböl. Sarah, a sminke és a rózsaszín szobája szertefoszlott, rájövök, hogy csak álom volt az egész. Mérgesen a fejemre nyomom a párnám, de nem segít, a pancser tovább folytatja. Zombiként sétálok a zaj irányába, és beengedem a húgom.
- Mi a francért kell dörömbölni az ajtómon? - nézek rá kómásan.
Azért remélem, hogy nagyon fontos, szívesen néztem volna még a bohócfejű Sarah-t. Az ő esetében valami olyan vészhelyzetet tudok elképzelni, hogy beragadt a fésű a hajába, és meggyanúsít, hogy beragasztóztam. Valójában ez igaz, nem tudom, mikor veszi észre...
© darren criss
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia   Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptySzer. Jún. 26, 2013 8:29 pm


Jared & Sarah

Words: 195


Percekig kellett várnom arra a lassú fajtájára, de már most meg is bántam, hogy nem kiabáltam és csapkodtam tovább. Komótosan, lassan tárta ki az ajtót, mintha halvány lila gőze sem lenne arról, miért csattogtam át hozzá. Nem sűrűn szoktam. Itthon mindkettőnknek megvan a maga szekciója. Különben is jobban teszi, ha távol tartja magát a cuccaimtól, nem szeretem, ha turkál köztük... Akkor biztosan eltűnik valami a helyéről. Valami fontos, aminek a hiánya szembetűnő, nem csak nekem, mindenkinek és amitől határozottan a falra mászok... Fintorogva néztem a fancsali képét egy darabig, kezeimet keresztbe fontam a mellkasom előtt és próbáltam tekintettel lenni arra, hogy a testvérem, de ez akkor sem mentség. Én. Aludni. Akarok. Pont!
Újra hallottam azt a karistoló, vacakoló hangot, ezúttal hangosabban és a maradék türelmemet is elvesztve löktem be az ajtaját. - Ki van nálad? - néztem rá vádlón, de hiába. A szemközti falon függeszkedő tükör csak az én zavart képmásomat adta vissza és most valahogy rosszabbul néztem ki, mint mikor a sajátomban vizsgálom magam. Hülye tükör...
- Te is hallottad? - fordultam vissza felé, mit sem törődve azzal, hogy megpróbált kitessékelni a szobájából. Tutira hallok valamit, ennyire nem vagyok paranoiás.. De ez.. Lentről jön...
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia   Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 6:52 pm





Ezt az észkombájnt! Vagy talán csak vak. És süket. És hülye. És a húgom.
- Max álommanó lehetett a szobámban, de sikerült elkergetned! - teszek egy egyértelműbb utalást arra, hogy éppen aludtam.
Unottan meredek rá, valószínűleg megint ugrat, de nem veszem be, nincs kedvem semmiféle trükkhöz, vagy ahhoz, hogy elrángasson az ágyam ötméteres körzetéből.
- Nem, pancser, nem hallottam, hagynál végre aludni?! - nézek rá fáradtan, és kezdem behajtani magam előtt az ajtót.
Komoly pánik tükröződik az arcáról, én viszont álmos vagyok, úgyhogy némi töprengés után nyitva hagyom az ajtót, bedőlök az ágyba, és intek, hogy ha ennyire retteg, jöjjön be. Idegesen a fal felé fordulok, nincs kedvem nézni az undorodó arcát, ahogy a szobámat méregeti. Egy kis idő után az ajtóm csapódása és a babzsákom hangja csendül fel, így tudom, hogy a pancser végül bejött. Nem beszél, nem ad ki semmilyen hangot. Ez szokatlan. Máskor nem tudja fogni a pofáját, folyamatosan locsog.
- Jó ég, te tényleg berezeltél - fordulok felé.
Igen, ő most ott kuporog a babzsákfotelen, csendben, szótlanul. Néhány percig élvezem, hogy nem dirigál azzal az idegesítő hangjával, majd újra ránézek. Fáradt sóhajjal felkelek.
- Honnan jön a hang? - nézek rá.
Ha lemegyek, aztán a képembe röhög, hogy 'haha, bevettem!', akkor én kinyírom. De nincs mit tenni, már feltettem a kérdést, és az életben sajnos nincs Ctrl+Z.
Halkan, szinte settenkedve lépkedünk le a lépcsőn, minden egyes lépésnél érzem a zsebemben lapuló zseblámpát. Útközben szereztünk egy hosszú, vékony deszkát (?), azt Sarah fogta. Leérve a földszintre megállunk, és fülelünk. Csörömpölés. Kisebb tárgyak felborultak. Összerezzenünk, és visszatartott lélegzettel állunk, és várjuk a fejleményeket.
© darren criss
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia   Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyPént. Jún. 28, 2013 8:38 pm


Jared & Sarah

Words: 261


Ahjj.. Nem hiszem el.. Hogy lehe tilyen bátyám? Most komolyan azt hiszi, hogy szórakozom vele? Pont én? És pont ilyenkor? Szótlanul battyogtam be hozzá, és levetődtem a babzsákfotelba, ami az ajtó közvetlen közelében volt. Nem szólaltam meg továbbra sem, sokkal inkább az érdekelt, hogy miért hiszi, hogy az ő nyamvadt cuccai között akarom tölteni az éjszakát, miközben ő visszadől az ágyába és aludni próbál.. Hihetetlen..
Percekig csak sértetten szuszogok, míg végre méltóztatik ismét rám figyelni és jééé.. A megállapítása egészen helytálló... - Nem.. Igazából viccesnek találom, hogy a nyomi bátyám szobájában kuksolok.. - jegyeztem meg fanyarul, mire végre felállt és vette a fáradtságot, hogy rám figyel.. Nem kellett mondanom, hogy lentről hallom a zörejeket, mivel egyértelműen, ha fentről jönne, már megnéztem volna. Egymás után megyünk le a lépcsőn, én a kezemben egy fadarabot szorongatok, és ... Beigazolódik, hogy igazam van. A motoszkálás felerősödik és már Jared is hallja, hogy nem vagyunk egyedül. Én meg csak egy 'na mit mondtam?' pillantást vetek rá, aztán a lépcső aljához simulva morfondírozok, mi az ésszerű ilyenkor. Nyilván hívni a rendőrséget. És mivel kettőnk közül én vagyok a gyorsabb, a kisebb és a könnyebb, magamra vállalom a feladatot, hogy értesítem a rendőröket, persze csak azután, hogy a falnak támasztottam a rögtönzött fegyveremet és elmutogattam Jarednek a szándékomat. Óvatosan és halkan megyek végig a folyosón, nehogy megneszeljenek, és egészen a riasztóig lopakodok, ahol megnyomom a pirosan villogó pici gombot és azonnal hátraarcot vágok. Még szerencse, hogy csak a rendőrségen jelez. Nemsokára biztosan itt lesznek. Már csak azt kell kiagyalnom, hogy jutok vissza a bátyámhoz ebben a koromsötétben...


A hozzászólást Sarah Thorp összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 30, 2013 8:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia   Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptySzomb. Jún. 29, 2013 7:35 pm





Estére minden redőny le van húzva, vaksötét honol a házban. Semmi utcai fény, pislákolás, vagy bármi, ami legalább segítene abban, hogy fekete foltokon kívül mást is lássunk. A sötétítő két hangos csettintésre húzódik fel, amit most nem vethetünk be, bizonyára elég feltűnő lenne a házban ólálkodó alaknak csattogás és, hogy mozog valami az ablaknál. A zseblámpa is várhat, az simán felfedné kilétünket. Sarah hadonászik, jelzi, hogy a riasztón fogja értesíteni a rendőröket, majd elhúz. Megragadom a fadarabot, és rájövök, hogy simán leterítek bárkit, ez a deszka olyan mint a vívótőr.
Sarah már köbö öt perce elment. Ennyire lassú lenne? Sosem volt egy sprintbajnok, de a riasztó ennyire nincs messze. Nem hallok sikítozást, szóval biztosan nem kapták el. Akkor most hol a francban van?! A deszkát markolva indulok el az előszoba felé a riasztóhoz. Csak remélni tudom, hogy észreveszek valami hasznosat ebben a vaksötétben. Mondjuk, a húgomat. A nappaliban osonva nézek körbe-körbe, de sehol. Idegesen megállok, a falhoz támaszkodom és fülelek, hátha... Csend. Talán a betörő felszívódott. Az a probléma, hogy Sarah is, én pedig itt ácsorgok a nappaliban egyedül, a sötétben. Reménykedve lépkedek előre, míg el nem érkezem a konyhához. Igen, én a riasztót akartam csekkolni, de egy aprócska jel simán elhozott ide. Hogy micsoda? Csak annyi, hogy itt égett a lámpa. Óvatosan bekukkantok, majd összerezzenek. Riadtan nézek hátra, de szerencsére csak Sarah az. Úgyhogy ketten lesünk be a konyhába. Semmi. A szoba üres, minden a helyén, mintha csak elfelejtettük volna lekapcsolni a villanyt. Értetlenül nézünk össze, majd hirtelen a ház másik végében is felvillan a fény. Apám dolgozószobájából jön.
© darren criss
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia   Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyVas. Jún. 30, 2013 8:30 pm


Jared & Sarah

Words: 214


Olyan lassan és óvatosan próbálok osonni a vaksötétben, hogy egy macska biztosan megirigyelne engem, még a legjobb napjain is. Persze csupán az igyekezet miatt vagyok lassú csiga. Az senkinek se hiányzik, hogy felfedjem magunkat. Különben is, akkor már biztosan életem végéig hallgathatnám Jared hülye szövegét a bénaságomról. Így is én vagyok, akin a nyelvét köszörüli, nem kell fokoznom a helyzetet. Hátulról lopakodtam felé, mivel elindult a konyha irányába, ahonnan fény szűrődött ki. Nem ám megvárt volna engem... Tipikus Jared hozzáállás.. És amíg én magamban fortyogtam, amiért lemaradtam, ügyesen, egy halk nyikkanás kíséretében nekimentem a bátyámnak. Nem lett baja és le sem lepleződtünk.. Pusztán a kíváncsiság hajtott előre, mivel apu nem volt üveges, Jareden nem látok át és mindenkinél jobban tudni akarom, mi a frász folyik a házamban... Mikor sehol senkit nem vettünk észre, már majdnem megszólaltam volna, de még idejében kattant fel a villany apu dolgozószobájában ahhoz, hogy lenyeljem a mondatomat és oda forduljak. Csoszogó lépteket hallok, papírzörgést és fiókhúzogatást. Méghozzá egymással teljesen szinkronban. Ezek.. Minimum ketten vannak és valamit nagyon keresnek. Csak az vigasztal, hogy mi is ketten vagyunk és szükség esetén biztosan meg tudjuk védeni magunkat és egymást. De mégis.. Most tanácstalanul néztem fel Jaredre, hogy várjunk-e, vagy menjünk közelebb?! Az üvegajtón keresztül mindent jól látnánk, nem kellene annyit vacillálni a döntéshozatallal.   
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia   Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyHétf. Júl. 01, 2013 5:14 pm





A dolgozószobában van minden értékünk, van, amiről még csak nem is tudok, apám annyira félti. Ha oda behatolnak, akkor talán csődbe is mehetünk. Azonnal a fény irányába sietek - nem, nem az alagútra gondolok - a fadarabot markolászva, és csak remélni tudom, hogy nem tesznek kárt a vagyonunkban. Már az sem érdekel, ha meghallják a lépteimet, így is-úgy is szarrá verem őket. Jelzem Sarah-nak, hogy készüljön a harcra.
Elérkezünk a dolgozószoba ajtajáig. Óvatosan belesek. A két alak közel van hozzánk.
- Háromra szétvered az alacsonyabbat, én meg a másikat, oké? - nézek a húgomra.
Meg sem várom válaszát, számolok, majd határozottan belépek a szobába, és fejenütöm a magas illetőt. Újra megteszem, habár tudom, hogy az első is nagyon erős volt, de megérdemli, ne ólálkodjon senki a házamban és ne lopjon semmit. Lopva oldalra nézek, reménykedem, hogy Sarah elintézi a másikat. Szerencsémre így van, majd vissza is fordulok. Elakad a lélegzetem. A család közeli barátja néz vissza rám nyúzottan, szétverve. Na, basszus. Csak bámulok rá, ő is rám. Határozottan köhintek egyet Sarah-nak, remélve, hogy ő is leáll, és észreveszi, hogy...

A nappaliban ülök, felkapcsolt villannyal, a húgom mellett, a kanapén, előttünk pedig a család két barátja néz vissza ránk. Nem mellesleg, monoklikkal. Kínos, nem mindennapi helyzet. Már tíz perce csönd van és bámuljuk egymást. Hatodszorra nyitom a számat, hogy mondjak valamit, de nem tudom, mit. Ezer bocs meg egy jegesmedve, hogy szétvertelek titeket? Sajnálom, hogy kékek-lilák lettetek miattunk, csak azt hittük, galád betörők vagytok? Úgy érzem, egyik mondat se magyarázhatná ki ezt a szitut.
- Khm.. - köhint még egyszer John.
Reménykedem, hogy szól valamit, de nem. Csak köhint. Újra. Végül felállnak, és megcélozzák az ajtót.
- Bocsánat - nyögöm ki gyorsan, mire bólintanak, és elhagyják a házat.
Ideges sóhajjal felállok én is, majd felsétálok a lépcsőn; a hangok szerint Sarah is jön. Az emeleten felé fordulok.
- Tudom, az én hibám, mindenről én tehetek, és nyomi vagyok - mondom unottan, majd besétálok a szobámba.
© darren crissritka sz@r lett, bocsánat >.< nem feltétlenül zárás, akár Jared után is mehetsz;)
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia   Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 12:39 pm


Jared & Sarah

Words: 298


Minden gyorsan történt, túl gyorsan ahhoz, hogy felfogjam a tetteink következményét. Bólintottam, jelezve ezzel bátyámnak, hogy értettem, amit mondott és mehetünk. Hát.. Mentünk.. De.. Hiába ütöttem és fordítottam át a vállamon a fickót, aki nekem háttal állt, már cseppet sem voltam benne biztos, hogy jól cselekszünk. Sőt, kifejezetten gyanús volt, hogy a "betörőink" öltönyt viselnek, és erősen illatoznak a drága kölnitől. Persze, mire mindez a helyére került a fejemben, már mindketten a földön voltak, én meg tanácstalanul néztem össze Jareddel, látva, hogy apánk legrégebbi barátait hagytuk helyben elég csúnyán...
A rendőri eljárásnak hamar vége szakadt, hisz feljelentés hiányában - mindkét fél részéről -, az ő munkájuk a téves riasztásra hivatkozva be is fejeződött. Persze egészen addig, míg az ősök nem szereznek róla tudomást. Az még egy elég kemény menet lesz, pláne, ha belekalkulálom, hogy komoly testi sértéseket követtünk el. Titkon abban reménykedtem, hogy majd a bátyám mond valami okosat, hogy kiment minket, valami mondva csinált indokkal, és nekem nem kell koptatnom a számat feleslegesen. Hiszen nem tudtam mit mondani nekik. Így inkább a konyhába mentem, hogy jeget hozzak a lilás duzzadt zúzódásokra, hátha valamit enyhít a bűntudatomon, hogy megpróbálok segíteni, de ez is kevés volt...
- Nagyon sajnáljuk.. - kezdtem a bocsánatkérést, de leintettek, mielőtt befejezhettem volna és elindultak kifelé. Minimumnak éreztem, hogy kikísérem őket, csak azután indultam Jared után az emeletre. Mielőtt megszólalhattam volna azonban, szembefordult velem és nagyjából elmondta, amit gondoltam, mégse hagytam annyiban. - Igen.. Meg kellett volna várni a zsarukat.. - magyaráztam bölcsen, persze én is jókor gondolkodok ezen, de ha már ez lett a vége, muszáj kiadnom magamból a mérgemet. - De te mész a fejed után és nem gondolkozol.. - ugrott fel a hangom és a kezeimet összefontam a melleim előtt. - Miattad kerültem én is bajba, úgyhogy csak gratulálni tudok.. - puffogtam.   
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia   Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia EmptyVas. Júl. 07, 2013 3:44 pm





Meg sem próbálok újra elaludni, csak a lila foltokkal keretezett tekinteteket látom magam előtt. Mi lesz ennek a következménye? Persze George és John (a 'betörők') minden sajnálkozásunkra csak legyintettek, úgy viselkedtek, mint akik megértik, hogy okunk volt a verekedésre, de valószínűleg legbelül nem kezelik ilyen lazán a helyzetet. Az is lehet, hogy már hívták az ősöket, és bármelyik pillanatban ideérhetnek. Apámtól nem tartok, őt bármikor le lehet fizetni, őt az sem érdekli, ha kiraboltunk egy bankot, ha kap egy méregdrága hajót. Ha anyámnak kell bevallanunk, mit műveltünk a szerencsétlenekkel, akkor van nagy gáz. Rákenhetném Sarah-ra, de nem venné be, főleg, hogy valószínűleg George-ék is beszámoltak már az esetről. De mi történhet? A szobafogság semmiképp nem lenne nagy büntetés, nem lenne "thorpos", hiszen a szobánkban éppen elég olyan tárgy van, amivel lefoglalhatjuk magunkat. A kitagadás is kizárt, ahhoz anyának nem lenne szíve, apám pedig elveszítené az énekhangunkat, a suli reklámjának annyi, és csődbe megyünk. Szóval a mi családunk esetében nincs semmi olyan büntetés, amivel igazán nagy kárt tennének bennünk.
Az órámra pillantok. Másfél óra telt el azóta, hogy George és John elhagyta a házat. Kisétálok a szobámból, és lekocogok a lépcsőn. A konyhába érve megcélzom a hűtőt, és keresek valami kaját. Kotorászok, kotorászok, kotorászok, majd egy zacskó nasival a kezemben az asztal felé fordulok. Sarah ott ül. Esküszöm, amikor bejöttem, még nem volt itt. Ah, mindig kikészülök a surranó lépteitől. Levágom magam elé, és enni kezdek. Sok ideig csak csendben ülünk, a gondolatainkba merülünk, nem is tudom, mennyi idő telhetett el.
- Érdekes este volt a mai - nézek rá.
© darren criss
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia   Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia Empty

Vissza az elejére Go down
 

Jared && Sarah ~ Thorp-rezidencia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jared Thorp - Délceg Herceg
» Sarah Thorp ~coming soon...
» Sarah Snow ~ ready!
» Sarah & Summer [színpad, előadóterem]
» Földszint Balközép, VIII. sor, 7. szék - Sarah & Sence

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-