Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Lena Peterson EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Lena Peterson EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Lena Peterson EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Lena Peterson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Lena Peterson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Lena Peterson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Lena Peterson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Lena Peterson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Lena Peterson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Lena Peterson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Lena Peterson
Lena Peterson

Itt vagyok : ♣ london, uk ♣
Munkám-hobbym : ♣ student ♣
Tanítási órák száma : 32

Lena Peterson Empty
TémanyitásTárgy: Lena Peterson   Lena Peterson EmptyKedd Jún. 25, 2013 5:59 pm


Lena
1997. február 4.
Liverpool, UK
Tánc szak
Nina Dobrev
Lia
Részletek Lena Peterson naplójából
 
2011. június 12.
 
És végre vége van! Nem is tudom elmondani mióta vártam már erre a napra, hogy befejezzem az általánost. Tudom, innentől még nehezebb lesz minden, és a gimi tele lesz megpróbáltatásokkal, de nem érdekel. Itt nem találtam meg a helyem, nem voltak barátaim, mindenki féltékenykedett rám. Dehogy miért? Talán a külsőm miatt, mert nem vagyunk valami gazdagok, nem a legszebb körülmények között élünk, mégis mindenki irigy, de ennek vége, mert nem látnak többé. Elhagyjuk Liverpoolt csakis miattam. Nagy álmom volt kiskoromtól kezdve, hogy a London szívében lévő Művészeti iskolában folytassam középiskolai tanulmányaimat, a tánc mindig is a szenvedélyem volt és ez azaz egy dolog, amit soha, senki sem vehet majd el tőlem. Most pedig felvettek, és ahelyett, hogy a kollégiumban dögöljek az iskola közelében lévő társas házba költözünk. A szüleim tudják mire vágyom. Már csak egy fiú hiányzik az életemből..
 
2012. március 23.
 
Már majdnem vége az első tanévnek a Művészeti Gimiben, de én ezt egyáltalán nem akarom! Túlságosan is jól érzem itt magam. Végre van egy hely, ahol barátokra tettem szert, hozzám hasonlóan tehetséges fiatalokból. Azt hiszem az álmom valóra vált. Plusz van még valaki, a neve Cole, média szakra jár, a kettőnk kapcsolata sokkal másabb, mint lennie kellene. Ez az afféle barátság extrákkal típusú, ami eleinte nekem nagyon bejött, de most már kezdem megbánni, hogy belementem. Nem arról van szó, hogy nem tetszik, mert nagyon is, hanem inkább az a problémám, hogy csak szex, jól tudom csak pótlék vagyok Cole számára , és nem engem szeret, de lehet ez csak valami beképzeltség, amit magamnak állítottam be és ez egyáltalán nem így van. Mindig fotóz engem, mondhatni én vagyok a múzsája. Á, csak paranoiás vagyok.
 
2013. január 2.
 
Már emlékszem a szilveszterre és egyszerűen nem tudom elhinni, hogy lefeküdtem valakivel,. aki nem Cole volt. A lelkiismeret-furdalás teljesen felemészti a testem, pedig hivatalosan nem is vagyunk együtt. Most mit tegyek? Számoljak be neki a történtekről, vagy jobban tenném ha befogom a szám? Még azt hinné, hogy ribanc vagyok, pedig csak neki élek..
Milena Aurora Peterson
Vissza az elejére Go down

Heloise Cloud
Heloise Cloud

Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : anyukás
Tanítási órák száma : 21

Lena Peterson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena Peterson   Lena Peterson EmptyKedd Jún. 25, 2013 6:10 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Nagyon aranyos volt az ET_d eleje, ötletes, hogy apró naplóbejegyzésekből raktad össze. Szerintem nem érdemes egy ilyen kapcsolatban részt venned, sosem a javadat szolgálja.
Vissza az elejére Go down
 

Lena Peterson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lena & Ben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Tánc-