Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Lena & Ben EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Lena & Ben EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Lena & Ben EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Lena & Ben EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Lena & Ben EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Lena & Ben EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Lena & Ben EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Lena & Ben EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Lena & Ben EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Lena & Ben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Lena & Ben Empty
TémanyitásTárgy: Lena & Ben   Lena & Ben EmptyVas. Jún. 30, 2013 7:50 pm

Lena
Reggel van, és ásítva lépkedek az iskola felé. Igen, már megint kések, mint általában minden nap, de tulajdonképpen nem nagyon izgat. Az iskola bejárata előtt megállok, rágyújtok egy sima cigire. Nekidőlök a falnak. Ha már kések, akkor bizony késsek rendesen, és nem is nagyon izgat, hogy mennyit kések. Megszokták már, és általában Cole az aki késik velem együtt (mindig sörözünk egyet iskola előtt), de írt nekem egy smst hogy ma nincs kedve bejönni, így egyedül maradtam, egyedül sörözni meg mint tudjuk egyedül nem érdemes. Rasztáimat összekötöttem, hogy most ne lógjanak az arcomba, amit borosta fed néhány helyen. Eljönnek mellettem az emberek, nem iskolások, nem is tanárok, csak hétköznapi majmok, és már hallom is hogy ’büdös raszta’ meg ’rohadna le a haja’. Sorozatban kapom ezt néhány embertől, csak azt nem értem miért. Nem vagyok én semmivel sem különb tőlük, csak annyi, hogy máshogy hordom a hajam, meg szakadt ruhákba járok, amelyek nagy része a saját kezem által így-úgy ki van dekorálva. Értem itt azt hogy a kedvenc együtteseimet ráfirkáltam, meg rajzoltam pár füves mintát, meg egyebeket.
Azokra, meg akik megszólnak, inkább nem is mondok semmit, már megszoktam, másrészt meg annyit sem érdemelnek hogy foglalkozzak velük. Nekem legyen több eszem, mindig ez cseng a fülemben. Anyum is ezt mondja mindig, és én mivel jó kisfiú vagyok, hallgatok rá. Ledobom a táskámat a földre, és teljesen nekitámaszkodok az iskola falának. Az első órát szerintem kihagyom, dolgozatot kéne írnom már, de vagy két órája tologatom, most sem akarom megírni. Nem véletlen. Közben szétnézek, és valakit látok az iskola felé közeledni. Mikor közelebb ér látom, hogy Lena az. Cole nője, vagy csak a nője lesz, vagy nem is tudom hogy most hogyan is állnak. Lényegtelen, vagy ő is késik vagy nem tudom felkapom a táskámat – ami már enyhén leharcolt hiszen minden fesztiválra ezt viszem magammal – és odasétálok lassan hozzá, remélem nincs első órája, vagy a késik, akkor velem együtt fog késni.
-Szia…Lena. – köszönök rá egy kicsit bátortalanul, és megállok, hátha megáll ő is. Ha nem, akkor meg megyek mellette, akkor nem kések annyit, mint terveztem.
Vissza az elejére Go down

Lena Peterson
Lena Peterson

Itt vagyok : ♣ london, uk ♣
Munkám-hobbym : ♣ student ♣
Tanítási órák száma : 32

Lena & Ben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena & Ben   Lena & Ben EmptyHétf. Júl. 01, 2013 12:49 pm


Lena & Ben


Nem szeretek sehonnan sem elkésni, mert akkor az emberek pontatlannak és trehánynak fognak tartani, ezért is állítom be mindig az ébresztő órám pontosan hajnali hat órára, hogy még véletlenül se legyenek gondok az elkészüléssel, beéréssel a suliba. De a mai nap mégis más. Az óra nem szólt, én pedig még becsengő előtt is pár perccel az ágyamban voltam. A szemeim óvatosan nyitottam ki és pillantottam rá az órára. Az időt meglátva az adrenalin szintem kissé megemelkedett és olyan sebességgel pattantam ki az ágyamból, mint még soha sem. A fürdőbe rohantam és gyorsan lezuhanyoztam, a hajam lófarokba kötöttem, a ruhám gyors tempóba aggattam magamra, a sminkemmel, pedig egyáltalán nem is foglalkoztam. Futó léptekben rohantam el az iskoláig és mindvégig az járt a fejemben, hogy miért nem jöttem hamarabb haza tegnap este. Miért kellett éjfélig Cole- éknál lennem? Az addig oké, hogy van valami, de másnap suli, ami önmagában nem nagy cucc, de tánc szakon vagyok, ami a szenvedélyem.
Az iskola elé érve egy fiút pillantok meg, akiről jól tudom kicsoda. Cole legjobb haverja és ezek mellett drogdíler is. Bárkinek kell cucc csak hozzá kell fordulni és amint csak tudja megszerzi. Igazából még sosem váltottam vele egy- két szónál többet. Általában a ’szia’ után abba marad a társalgás és egyikőnk továbbmegy és folytatja azt, amit elkezdett. Habár mikor Cole- lal vagyok volt olyan, hogy Ő is odacsapódott hozzánk, de sosem én beszéltem, inkább Ők ketten és nekem ennyi elég is volt. Annyit tudok róla, amennyit a már sokszor említett fiú mesélt nekem róla. Első hallásra nem volt túl szimpatikus számomra, igazából másodikra sem, de nem lehet Ő olyan rossz fej. Inkább előítéleteim vannak vele szemben a stílusa miatt, de nem tudom miért. A közelében sosem érzem a más raszták hajából áradó bűzt és így belegondolva sosem szólt még be nekem. Á, hülye előítélet.
- Szia Ben. – mosolyogtam rá a fiúra és megálltam mellette. Az első órát már úgyis lekéstem, vagyis még csak az elejét, de már nem igazán van kedvem bemenni. Egyszer lógok csak, az nem nagy ügy. Vagy mégis?

csapnivaló lett:ss
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Lena & Ben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena & Ben   Lena & Ben EmptySzomb. Júl. 06, 2013 11:10 am

Lena


Rólam sokan hiszik azt, hogy büdös koszos raszta vagyok, pedig épp hogy az ellenkezőjét bizonyítom. A hajam nem büdös, én sem vagyok az, koszos meg aztán főleg nem vagyok. Csak ugye azok az előítéletek, mert ha raszta vagyok, akkor nyilván büdös is a hajam. Hogyne. Ezen tudom a leginkább felhúzni magam, még a gondolatra is, de jelenleg nem is akarok vele törődni. Talán két ember van, aki igazán elfogad úgy, ahogy vagyok. Az egyik Cole, a másik Becca. És van, aki bizony nem nagyon bír engem, ő pedig Lena, Cole barátnője. Nem tudom miért, hiszen nem is ismer. Ha megismerne, azt mondanám, hogy oké, ne bírjon, mert nem kötelező mindenkinek engem isteníteni, de hogy ok nélkül teszi mindezt, mint a legtöbb ember. Hát persze, utáljuk a rasztát, mert nem csinált semmit. Tipikus. Messziről látom közeledni, de nem mozdulok, ha majd ideér, akkor köszönök neki, aztán ennyi volt, vagy tovább megy, vagy nem.
Meglepetésemre nem megy tovább, hanem megáll, köszön és rám mosolyog. Mi történt? A késés átformálta, vagy mi a… Mindegy, ez nem is lényeges, visszamosolygok rá. Megáll mellettem, akkor biztos, hogy beszélni szeretne, vagy nem tudom. Végül is ő is csak késett, ugyanarra a sorsra jut, mint én. Húha.
-Gondolom te is késtél. De ha már ennyit, mint én, akkor felesleges bemenni órára, üljünk le valahova és várjuk meg, amíg elkezdődik a második… Jobbat úgy sem tudunk tenni, ha meg bemész, akkor te szívsz egész órán. Hidd el, én már tudom milyen ez. – kuncogok fel halkan, és leheveredek a bejárat elé a lépcsőre. Nincs kedvem bemenni, úgy őszintén. De nem csak a második órára. A harmadikra és a negyedikre se, emberek, nekem nincs kedvem ma bemenni az iskolába, akármilyen meglepő is legyen a dolog.
-Te nem szoktál késni… Most pedig… Ajjaj, Cole rossz hatással van rád, igaz? Na majd én elbeszélgetek vele, azt hiszem. Bár mintha megemlítette volna, hogy sokáig volt az este ébren, és ezért nincs kedve ma bejönni. A kis galád, nem volt kivel sörözzek suli előtt. – csóválom meg a fejem vigyorogva. Itt bújt ki a szög a zsákból, és én most lecsaptam rá. Cole, ezzel életed végéig nyaggatni foglak, hidd el.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Lena & Ben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena & Ben   Lena & Ben Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lena & Ben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lena Peterson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-