Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Carly Cassidy Porter EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Carly Cassidy Porter EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Carly Cassidy Porter EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Carly Cassidy Porter EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Carly Cassidy Porter EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Carly Cassidy Porter EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Carly Cassidy Porter EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Carly Cassidy Porter EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Carly Cassidy Porter EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Carly Cassidy Porter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Carly Cassidy Porter Empty
TémanyitásTárgy: Carly Cassidy Porter   Carly Cassidy Porter EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 8:35 am


Ly
1996. május 18. (17.)
London
dráma szak
Kendall Jenner
nincs!
Megtörtént már veled is, hogy megálmodtál egy emléket? Jobban mondva, gondolatban, újra átélted ezáltal? Velem nem egyszer. Éjjel egy számomra igen kedves emlék elevenedett meg előttem, amely - akkor - sikeresen megváltoztatta az életem.
Magamon kívül évekkel ezelőtt elhunyt édesanyám alakította a főszerepet. Még mindig érzem, ahogyan ujjaival gyengéden, és szeretetteljesen végigsimít az arcomon, miközben édesdeden rám mosolyog, majd mutatóujjával megpöcköli az orrom hegyét. Mindig így tett, a szokása volt - kedves, szeretettel teli szokás. Tekintetét rajtam nyugtatva figyelmesen hallgatott, tenyerébe rejtette apró kézfejemet, hogy valamelyest megnyugtasson. Hét éves voltam. A legtöbb kislánynak abban a korban az jelenti a legnagyobb problémát, hogy nem kapja meg a sellőnek álcázott Barbie babát, de nekem teljesen más gondjaim voltak. A szereplés már akkoriban is az életemmel vált egyenlővé. Igazi kis díva voltam, aki elvárta, hogy figyeljenek rá. A szüleimnek, és a bátyámnak soha sem volt nyugta tőlem, sürögtem-forogtam körülöttük, miközben féltőn dédelgetett álmaimról csacsogtam nekik. Gyermekkoromtól kezdve híres, és neves színésznőként láttam magam egy több ezer fős közönséggel körbevett színpadon, és ettől a tervemtől senki, és semmi sem tántoríthatott el.
Éppen az általános iskolai előadásról panaszkodtam anyának, legörbített ajakkal, könnyel teli szemekkel. Szerettem volna megkapni a hercegnő szerepét, egyáltalán elképzelni nem tudtam, hogy más játssza helyettem a főszerepet. Anyám hiába bizonygatta, hogy nincs kis szerep, csak kis színészek, én váltig állítottam, hogy még a hercegnő jelmezt is centiméterről centiméterre rám tervezték, így más kislányokon nem is mutatna jól. Édesanyám csupán mosolygott, végigsimított kiengedett hajtincseimen, majd ennyit mondott:
- Kicsim, számomra mindig is te leszel a világ egyetlen egy hercegnője!
Kipirulva pislogtam rá, majd egyetlen mozdulattal magam alá gyűrtem a Disney mintás takarómat, és anyám nyakába vetettem magam.
Carly Cassidy Porter
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Carly Cassidy Porter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carly Cassidy Porter   Carly Cassidy Porter EmptyPént. Jún. 28, 2013 2:18 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Szervusz drágám!
Nolen nagyon örült neked és imádta az irományod!
Nos nekem sem volt vele gondom, tetszett így engedlek is, hogy meghódítsd a játékteret, de még előtte foglalj avatart és szakot!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Carly Cassidy Porter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nolen C. Porter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-