Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Nolen C. Porter EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Nolen C. Porter EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Nolen C. Porter EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Nolen C. Porter EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Nolen C. Porter EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Nolen C. Porter EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Nolen C. Porter EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Nolen C. Porter EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Nolen C. Porter EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Nolen C. Porter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nolen Cade Porter
Nolen Cade Porter

Korom : 32
Itt vagyok : ahova hívnak
Munkám-hobbym : éneklés a zuhany alatt
Humor : száraz faviccek
Tanítási órák száma : 14

Nolen C. Porter Empty
TémanyitásTárgy: Nolen C. Porter   Nolen C. Porter EmptyKedd Jún. 11, 2013 4:19 pm


No, N.C.
1993.05.15.)
Bolton
Dráma
Anton Yelchin
--

Öhm...Hello?! Szóvaaal. Kezdhetném az elején is az egésznek, unalmasan részletezve minden fogam kihullását.Ez egy kissé klisés lenne, ezért a világ összes sztereotípiát meghazudtolva fogom elmondani az eddigi életemet. Ami már bonyolultabb, mint egy séma. Egy kis családban élek, ami egy idegesítő húgból és humorherold apából áll. Na kérem itt megállunk egy pillanatra; tudni illik kis család-szegénység-semmi boldog pillanat. Ez volt az első ránk NEM szabott jellemző. Attól függetlenül mit ír a nagykönyv az emberekről, mi képesek vagyunk meghazudtolni. Édes egyetlen és szeretni való apám sosem fogy ki a viccekből és emellett még jól is keres. Húgom, bár a agyamra megy a rózsaszín mániájával, nem tudom nem szeretni. Tegyük hozzá, hogy édesanyám elvesztése után sem estünk mély depresszióba (ami szintén egy sztereotípia), inkább úgy folytattuk az életünket ahogy anya azt szerette volna.
Végül eljutottunk ide is. A tanulmányaim. Azt mondják egy csonka családban felnevelkedő gyerek nem tud hamar beilleszkedni iskolatársai mellé és munkamorálja sem egyezhet a többiekével (ismeretlen; nem tudni, hogy jobb esetleg rosszabb tanuló az átlagnál). Ismét meg kell mondanom, hogy teljesen nem ez történt. Mielőtt anya elköltözött volna egy szebb helyre azt mondta, hogy ne gátoljon semmi és ne adjam fel, még akkor se ha ő már nincs mellettem. Így tettem, egészen addig amíg nem kellett döntenem a a sport és a szenvedélyem között. BÍP, újabb besorolás: aki sportol bizonyára az a szenvedélye ezért nem is mehet más gimnáziumba, csak oda ahol, izomagyú barbárok rúgják a bőrt, esetleg ütik a labdát.
Én inkább a fejem után mentem. A családom támogatott benne és sikerült is megvalósítanom. Vagyis jó úton haladok afelé, hogy színész lehessek.
Bizonyára, most sajnálsz, mert elveszettem az egyik szülőm, felmerül benned a kérdés miért nem roppantunk össze, fordultunk magunkba. Erre igazából nem tudok magyarázatot adni, mert az élet megy tovább, nem ragadhatunk le egy helyen, ahogy nem léphetünk ugyanabba a folyóba sem. Ha jobban meggondolom, talán azért nem történt meg velem ez a sok minden, úgy mint az emberek többségével, mert én nem vagyok átlagos. Persze átlag feletti sem, de kicsit különcnek érzem magam bizonyos dolgokban-helyzetekben. De ha valaki szeretné, hogy ezt is megmagyarázzam dobjon egy cetlit a szekrényembe-táskámba. Nincs erőm többet írni. Amúgy is...még meg kell tanulnom a szövegemet?!
Nolen Cade Porter
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Nolen C. Porter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nolen C. Porter   Nolen C. Porter EmptySzer. Jún. 12, 2013 4:47 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves Nolen!Üdv minálunk, örülünk, hogy drámásokra is van kereslet végre^^Remélem jól fogod érezni magam én már is boldog vagyok, hogy ilyen zsép olvasmányt(olvasmányokat) olvashatok.Szaladj foglalózni aztán elkapni valakit egy "táncra".
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Nolen C. Porter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Carly Cassidy Porter
» Nolen & Brianna >kávézó<

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Dráma-