Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Deandre Colson - The son of the Evil EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Deandre Colson - The son of the Evil EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Deandre Colson - The son of the Evil EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Deandre Colson - The son of the Evil EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Deandre Colson - The son of the Evil EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Deandre Colson - The son of the Evil EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Deandre Colson - The son of the Evil EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Deandre Colson - The son of the Evil EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Deandre Colson - The son of the Evil EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Deandre Colson - The son of the Evil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Deandre Colson - The son of the Evil Empty
TémanyitásTárgy: Deandre Colson - The son of the Evil   Deandre Colson - The son of the Evil EmptySzomb. Jún. 29, 2013 1:41 pm


Dre or Andre
1995. 10. 10. (17)
London, UK
Tánc szak
MGK > Richard Baker
Nincs
Ba dum tss. Egy vicc az egész. Önéletrajz? Életem sem volt nagyon, vagyis nem olyan, amiről szívesen írnék, nem hogy önéletrajzom. Na de vágjunk bele a lehetetlenbe... ’95. 10. 10. Ez a dátuma születésemnek és szenvedéseim kezdetének. Anyám egyedül nevelt, mert a részeges apámat három éves koromban valami rövidlátó elütötte fényes nappal az úttest és a járdaszegély közt sétálva. Naná, hogy megúszta a dolgot… Ki gondolná, hogy Londonban ilyen megtörténhet? Senki.. de mégis van a városnak egy olyan sötét része, ahová nem szívesen merészkedik ki az ember éjjel. Hamar megtapasztaltam az alkohol és a drogok szagát. Mivel pénzünk nem volt, de enni,inni, ruházkodni kellett, ezért néha lejártam pár sötét fazonhoz az egyik ilyen „veszélyes” klubba, ahol olyan dolgokkal kerestem pénzt, amire máig nem vagyok büszke. Na de nem magamért ment ez… inkább meghaltam volna egy útszélén végelgyengülésbe, minthogy drogot áruljak 14-15 évesen. De ott volt az anyám, meg a húgom. Rájuk nekem kellett vigyázni, én voltam a férfi a családban.
Hamar önálló lettem, sokkal hamarabb felnőttem, mint egy normális gyerek, normális gyerekkorral. Nem láttam kiutat ebből az életből. Azt tudtam, hogy ki kell törjek valamivel… Ekkor jött a tánc. Addigra már teletetovált nagymenőnek számítottam a helyi bárokban, mire odáig fejlesztettem tudásom modern táncok terén, hogy kisebb-nagyobb helyi versenyeken elinduljak. Az utca erre is megtanított, nem csak a rosszra. Egyik lehetőség jött a másik után. De nem akartam egy egyszerű utca táncos lenni. Vinni akartam valamire, ezért is kerültem ide.. Innen meg… ki tudja mi lesz? Lehet, hogy a csúcsig megyek, lehet, hogy visszasüllyedek a mélybe. Ez már csak rajtam múlik, meg azon, hogy mennyire tudom magam rendre és fegyelemre utasítani… Aki egyszer rosszfiú volt, abból már sosem lehet angyal.
Deandre Henry Colson
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Deandre Colson - The son of the Evil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deandre Colson - The son of the Evil   Deandre Colson - The son of the Evil EmptySzomb. Jún. 29, 2013 2:20 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Szervusz Dre!
Valóban nem egy leány álom az életed, több helyen elérzékenyültem olvasás közben. Nagyon tetszik ahogy fogalmazol így összességében csak annyit mondhatok, sok sikert!
Szaladj foglalózni és játszani! Remélem nekünk is lesz alkalmunk koccani játéktéren!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Deandre Colson - The son of the Evil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-