Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Ronnie Cleveland
Ronnie Cleveland

Korom : 29
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : akad...
Tanítási órák száma : 20

Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke Empty
TémanyitásTárgy: Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke   Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyVas. Jún. 30, 2013 1:43 pm


I've got a hero




Mi lehetne jobb, mint egy remek fellépés után boldogan elsétálni? Semmi. A mai fellépés is ugyanolyan volt, mint a többi. Amíg fel nem mentem a színpadra izgultam. Majdnem kiesett a szívem. Aztán bemondták a nevemet, felmentem a színpadra, elmúlt minden aggodalmam, előadtam a produkciót hibátlanul, lejöttem, összepakoltam, majd elmentem. Többnyire mindig így szokott ez lenni. Felkaptam magamra a dzsekimet, és már tűztem is ki az épületből. Elég késő volt már. Én sem voltam a toppon. Fáradt voltam, mivel este alig aludtam valamit. Viszont mégis volt bennem egy kis mozgató rugó, ami eltöltött mindenféle jó érzelemmel. Mindig pozitív érzéseim voltak egy-egy fellépés után. Rengeteg dicséretet kapok, és ha ennek nem örül az ember, akkor az nem komplett.
Körülbelül 10 perce sétálhattam, amikor három srác közeledett felém. Nem szerettem az ilyen szituációkat. Eleve lányból vagyok, és ki tudja, lehet, hogy mind a három srác egy perverz állat.
Leszegeztem a fejemet, és így mentem tovább a járdán. A srácokból erősen érződött a pia szaga, amitől hányingerem lett. Már, csak pár méter volt köztünk. A szívem vadul kalapált, és mint kiderült volt is miért. Mind a hárman körbeálltak. Az egyik elkezdett fogdosni, de ezt egy jól kimért rúgással megszüntettem, viszont nem kellett volna. A legmagasabb csávó elkezdett lökdösni, és ordibált velem. Nem tudtam mit kellene csinálnom. Nem volt senki a közelben, legalábbis én nem láttam senkit. A két srác feszülten nézte az akciónkat. Az egyik meg is próbálta leállítani, de nem sikerült neki. A fiú, aki velem szemben állt egy nagyobb ütéssel a földre terített. Felsikítottam. Az egyik srác az ácsorgósok közül azonnal elszaladt. A másik megpróbálta jobb belátásra bírni az elvetemült állatot, de neki sem sikerült. Fogalmam sem volt, hogy, hogy fogom ezt túlélni. Csak reménykedni tudtam. Egy újabb ütés érkezett, és én egy újabbat visítottam. Ekkor szerencsémre feltűnt valaki a bokroknál, és azonnal rohanni kezdett felénk. Felismertem a srácot. Dre volt az. Megkönnyebbülésként ért, hogy láthatom. Rögtön rávetette magát az engem támadó fiúra, miközben én remegő végtagokkal felálltam. Pár perc után a két srác már sehol sem volt. Kifújtam az eddig bent tartott levegőmet, majd remegve közelebb sétáltam Drehez.
- Örök hálám. - mondtam neki halványan mosolyogva. - Ha nem jössz valószínűleg egy koporsóban kötök ki. - mondtam.
Bele sem mertem gondolni abba, hogy mit műveltek volna velem.




Deandre. 376. stillintoyou
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke   Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyVas. Jún. 30, 2013 3:04 pm


Lace Up

Suli utáni elfoglaltságként beugrottam az egyik haverhoz lent az egyik „menő” klub mellett. Még a „régi” időkből ismertem. Amikor visszanézek azokra az évekre és rájövök, hogy mennyit vesztettem, akkor sokszor eszembe jut, hogy ezek ellenére nyertem egy, két igaz és hűséges barátot. Nélkülük sehol sem lennék. Ők segítettek oda, ahol most vagyok. Általában ha találkoztam valami más ismerőssel, akkor ők mindig megpróbáltak engem visszarángatni oda le, ahonnan már egyszer felmásztam, de a többiek, akik kitartanak mellettem, mindig azt javasolják, ami jobb nekem, amitől az életem olyan irányt vesz, amilyenben mindig is haladnia kellett volna. Rob is olyan volt. Megbeszéltük, hogy megnézzük a klubban a fellépést és utána beülünk még inni, de legalább fél órát vártam lent a lépcsőház előtt, mire felhívott, hogy sajnos nem tud jönni, mert közbe jött ez meg az… Ez meg az… na persze. Azt mondta, hogy már rég felhagyott ő is a múltjával, de úgy néz ki mégse.
Hazamehettem volna csalódottan és idegesen, de úgy döntöttem, hogy Rob ide vagy oda, megyek és megnézem ki fog botladozni a színpadon. Csak pár métert kellett sétáljak, tényleg igazán közel lakott. Beültem, rendeltem magamnak egy sört, meg egy vodkát. Összekevertem a kettőt és még a show kezdete előtt benyakaltam az egészet. Alkohol, a legeslegjobb barátom már évek óta.
Aztán váratlan meglepetés ért. Nem láttam botladozást a színpadon, sőt… ami azt illeti ismertem is a fellépő hölgyet. Ronnie.. ha jól emlékszek. Nem táncol rosszul, ezt már az egyik órán is észrevettem. Jól rakja össze a mozdulatsort és egész simán lereagál bármilyen ütemet. Sokra viszi, ha így folytatja. Felkérések sokasága fogja elhalmozni őt. Ha ügyesen forgatja a lapjait... Ahogy azt a nagy pókeresek mondanák.
Mire a show véget ért, én legalább még négy- öt felest lehúztam, vegyítve azzal, amit találtam az ital lapon. Mégse szállt a fejembe. Egész józan voltam, ahhoz képest, hogy egyesek már lefolynának a székről ilyenkor. Kikuszálódtam valahogy az utcára a nagy tömegben. Akkor néztem az órámra először és utoljára. Busz már nem járt, Taxi-ra meg már nem maradt pénzem. Muszáj lesz hazasétálnom.  Néztem, hogy merre menjek. Válasszam-e a rövidebb utat, vagy a hosszabb, de biztonságosabbat? Fordultam volna erre is, meg arra is, de fél füllel sikítást hallottam… Nem, ugyan. Biztos csak hallucinálok. Aztán megint. Bolond vagyok, de nem ennyire.
Megfordultam és láttam, ahogy 3 srác épp egy lányt ver. Idióták… legalább a saját nemükből és saját súlycsoportjukból választanának maguknak ellenfelet. Egyből odasiettem, gondolkozás nélkül rájuk vetettem volna magam, de mire odaértem már egy elszaladt. Arra a gyerekre ugrottam elsőnek, aki kezet emelt a földön heverő szerencsétlen kiscsajra. Kis bárányok voltak, akik csak mekegni meg szaladni tudnak. Csak náluk gyengébbekkel tudnak kikezdeni még így részegen is.
Mire visszafordultam megnézni, hogy-hogy van, addigra már az oldalalmon állt.
-Az örök az egy hosszú idő, inkább ne tervezz annyira előre. Jobban jársz, hidd el. Egy mocskos galád srác tudok lenni. – mosolyogtam rá vissza. Bár annyira sötét volt, hogy nem tudom mennyit látott belőle. – Jobb esetben, koporsóban... – szétnéztem megint, hogy merre is vagyunk. Ezek után úgy döntöttem, hogy a hosszabb utat választom.
- Ronnie ugye? Bocs, csak nem figyelek órán sokat.. – tényleg nem. Azt se tudom, kikkel vagyok egy osztályban. Őt is csak a mozdulatai miatt jegyeztem meg magamnak. – De amint látom, te tudod, ki vagyok. Csak azt nem tudom honnan, mert én aztán nem sokat szerepeltem se itt, se órán… ? Közben indulhatunk, ha elmersz velem jönni, egy ilyen hosszú és sötét úton… - megnéztem, hogy nincs – e semmi baja, de úgy látszik keményfából faragták.

Vissza az elejére Go down

Ronnie Cleveland
Ronnie Cleveland

Korom : 29
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : akad...
Tanítási órák száma : 20

Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke   Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyHétf. Júl. 01, 2013 10:47 am


I've got a hero




Még mindig remegtem a félelemtől, de reméltem, hogy ezt Dre nem veszi észre. Utáltam, ha az emberek gyengének hisznek. Ezért is nem sírok mások előtt. Anya halála után eldöntöttem, hogy igazán kemény leszek, és, ha úgy érzem, hogy gyenge vagyok akkor sem mutatom ki. Ő is erős személyiség volt. Ezért is került oda, ahol volt. A dobogó legfelső fokára. Mindenért küzdeni kell, és, ha a sikeres életnek a keménység a titka, akkor kemény leszek. Minden végtagom remegett, és nem tudtam, hogyan nyugtassam meg magam. Elvégre már semmi baj sincs. A három fickó már rég elhúzta a csíkot. Nincs miért aggódnom, de én mégis félek. Mi a fene van velem?
- Mocskos galád srác? Nyugi, ha erre kerülne a sor, akkor is megbirkóznék veled... - mosolyogtam rá. - ...vagy nem. - fejeztem be a mondatomat.
Dret már sokszor láttam az iskolában, és az órákon, még akkor is, ha alig csinál valamit, de így különösebben még sosem beszélgettem vele. Már a kezdetekkor is rendes srácnak tűnt, és a véleményem a mai napig nem változott. Nem szerettem az embereket első látásra megítélni.
Kicsit meglepett az, hogy nem nagyon ismer, de legalább a nevemet eltalálta. Egy jó pont.
- Igen Ronnie vagyok, és igen ismerlek. Azt jól tudom, hogy órán elég lusta vagy, viszont itt megmentetted az életemet. Vagy nálad az életmentés semmis dolog? - néztem rá kérdő tekintettel mosolyogva.
Egyes emberekből nehéz kiigazodni, viszont szerintem Drevel hamar megfogjuk találni a közös hangot. Jó fejnek látszik, és valószínűleg a is, mivel, ha bunkó lenne, és csak az erejét akarta volna megfitogtatni előttem, akkor már rég eltűnt volna nem pedig felajánlaná, hogy menjek vele haza.
- Nem vagy ijesztő. - néztem rá, miközben végigmértem a szememmel. Persze a sötétben nem lehetett túl jól kivenni a dolgokat, de azért a nagyját láttam.
Dre mellé sétáltam, és elindultam vele az immár biztonságosabbnak tűnő úton. Igazából adott egy kis megnyugvást a jelenléte. Reméltem, hogy így már nem támadnak rám/ránk idióta, részeg emberek.
- Más lányoknál is szoktad játszani a hőst, vagy csak nálam tettél kivételt? - kérdeztem tőle, mivel tényleg kíváncsi voltam a mentési akcióinak számára.
Még lehet a végén az is kiderül, hogy ez a hobbija, de azért ezt erősen kétlem. Bár ha superman-nek képzeli magát, akkor még bármi megtörténhet.
Dre nem volt az a túlzottan kigyúrt csávó, akik nálam a ronda kategóriába tartoztak, de azért lehetett rajta látni, hogy nem csak csont és bőrből van.
Hihetetlen, hogy errefelé az éjszaka kellős közepén mennyi ember van. Ilyen nagy számnak számít ez a Club? Most velünk szembe jött két srác, akik valószínűleg hasonló állapotban voltak, mint a már megismert három idióta. Amikor megláttam őket átmentem Dre másik oldalára.
- Itt biztonságosabb. - mosolyogtam rá, és megpróbáltam elkerülni a szemkontaktust a másik két sráccal.
Nem tudom, hogy van-e olyan hely,a mit messzire elkerülök, de az biztos, hogy a listám elején ez a Club fog állni. Amint elhaladt mellettünk a két fiú, és mi biztonságban megúsztuk, kifújtam a levegőmet, és felnéztem Drere.
- Hogy tudsz ilyen nyugodtan sétálni? - kérdeztem tőle.
Azt hiszem ennél hülyébb kérdést még senkinek sem tettem fel. Jézusom... totálisan elvesztettem az eszem. Most vagy hülyének néz, vagy félősnek. Egyik sem jó, de a kérdést már nem tudom visszaszívni. Tekintetemet a járdára szegeztem, és arra vártam, hogy megválaszolja értelmetlen kérdésemet.




Deandre. 543. stay
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke   Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyHétf. Júl. 01, 2013 2:20 pm


Lace Up

Csak egy mosollyal nyugtáztam a birkózós megjegyzését. Hirtelen annyi minden eszembe jutott erről az egy szóról. Némelyik gondolat egész normális volt, némelyik pedig tintát nem tűrő. Hát mégis egy lány szájából jött, nem egy kiöregedett vén részeges simlistől.
-Lusta? Csak sokat pihenek, hogy később friss és akcióra kész legyek, nem tudom, miről beszélsz. – fordultam hozzá. Amúgy tényleg elég lusta vagyok, de szerintem ez a természetemből fakad. Nem szeretem feleslegesen fárasztani magam, ha nem muszáj. Beszélni is csak akkor szoktam, ha mondandóm van, vagy ha épp valami csípős kis megjegyzést szeretnék odaszúrni valakinek. Ettől fogva… igen, azért beszélni elég sokat szoktam. De hát nem tehetek róla, hogy kényszert érzek arra, hogy kioktassak másokat.
-Életmentés? Max megerőszakoltak volna, de biztos, hogy életben lennél. Úgyhogy életet nem, de mást megmentettem. – a hangom a mondat végére elhalkult, és belenevettem az utolsó pár szóba. Ismerem az ilyen fajta embereket, gyávák ezért csak kiszórakozták volna magukat és annyi.
Elindultunk. Olyan sötét volt, hogy azt sem tudtam, hova lépek vagy, hogy, fiú vagyok –e vagy lány. Na, jó, azt tudtam, de nem onnan, hogy láttam mi van odalent. Néhány utcai közlámpa pislákolt csak elvetve minden utcában. Világosban annyira könnyű itt kelni, járni, de így simán el lehet tévedni.
-Pedig már sokszor mondták nekem, és a nép szava szent, és sérthetetlen. – vágok egy gyors cinikus pofát. Hah még, hogy a nép szava. Teszek rá, ki mit mond, kinek mi és hogyan tetszik. Az én életembe senki sem fog beleszólni az tutira 100%.
- Dehogy. Csak ha épp szükség van rá. Olyan vagyok, mint egy rakéta… kilőnek, és bumm, ott termek ahol probléma van. – ahogy kimondtam megláttam két fazont szembejönni velünk, akik ugyancsak felfokozott állapotba lehettek, mint az előzőek. Hát Ronnie is a legjobb helyre jön fellépni nem mondom. Tudtam, hogy megijed vagy fél tőlük. Az előbb bármi történhetett volna és most ugyan ez megismétlődhetne… de mivel én, az erős, okos, figyelmes szuperhiró itt vagyok mellette, nem fog.
Éreztem, ahogy hozzáér a kezemhez egy pillanatra, és átlibben a másik oldalra. A helyében én is ezt tettem volna, teljesen megértem.
-Nyugi… mellettem biztonságban vagy. – megálltam egy pillanatra, megfogtam a vállát, magam felé fordítottam és elmélyítettem a hangom miközben a tekintetét fürkésztem. – Vagy mégsem…? – vártam a hatásszünetre és a feszült csendre kettőnk közt, majd hozzáfűztem. – Csak ugratlak, menjünk tovább.  
Nyugodtan… mindig nyugodtan sétálok. Tisztára, mint aki be van szívva. Nem tudom, miért van, világ életemben egy nyugis emberke voltam. Most se izgat nagyon az, hogy meg is gyilkolhatnak mindkettőnket egy pillanat alatt, vagy valami szekta titkos gyűlésére tévedünk, és mi leszünk az áldozati bárányok, mint néhány horror filmben.
-Hát nem tudom. Miért kéne pattogjak le föl? – milyen egy hülye kérdés volt ez. Én csak akkor beszélek össze vissza, ha zavarban vagyok, vagy nincs egy normális válaszom. - Én nyugodt vagyok, de te miért vagy ideges? Már rég elment minden hülye részeg. – előkapok egy cigit a farzsebemből, a számba veszem és meggyújtom. Ha eddig be voltan tunyulva, akkor most már főleg.
Megkínáltam volna vele Ronnie-t de szerintem ő nem olyan típusú csaj aki titokban szívja. Úgyhogy inkább ráhagytam, és visszatettem a zsebbe.
Nagyokat szívtam, aztán lassan engedtem ki a füstöt ami egyből el is tűnt az éjszaka és a csillagok árnya alatt.
Lassan haladtunk, de ahogy elnéztem, egyre több ismerős épület bukkant fel, innen-onnan.  Közeledtünk a város szívébe.
-Messze laksz? Úgy döntöttem haza kísérlek.

Vissza az elejére Go down

Ronnie Cleveland
Ronnie Cleveland

Korom : 29
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : akad...
Tanítási órák száma : 20

Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke   Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyKedd Júl. 02, 2013 10:34 am


I've got a hero




Kimondhatatlanul örültem, hogy Dre itt van mellettem. Világ életemben utáltam az efféle helyeket, és most meg ide hívnak fellépni. Megpróbáltam elpasszolni három embernek a mai dolgot, de senki sem volt olyan hülye, hogy átvegye.
- Szóval, hogy akcióra kész legyél? - húztam föl az egyik szemöldökömet. - Mégis milyen akcióra? - tettem föl a kérdést egy halvány mosollyal kombinálva.
Én sosem voltam lusta lány, bár ezt a természetemnek köszönhetek. Ugyanolyan pörgősre sikeredtem, mint anya. Ugyanaz az alak, stílus, érdeklődési kör stb. Apa ezt különösen szereti, mivel így rólam mindig eszébe jut anya, és ez egyfajta megnyugvást ad neki. Én eleinte gyűlöltem tükörbe nézni, de mára már megszoktam.
- Max megerőszakoltak volna? - néztem rá kikerekedett szemekkel. - Nem lett volna elég, ha megerőszakolnak? És még viccesnek is találod? - kezdtem el én is nevetni, és gyengéden meglöktem.
Elég furcsa voltam. Melyik lány kezdene el nevetni azon, hogy lehet megerőszakolták volna, de most komolyan? Valószínűleg, én sem röhögnék, de jelenleg jó volt a társaságom, és még a tragédiából is viccet csinált/csináltunk.
Nem értettem, hogy miért tartják Dret félelmetesnek. Szerintem semmi rémisztő sincs benne, sőt! Eszméletlen jó fej, és ezt most már biztosan állíthatom.
- Szard le a többi ember véleményét. Nem vagy félelmetes.
A rakétás mondatára, csak elmosolyodtam, mivel nem volt időm válaszolni a két srác miatt. Örültem, hogy azt mondja biztonságba vagyok mellette. Megnyugtatott. Legalábbis addig megnyugtatott, amíg szembe nem fordított magával, és ki nem mondta a következő mondatát. Vagy mégsem? Ezt a kérdést hirtelen nem tudtam hova tenni. Ijedten néztem a szemébe, és fogalmam sem volt arról, hogy mit is akarok most tenni. Aki megmentett ugyanolyan lenne, mint az a másik három srác? Jézusom mibe keveredtem.
- Szerinted ez vicces? - fújtam ki a levegőmet, amikor közölte, hogy ugrat. - Tudod hogy, hogy ver a szívem? Jesszusom! - kezdtem el röhögni a korábbi reakcióimon.
Már máskor is vicceltek meg, de azt hiszem még semmit sem hittem el ennyire komolyan. Mások tekintetében lehet látni a ravaszságot, viszont Dre olyan komolyan adta elő, hogy tényleg kezdtem beparázni. Szerintem, ha több ideig csöndbe marad visítva rohanok el. Alig lett volna ciki. Még így is ég a fejem, már csak az hiányzott volna, hogy még el is rohanjak.
- Nem tudom, hogy miért kellene pattognod. Azt sem tudom, hogy miért tettem föl a kérdést! - néztem rá értetlenül. - Nem tudom miért vagyok ideges. Nyugtass meg. - mondtam ki mosolyogva, majd felnéztem rá. A "nyugtass meg" részt, csak viccnek szántam, de nem voltam benne biztos, hogy leesik neki. Majd kiderül.
Figyelmesen követtem végig minden mozdulatát. Mindig is imádtam nézni a füstöt, ahogy különböző alakokat ölt, majd egyszer csak eltűnik a légkörben. Viszont a káros hatásait már annál kevésbé.
- Nem, nem lakok messze. Már csak pár utcányira innen. Megköszönném, ha hazakísérnél. - mosolyogtam rá.
Ha most egyedül hagyna, valószínűleg végig aggódnám az egész utat, pedig tisztába vagyok azzal, hogy itt már alig van részeg ember.




Deandre. 482. diamonds
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke   Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptyKedd Júl. 02, 2013 5:17 pm


Lace Up

-Mindig arra készülök, és a végén derül ki, milyen is lesz az-az akció. Ha érted mire gondolok… - egy iszonyatosan pimasz kifejezés ült ki az arcomra. A szavaknak, szinte mindnek, nálam két jelentése van. Egy ártatlan minden napi, és egy piszkos plusz 18-as. Tipikusan az a jelenet játszódik ilyenkor le bennem, mint a rajzfilmekben. A vállamon megjelenik egy angyali meg egy ördögi énem és mind a kettő különféle dolgokat súg a fülembe.  Aztán én döntöm el, hogy melyiket is választom.
- Lett volna egy kis izgalmad mára. De ahogy látom nem csak én találom viccesnek a szitut.. – a lökésére összehúztam magam, aztán át dobtam egyik kezem a vállán, és úgy mentünk tovább. Nem volt benne semmi különös, csupán baráti gesztus. Nyilván ő sem gondolt bele többet, butaság lett volna. Mi ketten nagyon jó barátok tudnánk lenni, ha meg lenne rá az intuíció, de ezek után és ilyen közös élményekkel gazdagodva biztos vagyok benne, hogy többször fogjuk egymást látogatni, vagy egymás társaságát keresni. Akár a suliban, akár a sulin kívül.
-Szerinted mit csináltam az elmúlt években? Nem adok senki szavára, főleg nem ilyen jött ment csöveseknek, mint némelyik. -  és ez igaz is. Ha adnék, már rég nem volnék ilyen tökös gyerek, mint most. Elpuhítanak az évek, az emberek, de ha nem adod fel, kitartasz magad mellett, akkor bármire viheted. Nem kell beállni a sorba. Én mindig kitűntem valahogy. Túl magas vagyok, túl furcsa, túl nagyszájú és gátlástalan. Mégse tudnak velem mit kezdeni…
-Szerintem az volt. Ha ellazulsz, és nem idegeskedsz mindenen, akkor neked is az lett volna már elsőre. Meg amúgy se vagyok Popeye, simán el tudtál volna menekülni. – megfeszítem az „izmaimat” hogy megmutassam, mennyire nem vagyok én egy Adonisz, görög isten. Persze, ha felidegesítenek, akkor ütök akkorát, mint egy 200 kilós kigyúrt csávó, félreértés ne essék.
Rámosolyogtam, amikor felnézett rám, de a nyugtass meg részt későbbre tartogattam… vagyis, ahogy kiderült, csak pár percre. Egy igen izgatott állapotban lévő férfi alakját véltem felfedezni az egyik közelben lévő ház előtt. Nem vagyok Einstein, de egyből rájöttem, hogy Ronnie-nak már rég otthon kéne lennie, és már aggódó szülők várják.
-Ha jól gondolom, az ott az öreged. Elég idegesnek látszik. Talán jobb lenne bemenned, - a fejemmel a tornác felé bökök és Ronnie elé állok. – Azért majd mond meg neki, hogy vigyáztam a szeme fényére oké? – még egy utolsó mosoly, és aztán egy ölelés. – Remélem, sikerült megnyugtassalak. – kiáltom oda, már a távolból. Hát mégis csak egy érdekes estére sikerült ez a mai.


Köszönöm a játékot, megtiszteltetés volt Smile
Vissza az elejére Go down

Ronnie Cleveland
Ronnie Cleveland

Korom : 29
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : akad...
Tanítási órák száma : 20

Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke   Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke EmptySzer. Júl. 03, 2013 1:18 pm


I've got a hero




Mosolyogva néztem Drere, amikor kifejtette az akciós mondatát.
- Értem mire gondolsz. - nevettem fel.
Hihetetlen volt Dre, de tényleg. Nálam "idiótább" emberrel azt hiszem még sohasem találkoztam. Egy perc alatt meg tudja nyugtatni az embert, és tényleg elfelejteti, hogy mi is volt vele. De ha ezt valaki nem hiszi el akkor, csak nézzen rám! Nemrég a megerőszakolás szélén voltam, most pedig ezen nevetek.
- Nem is kicsi. Igazából nem értem, hogy miért nevetek ezen. Ez miattad van. - mosolyogtam rá.
Amikor Dre a vállamra tette a kezét közelebb kerültem hozzá, de nem zavart. Én is átkaroltam, igaz, hogy én csak derekát. Nem vagyok túl magas, és szerintem át sem tudnám karolni a vállát. Sohasem hittem volna, hogy egy pár száz méteres úton valakivel ennyire össze lehet barátkozni, de úgy tűnik nekem sikerült. Jobban mondva nekünk sikerült.
- Ne is adj. Te tökéletes vagy így. Kicsit bolondos és lusta, de így pont jó. - néztem végig rajta.
Sosem értettem azokat az embereket, akik meg akarták változtatni a másikat. Nem értem miért barátkoznak olyanokkal össze, akikben semmi sem tetszik nekik, de külsőre megfelelő alany lenne. Szerencsére én nem vagyok befolyásolható, ezért nem is aggódom.
- Szóval vicces? Igen? Igen? - csikiztem meg egy kicsit.
Végignéztem, ahogy befeszíti az izmait, majd megtapogattam őket. Nem volt az a kimondott izomagy, de azért éreztem , hogy van ott izom.
- Áh gyenge vagy... - nevettem rá, majd én is befeszítettem a nagy semmit a karomon. - ... na kérlek ez izom! - böktem fejemmel a bicepszem felé.
Még mindig átkarolva sétáltunk a házunk felé. Az este utolsó része nagyon tetszett, de az elejét szívesen kihagytam volna. Fejemet gyengéden Dre oldalának döntöttem. Már csak pár méter volt a házunkig. Amikor már lassan kivehető volt a ház alakja megláttam apát. Izgatottam toporgott a járdán. Mindig ideges, ha csak egy perccel is később érek haza,de megértem. Elvégre már csak én vagyok neki, és semmi pénzért sem szeretne elveszíteni.
- Igen ő az. Mindig ideges mivel már csak én vagyok neki. - osztottam meg vele a gondolataimat, és halványan intettem apa felé, hogy tudja én vagyok az.
- Ne aggódj megmondom! - ölelt meg én is. - És, ha máskor is erre jársz ugorj be nyugodtan. - távolodtam el tőle mosolyogva.
Elindultam apa felé, de Dre kiabálására visszafordultam.
- Igen, sikerült! - kiabáltam a távolba, majd integetni kezdtem neki.
Apához szaladtam, majd szép lassan bementünk a házba.

Köszönöm a játékot. Smile




Deandre. 399. intheend
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke   Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke Empty

Vissza az elejére Go down
 

Deandre & Ronnie - Highlander Club környéke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nathalie & Ronnie - színház
» Attraction of London club - Robb & Miles
» Ronnie & Nick - Kávézó
» Michele & Ronnie - tornaterem
» Ronnie Cleveland - ready

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-