Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. Empty
TémanyitásTárgy: Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem.   Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyVas. Jún. 30, 2013 8:57 pm

Becca

Iskola után hazamentem, főztem magamnak ebédet, azt el is pakoltam egy ételhordóba, és elindultam a próbaterembe, mert elvileg ma próbálunk. Hagytam a szüleimnek egy cetlit, hogy oda megyek. Az akusztikus gitáromon kívül minden cuccom ott van, így csak elrakom az ebédet, és felszállok az egyik buszra, ami London egyik külső részére visz. Olyan részére, ahol nyugodtan lehet hangoskodni, zenélni meg vadulni. A garázs a mi tulajdonunkban áll és tulajdonképpen sosem használtuk sosem, szüleim pedig megengedték hogy ott zenéljünk. Sajnos elég szűkösen vagyunk, és így is öten szoktunk bent nyomorogni próbák alatt. De ma olyan határozott elképzelésem van arról, hogy amíg a többiek késnek, addig én bizony kitakarítok. Komolyan, még egy háziasszony is megirigyelné a munkámat. El lehet férni a garázsban, portalanítok, aztán rendezem a hangszereket is, elpakolok, kidobom a sörös dobozokat, hogy lehessen közlekedni, a szekrényeket kinyitom, onnan az üres piás üvegeket felrakom a szekrény tetejére a borokat meg a kólákat berakom a hűtőbe a vizek mellé. Ledöglök egy kicsit az egyik fotelba, és gyorsan megebédelek. Húst sütöttem egy kis krumplival, de maradt még, ha később is megéheznék. Kiengedem a hajamat, és odaülök a dob mögé, egy kicsit csörömpölök. Tudom, hogy a szomszédok nem szeretik, de igazából nem nagyon hallatszik át, és engem meg annyira nem izgat, hogy mit szólnak mások a zenémre. Hogy rám mit szólnak, az szokott izgatni, néha magamra is veszem, de aztán túl szoktam rajta lépni. Nagy nehezen.
Eszeveszettül ütöm azt a dobot, azt csodálom, hogy a bőrök még nem mentek szét rajta. Bár ez mindent túlél, hiszen már aludtam benne, sőt. Mást is csináltam már a lábdobban, amire tulajdonképpen nem vagyok büszke, de megtettem, ez van. Változtatni nem tudok rajta.
Egy idő után meguntam a dobolást, és kiszállok, leveszem a pólóm, mert teljesen leizzadtam. Nyakamba akasztom a gitárt, bekapcsolom az erősítőt, a mikrofon erősítőjét is, gitározok, és énekelek is, azt is nagyon sokáig. Ezt tuti meghallják azok is, akik az utcán mászkálnak. Egyrészt azért mert nyitva van az ajtó, másrészt mert jó hangos.
Vissza az elejére Go down

Rory Becca Reed
Rory Becca Reed

Korom : 30
Itt vagyok : london
Tanítási órák száma : 19

Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem.   Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyHétf. Júl. 01, 2013 2:07 pm



I wanna run

to you, I wanna,
I wanna get you alone
so we can do something wrong


I
mádok mozogni. De gondolom ez egy táncostól el is várható, különben minek táncol? Bár tény, hogy a szomszédok hülyének néznek, amiért mondjuk hajnalban felkelek, hogy elmenjek futni, de nekem jól esik, mert valamiért feltölt egész napra. Mikor reggelente futok, csak egész napos próbák után tudnám azt mondani, hogy engem hagyjon békén mindenki, kidőlök, és alszok egy hónapig. Viszont cseles vagyok, és az órák után is elmegyek futni, így még este is el tudok menni akárhová, mégsem leszek fáradt. Ami azért elég fura, de legalább nem kell kávéznom.

Ma különösen fárasztó napom volt, de már csak azért sem merek kidőlni egy percre sem az ágyamra, mert akkor tuti elaludnék, így ledobom a próba cuccom a földre, ami egyből szét is szóródik, hogy legalább kétszer belerúgjon valamibe az ember, mert az tök jó. Magamhoz képest is villámgyorsan átöltözök futó cuccba, és csak azért sem pillantok az ágyamra. Megcsalom a futócipőmmel. Tragédia. A fürdőszobában azért egy kicsit több időt kell eltöltenem, mire leszedem magamról az egyébként is elmaszatolódott sminket, felkötöm a hajam, és még vagy hatszor ellenőrzöm, hogy minden úgy áll-e rajtam, ahogy szeretném. De azért nem vagyok hiú. Viszont ha az embertől elvárják, hogy nézzen ki valahogy, akkor jó, ha mindig úgy néz ki, ahogy elvárják. Bár ezt a mondatot én sem értettem teljesen, de attól még jól hangzott. Az elvárásoknak pedig lehet, hogy nem kellene megfelelni, de ha az ember maximalista, akkor is többet vár magától, amikor 123%-on teljesít.

Már csak egy dolgot kell megkeresnem, az pedig a telefonom. És ahogy a szobában járkálva nézelődök, hogy hol is rakhattam le, kis híján rálépek, mivel természetesen az is kiesett a táskámból, amikor ledobtam. De végre megvan minden, és elindulhatok. Nyújtásnak nekem már az is elég, mire leérek az emeletről, azon a hatezer lépcsőn. Fogalmam sincs miért kellett őket fele olyan magasra csinálni, mint egy normális lépcsőt. Így sokkal hamarabb elfárad az ember, és már a lépcsőfordulóban úgy liheg az ember, mint aki egy hónapja nem cigizett.

De legalább végre futok. Csak egy kis előkészület kellett hozzá. Imádom, amikor elindulok, és csak úgy suhan el mellettem az egész külváros, mintha autóban lennék. Bár az elég lassú autó lenne, de sebaj. Csak úgy rohan el mellettem az egész világ. Bár inkább én rohanok benne. Egyszer valakitől azt hallottam, hogy ha egy percet futsz, a dupláját kell legyalogolnod, hogy aztán újra fuss valamennyit. Azóta én is ezt csinálom, pont mint most. Még meg is állok egy pillanatra, mert valami zavarja a zenémet. Kiveszem a fülhallgatókat, és a hang irányába fordulok. Egy garázs. Még az ajtaja is nyitva van. Kellett nekem ilyen kíváncsi természetűnek születni... Muszáj odamennem. És nem is hiába vagyok ilyen kíváncsi, ismerős alak gitározik ott. - Ben? - bár hülyeség, hogy megkérdezem, úgysem hallja, de mégis mosolyra húzódik a szám, ahogy meglátom. Ez ő.

Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem.   Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyHétf. Júl. 01, 2013 4:19 pm


Becca

Zene, a zene. A zene nekem olyan dolog, ami életem része, és az is volt, meg persze az is marad. Most már el sem tudnám képzelni az életemet nélküle, és őszintén ő sem tudná elképzelni az életét nélkülem. A számot is, amit játszok, úgy játszom, hogy egészen belemélyedek, a külvilágot szinte kizárom, és ha valaki erre jár, lehet hogy kiröhög, mivel egészen átszellemült arcot vágok. Énekelek is hozzá. Ennél a számnál különösen kijön, hogy milyen jó hangom van, hiszen hasonlít Kurt Cobain hangjához, mégis egy kicsit mélyebb, hörögni is tudok ha akarok, és egészen különleges hangokat is ki tudok adni a torkomból, persze nem sokáig, hiszen az énekhangomat fejlesztem.  Csak egy halvány megérzésem van, hogy valaki itt van, de azt nem hallom hogy valaki köszönt volna nekem. Aztán amikor egyenesen szembenézek vele, akkor látom, hogy bizony Becca áll velem szembe. Az utolsó sorokat még elénekelem meg elgitározom, aztán utána abba is hagyom, kikapcsolom az erősítőt, lerakom a gitárt, és odalépek az egyik fotelhez, és elveszek egy törölközőt, megtörölközök, és visszateszem, majd elkezdek az utca felé sétálni, ahol Becca áll. Mikor odaérek elé, elmosolyodok szélesen, és köszönök neki.
-Szia Becca. – odalépek hozzá, és nyomok egy puszit az arcára. Ami azt illeti, ismerjük egymást már elég régóta, de egyáltalán nem tudtam, hogy erre lakik. Bizonyára futni indult, ha ebben a szerelésben van, de még ebben is nagyon jól néz ki. Ellépek a garázs bejáratától és kezemmel mutatom az ajtót, hogy nyugodtan bejöhet, foglaljon helyet.
-Gyere csak be nyugodtan, foglalj helyet. Éppen próbára jöttem volna, de a fiúk általában ilyenkor már itt szoktak lenni. Most vagy késnek, amit nem tartok valószínűnek, vagy éppen el sem jönnek. Mert akkor nem szoktak semmi féle nyomot hagyni, úgy, hogy nem írnak semmit. – mosolyogva figyelem őt. És csodálkozva szemlélem, hogy ilyen szép rend van. Tényleg megirigyelhetnének a háziasszonyok is. Háziraszta. Viccesen hangzik, de kb így áll most a helyzet.
-Kérsz valamit inni? Van üdítő, víz, bor meg sör. Meg talán van valahol egy Jack Daniels is, de az nagyon eldugva lehet. – kuncogok, és addig nem ülök le, ameddig nem mondta, hogy mit szeretne. Én magamnak most egy narancslevet választok, nincs kedvem még alkoholizálni, majd lehet a későbbiek folyamán megjön, sosem lehet tudni, főként nálam. Nálam aztán főleg nem.
-Ezer éve nem láttalak, egyre csak gyönyörűbb leszel. – vigyorgok, és kacsintok rá, közben amit pedig kért inni, azt odaviszem neki, és hellyel is kínálom, üljön le. Tényleg egyre szebb lesz, és talán ő az egyetlen Nic mellett, aki ennyire tud rám hatni. Azért arra oda kéne figyeljek, hogy ne folyjon ki a nyál a számból, minden egyes pillantásánál, amikor rám néz, vagy amikor én nézek rá. Rég voltam vele kettesben, ráadásul úgy hogy csak spontán futottunk össze. Még így futócuccban is, smink nélkül is nagyon gyönyörű. Atyaég, mi lesz még itt.
Vissza az elejére Go down

Rory Becca Reed
Rory Becca Reed

Korom : 30
Itt vagyok : london
Tanítási órák száma : 19

Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem.   Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyKedd Júl. 02, 2013 9:47 am



I'm the baddest

baby in the atmosphere,
Tell me what you want
so we can do just what you like


M
ikor apám közölte, hogy vett nekem egy lakást, nem kicsit akadtam ki. Mert oké, hogy az emberek szoktak lakást kapni, mikor végeznek a gimiben, meg ilyenek, de mivel én nem mondtam neki soha, meglepődtem, hogy gondolatolvasó is lett az alatt az idő alatt, hogy a rendőrségnél dolgozik. Igazából büszke vagyok rá, bármennyit is piszkáltak a miatt, hogy rendőr az apám. Velem is csak akkor szigorú, ha rajta van az egyenruha, és bilincsben vezetnek elé. De ilyen még nem volt szerencsére. Akkor meg is ölne. Apaként azonban ugyanolyan szórakozott, mint én. Fiatal korában imádott bulizni a haverjaival, és még most is mindig összeülnek a kollégáival. Szóval tudom kitől örököltem ezt a hiperaktívságot.

Futás közben bizony sikerült felfedeznem Ben-t. Bár fogalmam sincs mit keres egy külvárosi garázsban, de mivel éppen gitározott, és énekelt, gondolom próbált. Imádom a hangját. Bár elég sok mindenkivel vagyok így, mivel énekből soha nem voltam egy nagy tehetség. A tánc mindig is jobban vonzott, és abban sikeresebb is vagyok. Bár elvileg túl vékony vagyok. De balettben nincs olyan, hogy túl vékony.

- Szia - mondom vigyorogva, mikor kapok tőle egy puszit. Valahogy mindig ilyenkor jut eszembe, hogy mennyire szeretem azokat a pasikat, akik énekelnek, tudnak gitározni is, és raszták. Mivel Bennek háromból három pipája van, nem csoda, ha úgy vigyorgok, mint aki megőrült. Érdemes lenne mondjuk abbahagynom, mert már fáj az arcom.

- Nem akarok ám zavarni... De ha tényleg nem jönnek, akkor maradok - jegyzem meg egy vigyorral. Már megint. Tényleg abba kéne hagynom, mert a végén még Ben is bolondnak néz, hogy a semmin vigyorgok. De legalább jó kedvem van. Az emósok örülnének nekem. - De miért nem szólnak? Az tök bunkóság... - mondom körbenézve - Hűű, itt nagyobb rend van, mint a szobámban - nevetve ránézek. Vajon ő takarított ki?

- A víz az tökéletes lesz - mondom halkan nevetve - Korán van még alkoholizálni - vigyorogva leülök, még mindig körbe nézelődve. Kicsit megszeppenve érzem magam, mikor ennyi hangszer között vagyok, mivel én egyiken sem tudok játszani. Illetve zongorázni tudok, de azt is már évek óta abbahagytam, lehet, hogy már semmit nem tudnék lejátszani rajta.

- Azért nem is volt az olyan régen.. - halkan nevetve végigpillantok magamon. Azért nem mondanám, hogy gyönyörű vagyok, így smink nélkül, ráadásul futó cuccban, meg teljesen kipirosodva a futástól, de még tükörben sem láttam magam, szóval talán igaza van. - De te sem panaszkodhatsz, még mindig szexi vagy - mondom vigyorogva, aztán az ajkamba harapok. Régen voltam vele kettesben.


Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem.   Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptySzomb. Júl. 06, 2013 9:45 am

Becca


Régen is jóban voltunk, és rengeteget találkoztunk. Azt hiszem hogy egy csók is elcsattant, de nem vagyok benne teljesen biztos, bár több volt mindig is köztünk, mint barátság, ha ezt így ki lehet fejezni. Márpedig ezt így ki lehet fejezni, szerintem, csak nehogy én gondoljam ezt egyedül. Bár tuti nem vagyok vele egyedül, hiszen elég csak kiolvasni a szemeiből, ahogy rám néz és elég  csak azt a visszafojthatatlan vigyorát megnézni most is, ami akkor jön elő, amikor velem van. Én is vigyorgok, amikor vele vagyok és tényleg le sem tudom vakarni, mert tulajdonképpen miért is akarnám? Nem is tudnám, ha már őszinte akarok lenni magamhoz. Odalépek az erőstőhöz, elveszem róla a cigis dobozomat és rágyújtok. Leülök mellé, a cigit direkt úgy tartva a cigit, hogy a füst még véletlenül se menjen hozzá. Gyorsan szívom a cigit most, nincs kedvem kiélvezni a marlboro adta tökéletes ízvilágot. Elnyomom a hamutálba. Máskor ilyet se szoktam csinálni, csak elpöckölöm valahova a garázsba hátha egyszer felgyullad valami. Nem nagyon szokott érdekelni. De most ez egy kivételes eset, hiszen Becca van itt, nem akárki, így én is kivételes módon viselkedek vele. Hát van ilyen.
-Ugyan már, akkor sem zavarnál, ha a többiek itt lennének. Szoktak ám lenni többen a próbánkon, de csak azért hogy nézzenek minket – vigyorgok rá, és egy picit közelebb húzódok hozzá. Lehet észreveszi, lehet nem, de tök mindegy, hiszen van okom rá.
-Egyébként azt szoktuk használni, hogy ha nem jeleznek, hogy hol vannak, akkor nem jönnek, és akkor nem megy a fölösleges körbetelefonálás, hogy te hol vagy, meg te mit csinálsz. Így sokkal érthetőbb számunkra is minden – mosolygok rá, és elvigyorodok, amikor azt mondja, hogy nagy rend van. Nem kérkedek, hogy én takarítottam ki, csak meg fogom említeni neki, hogy néha egy háziasszonyon is túlteszek. Persze csak akkor, amikor kedvem van hozzá.
-Oha, köszönöm. Kivételesen kitakarítottam, mivel egy kicsit előbb jöttem, mint terveztem volna, és annyira gusztustalanul nézett ki a terem, hogy úgy döntöttem ideje elejét vennem ezeknek. – mosolygok, és még egy picit közelebb csusszanok hozzá. Ismét végignézek rajta, és azt kell hogy mondjam hogy tényleg gyönyörűbb lett, ráadásul így futócuccban… Kipirosodva. Istennő.
-Dee, de az azért egy kicsit régebben volt. – nem szándékozom vele vitatkozni, csak vigyorogva jegyzem meg. Oldalba bököm, mert tudom hogy szereti, amikor én csinálom vele ezt, aztán utána rögtön adok egy puszit az arcára. Hogy miért, csak úgy. Szoktam neki puszikat adni csak spontán, érezze a szeretetemet. Arra meg, hogy szerinte szexi vagyok, úgy reagálok, hogy a nyakába is adok egy puszit.
Vissza az elejére Go down

Rory Becca Reed
Rory Becca Reed

Korom : 30
Itt vagyok : london
Tanítási órák száma : 19

Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem.   Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyHétf. Júl. 08, 2013 10:32 am



We're not lovers

but more than friends,
Put a flame to every single
word you ever said


B
enhez mindig is valami különleges kapocs fűzött. Fogalmam sincs mikor alakult ki, de egyértelműen ott volt. És ezzel nincs is semmi gond, nem tudom mi lenne velem nélküle. Néha olyan, mintha a bátyám lenne, utána meg mintha a barátom lenne, bár ezt így soha nem mondtuk ki, de egyértelmű. Ha az embernek nincs semmi előítélete, akkor teljesen normálisnak látja ezt a kapcsolatot. Nekem legalábbis elég normálisnak tűnik, és most már úgy érzem nem lennék meg nélküle. Egyszerű.

Egy ideig elbűvölve figyelem, ahogy elszívja a cigit. Ez is egy iszonyat szexi jellemzője. A francba is vele, hogy ilyen szexi. Bár lehet, hogyha nem csak őt figyelném, akkor jobban járnék, és tudnék inni is. Rápillantok a vízre, amit kaptam, de valahogy ne köt le annyira, mint Bent figyelni, mégis inkább iszok egy kortyot. Hátha utána nem fogok annyira vigyorogni. Ebben persze teljesen feleslegesen reménykedek, hiszen ahogy visszapillantok rá, megint mosolyognom kell. Hihetetlen.

Félrebillentett fejjel figyelem, ahogy a próbáiról kezd beszélni, meg a bandáról. Az ilyen dolgai mindig érdekeltek, hiszen nekem soha nem volt bandám, nem játszottam gitáron, sem dobolni nem tudok, de még rendesen énekelni se. Legalábbis szerintem szörnyű hangom van. De nem mutatnám meg másnak, hogy ez ki is derüljön. - Ez mondjuk így logikus - mondom halkan nevetve. Mások pont akkor telefonálgatnak össze-vissza, ha nem érkezik meg a másik időre, meg hasonlók. Okos.

- Vagy csak megérezted, hogy felbukkanok, és szép renddel akartál várni, hogy rájöjjek, hogy otthon ki kellene takarítanom. De nem fogok.. - magyarázom vigyorogva. Örülnék neki, ha olyan lakótársam lenne, mint Ben. Kitakarítana helyettem is. Nem mintha én nem csinálnám, csak nem napi rendszerességgel, inkább hétvégenként csak. Nincs igazán időm arra, hogy most minden nap nekiálljak mosogatni - amit egyébként utálok -, vagy felmosni, és letörölgetni a port, helyre rakni a dolgokat, és összehajtogatni a ruhákat. Korán kelek, és későn érek haza, ráadásul olyan fáradtan, hogy nincs kedvem semmihez, csak aludni. De azt egy hónapig. Szörnyű.

- Jóó, talán tényleg egy kicsit régebben volt.. - mondom nevetve. Más esetben utálnám, hogy bökdösnek, de tőle valahogy mindig is jobban elviseltem. Főleg, hogy kapok utána puszit is. Azzal ki van egyenlítve minden galádság. - Mert el vagy tűnve mindig - megpróbálok szomorú arcot magamra erőltetni, de mivel mellette nem megy olyan jól, egyszerűen csak megbököm én is. - Most is a külvárosban talállak meg. El is rabolhattak volna, mire megtalállak - újabb vigyor jelenik meg az arcomon, és mivel az előbb megböktem, én is adok neki egy puszit. Az arcára. Egész közel a szájához. Hoppá.


Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem.   Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptyKedd Júl. 09, 2013 1:47 pm


Becca


Valahogy mindig mondtam magamnak, hogy ’basszus Ben, szedd már fel!’ de akkor egyöntetűen minden megváltozna. Nem tudom, miért, de tuti az lenne. Viszont nekem mégsem jó ez így, hiszen egyre többet és többet akarok. Talán a legnagyobb hátrányom az, hogy telhetetlen vagyok. De az nagy hátrányom tényleg. És már sokan mondták, hogy vegyem komolyabban, mert ilyen nőt nem találok minden bokorban. De nem tudom mit tegyek, nem tudom mi lenne, ha komolyabbra fordulna kettőnk között. Én szeretném, mert miért ne, de hogy ő is szeretné-e? Nem tudom, kitérek majd rá, ha oda kerülne a sor. Reménykedem benne… Nem akarom elrontani azt, ami köztünk van egy esetleges kellemetlen kérdéssel. Ilyenkor mit tehetnék!? Gondolkozz Ben! Biztos kitalálsz valamit. Érzem hogy figyel engem, még ha én nem is mindig pillantok oda. Bár ritka az olyan, hiszen máson nem is tartanám jelenleg a szemem, csak rajta. Annyira elbűvölő, hogy szó nincs rá. Legszívesebben most elrabolnám és elszöknék valami távoli helyre vele. Nagyon távolira.
Ránézek, amikor ő rám néz, és félrebillenti a fejét. Elfog a kényszer, hogy most azonnal megcsókoljam, de egyelőre biztos nem fogom megtenni. Minden jön csak a maga útján. Iogikus amúgy, igen, mert tényleg jobb az hogy ha nem megy a telefonálgatás körbe. Arra, meg hogy megéreztem, hogy fel fog bukkanni, és azért csinálok rendet, csak kuncogok egyet. Talán igaza van, és tényleg csak megéreztem, hogy fel fog bukkanni.
-Hmm, talán igazad lehet. Végül is mást nem is várnék ekkora renddel itt, csak téged. Otthon én sem szoktam takarítani, csak itt. Mert itt mindig én szemetelek. - mosolygok, és még közelebb ülök hozzá, talán most már közelebb nem is lehetnénk egymáshoz, hiszen elfogyott köztünk minden rés. Talán ebből kiderítheti, hogy szeretnék valamit tőle, talán nem. Magam sem tudom.
-Látod, előbb-utóbb belátod, hogy azért nekem volt igazam. – nyújtok rá nyelvet, és adok egy puszit a szája sarkába. Ezt akár veheti célzásnak is, hiszen annak is szántam. Tudok játszani a kártyáimmal, nagy g…. mocsoknak tartanak engem az emberek. Néha együtt is tudok velük érezni. – Nem is vagyok eltűnve, csak ritkán. Mindig meg lehet találni a suliban is, meg itt is, meg otthon is… És néha az utcán is. – teszem hozzá kuncogva. Az elrablós szövegre féloldalasan elvigyorodok… Ettől el szokott olvadni, legalább is a múltkor láttam rajta hogy ez a féle vigyorom bejött neki, aztán meg ki tudja. A puszin nem lepődök meg, csak még szélesebb lesz a féloldalas vigyorom, és lassan átkarolom, a szemeibe nézek, majd le az ajkaira és végül ismét a szemeibe. Közel van az a csók, nagyon közel.
-Tudod, én is szívesen elrabolnálak, hogy megtaláljalak. De akkor nem szabadulnál hamar, főleg nem könnyen. – vigyorgok, és az utolsó szavakat már szinte a szájába suttogom, de még mindig nem csókolom meg. Imádok játszadozni vele, főleg úgy, hogy ő még bele is megy a játékba. Imádom, kár is tagadnom. Majd ajkaimat az övéire tapasztom. Rég csókoltam már meg, és hogy őszinte legyek, hiányzott is.
Vissza az elejére Go down

Rory Becca Reed
Rory Becca Reed

Korom : 30
Itt vagyok : london
Tanítási órák száma : 19

Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem.   Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. EmptySzer. Júl. 10, 2013 9:31 pm



This kiss is

something I can't resist,
Your lips are undeniable
this kiss is something I can't risk


M
it tehet az ember, amikor érzi, hogy jól kijönne valakivel, ha hivatalosan is kimondanák, hogy együtt vannak, mégsem tesznek semmit, mert egyszerűen nem tudnak, vagy csak nem akarnak belegondolni mi is lesz akkor, ha úgy döntenek, nekik mégsem elég a barátság. Pont az ilyen dolgok miatt nem hiszek a fiú-lány barátságban. Olyan egyáltalán nincsen. Valamelyik fél mindig többet akar. Aztán amikor nem jön össze neki, egyszerűen oda a tökéletes barátságnak. És mind a két fél sérül. Talán ezért nem akartam eddig Bennel kockáztatni. Mert mi van, ha rájövünk, hogy az úgy nem jó, és aztán már a barátság sem ugyanaz?

Ugyanakkor azt is mindig mondja mindenki, hogy ha nem próbálsz ki valamit, nem fogod tudni, hogy milyen is lett volna, ha akkor nem tétovázol, és bátran igent mondasz mindenre. Jó, nem feltétlenül biztos, hogy mindenre igent kell mondani, mert a végén Svájcban kötsz ki, "cirkuszi művésznőként". Szebben nem tudom mondani.. De miért gondolkozom ilyeneken? Úristen.. Tényleg kezd elmenni az eszem.

- És ha a haverjaid értek volna ide előbb, ők is kitakarítottak volna? - kérdezem vigyorogva, mert elég valószínűtlennek tartom, hogy egy csapat fiú hozzáfogjon takarítani. Inkább leülnek együtt focimeccset nézni, és hagyják a francba az összes takarítani valót, mert úgyis egy este alatt képesek ugyanolyan nagy kupit csinálni. Már csak az öcsém miatt is tudom.

Jól esik, ahogy közelebb húzódik hozzám, ugyanakkor feltámad bennem az az ismerős érzés, hogy én túl jól ismerem őt. Hiszen olyan régóta ismerjük egymást. Komolyan gondolja egyáltalán? Ha csak nem tanulok meg a gondolataiban olvasni, soha nem fogom megtudni.

- Azért nem mindig van ám igazad - megbököm közben, mert jól esik, hogy valaki elviseli, ha bökdösöm. Engem akkor sem szabadna, de Bennek valahogy ezt is megengedem. Különleges helyzetben van. - Csak most.

- Micsoda? - kérdezem nevetve. Remélem Ő is csak viccnek szánta, hogy nagyon könnyen meg lehet találni. - Annyi helyen szoktál járkálni, hogy nem lehet tudni, hogy hol is vagy, és folyton keresni kell, de soha nem vagy meg - mondom egy újabb bökés kíséretében. Mert megérdemli. A féloldalas mosoly miatt is megérdemelne egyet, mert tudja, hogy mennyire imádom, amikor így mosolyog, és hogy el is olvadok tőle. Lehet, hogy erre játszik a piszok.

- Szóval elrabolnál? - kérdezem halkan, és próbálok nem túlságosan az ajkaira koncentrálni, meg arra, hogy milyen közel van, de nem tudok másra gondolni, mikor az a helyzet, hogy tényleg olyan közel van, és tényleg meg akarom csókolni. Tényleg előjött a piszok oldala, és biztos vagyok benne, hogy direkt csinálja ezt velem. De olyan könnyen jön, hogy átkaroljam a nyakát, és visszacsókoljak, mintha ezer éve csinálnám.


Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem.   Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem. Empty

Vissza az elejére Go down
 

Becca & Ben - garázs a külvárosban, avagy a próbaterem.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» rory becca reed

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-