Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Maya Darwin EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Maya Darwin EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Maya Darwin EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Maya Darwin EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Maya Darwin EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Maya Darwin EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Maya Darwin EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Maya Darwin EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Maya Darwin EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Maya Darwin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Maya Darwin Empty
TémanyitásTárgy: Maya Darwin   Maya Darwin EmptyKedd Júl. 02, 2013 12:48 pm


May
1993.  Április 12.
London, UK
Dráma szak
AnnaSophia Robb
-
Szerencsésnek tartanak az emberek, de miért is? Hát persze, mert azt hiszik, hogy beleszületni a befolyásos családba maga a leányálom. A Darwin család nemzedékek óta, mindig is előkelő helyen szerepelt az élet ranglétráján. Apám kitört a családi vállalkozásból, és bankigazgató lett. Állítása szerint unalmas több hektárnyi földdel foglalkozni, és végül bort készíteni. Ez már csak hobbi számára. Anyám meg tökéletes beleillik a stepfordi feleségek sorai közé. Mindig is a menő lányok közé tartozott, ő volt a falkavezér. Később szépségversenyekre járt, amikor meg végre megnyerte az országos versenyt, akkor úgymond nyugdíjba ment. Az idilli család képét, mi egészítjük ki a nővéremmel. Ő élvezi, szereti ezt az életet. Amióta az eszemet tudom, amire csak ránéztünk és megtetszett azt megkaptuk. Nővérem, Melanie, mindent úgy csinált, ahogy azt a szüleim akarták. Híres volt az iskolában, eljárt mindenféle különórákra és valami úri gyökér pasit is talált magának. Majd jöttem én a lázadó, semmirekellő. A család feketebáránya lettem, ahogy megszülettem. Később tanultam meg járni, beszélni, biciklizni stb., mint Melanie. Soha nem felejtem el, hányszor hallottam anyáméktól, hogy én csak egy becsúszott felesleg vagyok. Utáltam iskolába járni, nem voltak barátaim, hatalmas pulcsik alá rejtettem magam, csak hogy véletlenül se barátkozzon velem senki. Tizenhárom éves koromban, azonban minden megváltozott. Soha nem felejtem el azt a napot, amikor megnézették velünk a Római vakációt. Audrey Hepburn játéka elvarázsolt. Utána két éven keresztül jártam dráma szakkörre, különböző színészképzőre. Végre úgy éreztem, hogy vagyok valaki, nem csak egy becsúszott felesleg, akinek nem is kéne élnie. Meghallgatásokra jártam, amik akár sikerültek, akár nem, mégis életet adtak. Mosolyogtam, eljárkáltam a színész tanonc barátaimmal… Egyik este azonban a szüleim a nappaliban vártak rám, mert elbeszélgetni akartak velem. Azt hiszem, azaz este volt nálam, amitől tele lett pohár.
 - Maya nem mehet ez így tovább. – állt fel apu a kanapéról és fel-alá kezdett járkálni a frissen tisztítatott szőnyegen. Igen komoly lehetett az ügy, ha még anya se szól rá, hogy vegye le a cipőjét.
 - Mire céloztok? – álltam meg a boltív alatt, ami elválasztotta a nappalit az előszobától.
 - Melanie mondta, hogy a szinte egyik meghallgatásra se hívtak vissza, és egyre jobban elkallódsz, azoktól az utcagyerekektől, akikkel eljársz itthonról.
 - De, ez nem igaz, hiszen…
 - Nem, nem fogadunk el több magyarázatot. Vagy keresel magadnak valami értelmes elfoglaltságot, vagy mi találunk neked! Most eredj a szobádba tanulni! – intett apu az emelet felé, majd hátat fordítva nekem, beszélni kezdett anyával.
A tizenöt éves lelkemnek ez iszonyatosan fájt. A nővérem árulása, szüleim eltávolodása nagyon megviselt. Az iskolán kívül megint nem mentem sehova. Minden, ami az álmommal, a színészettel volt kapcsolatos kitöröltem az életemből, míg fel nem hívott Mr. Adama. Ő volt az egyik képzőn a tanárom, akit mindenkinél jobban szerettem. Mindig meghallgatott, segített készülni és száz százalékban támogatott. Szüleim helyett, szülőm volt. Ő ajánlott be az Arts Schoolba, ő fedezte a kiadásaim, ő segített megvalósítani az álmom, hogy színész lehessek…
Maya Darwin


A hozzászólást Maya Darwin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 02, 2013 1:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Lena Peterson
Lena Peterson

Itt vagyok : ♣ london, uk ♣
Munkám-hobbym : ♣ student ♣
Tanítási órák száma : 32

Maya Darwin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maya Darwin   Maya Darwin EmptyKedd Júl. 02, 2013 1:04 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Kedves Maya!
Tetszetős előtörténetet hoztál össze, beletudtam magam képzelni a helyzetedbe és nagyon sajnálom, hogy a szüleid ilyen ellenségesek a színészettel kapcsolatban. Remélem az Arts School egy lépéssel közelebb visz az álmodhoz!
Irány foglalózni, majd játszani.Smile
Vissza az elejére Go down
 

Maya Darwin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-