Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől Empty
TémanyitásTárgy: Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől   Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől EmptyKedd Júl. 02, 2013 6:53 pm


Maya & Miles


Mindennap rohangálok fel-alá, mint valami mérgezett egér, aminek meg is lett az eredménye. Nem keltem fel az ébresztőórám csörgésére, mire meg magamhoz tértem, addigra felesleges volt bennem a suliba. Nem baj, legalább gyakorolhatom a szövegem. Istenem! Most is alig tudom elhinni, hogy visszahívtak erre a meghallgatásra. Pár részre tűnnék csak fel egy sorozatban, de ez számomra akkor is nagy szerep. Utálok egyedül ülni a lakásban. Legtöbbször csak aludni járok haza, meg néha még tanulni. Lena szokott még átjönni, akkor csapunk egy csajos estét. Talán, ha rendet raknék, akkor jobb lenne a helyzet. Kihalásztam a szövegem az íróasztalon álló papírhalom alól, majd gyorsan rendbe szedtem magam és elindultam a reggeli koffeinadagomért. Ciki, mert még kávét főzni se tudok. Lehet egy főző tanfolyam is el kéne lassan. A szokásos kis kávézómba mentem, ahol már törzsvendégnek számítok. Mosolyogva köszöntem meg a kávét, és az Ipod-omat beüzemelve folytattam az utam. A zene ritmusára ráztam kicsit a fejem, minek következtében megbámultak az emberek, de nem érdekelt. Ha egyszer híres leszek, akkor is bámulni fognak. Befordultam egy eldugott kis utcába, majd ahogy végigsétáltam rajta eljutottam a kedvenc parkom bejáratáig. Még ideköltözésem első napjaiban fedeztem fel, és hihetetlenül megtetszett, amiért nem látok mindenhol értetlenkedő turistákat és nem kérdezték meg tőlem félpercenként, hogy merre találhat ez meg az. Sétáltam egy kört, majd leültem az egyik szabad padra. Felhúztam a lábam törökülésbe, és belemélyedtem a szövegem memorizálásába. Pár perccel később egy fiatal srác is csatlakozott hozzám, akire rámosolyogtam majd újra a papírjaimba temetkeztem.
  - Képzeld el, tegnap láttam őket a cukrászba közelében, és egyáltalán nem úgy tűnt, hogy csupán közömbösek egymásnak. - mire észrevettem volna, hogy hangosan mondom ki a szavakat, addigra nevetés ütötte meg a fülem. Kivettem a fülhallgatóm és a mellettem ülő felé fordultam.
   - Mégis mi olyan vicces? - húztam fel kérdőn a szemöldököm. Ő is felém fordult, és nevetése hatalmas vigyorrá változott.
   - El kell szomorítsalak nem őrült vagyok, csak a szövegem tanulom. - szóltam vissza kicsit sértetten. Most komolyan, úgy nézek ki, mint aki a diliházból szabadult? Tény, hogy hangosan beszéltem, de ettől még nem vagyok bolond. Ezen megint nevetett egy jót, amitől inkább ő kezdett el egy őrülthöz hasonlítani. Akarva-akaratlanul néha felé pillantottam, hogy mit csinál. Valószínűleg valami barátjával sms-ezett, mert iszonyatos gyorsasággal pötyögött a telefonján.
   - Mi? Én nem is kukkoltalak! - hárítottam egyből a feltételezést, ami most részletkérdés, hogy igaz volt. 
Vissza az elejére Go down

Miles Gaskin
Miles Gaskin

Korom : 33
Itt vagyok : akárhol
Munkám-hobbym : ügyeletes jampi
Tanítási órák száma : 22

Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől   Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől EmptyKedd Júl. 02, 2013 10:38 pm

gold, gold rush, girl
words: 585 tagged: maya


Mint olyan sokszor, amikor éppen nincsen rám bízva a lakás takarítása, most is az utcán sétálgatok. Ha valaki megkérdezné, azt mondanám, hogy állást keresek, ami rohadtul nem igaz, de senkinek semmi köze hozzá gyakorlatilag, hogy mi a fenét is keresek az utcán. Mert ez egy szabad ország, nem igaz? A reggelemet szokás szerint a lakástól nem messze lévő kávézóban kezdtem. Bár a lakás közelében van rengeteg, és mindig másikba megyek, attól függően, hogy melyik kis parkban akarok aznap csövezni.

Nem tudom honnan jött nekem ez a park járás, egy csomó ember otthon ül, és néz ki a fejéből, napestig mást sem csinál, én meg ha csak tudok, minden nap kint vagyok a parkban. Jó, ez a minden nap azokra a napokra korlátozódik, amikor nem esik az eső, az pedig itt, Londonban elég kevésszer van, de az istenért sem költöznék el, itt van mindenem. Ami gyakorlatilag nem sok dolog, de a haverokat soha nem hagynám itt. A sok bolond meg költözik el innen, mert hogy nekik nem tetszik az időjárás. Pedig ember, máshol is esik az eső! Csak erre mindenki akkor jön rá, mikor már túl késő, eladta a házat, megvette az újat, szerzett új állást, és mindenki elkönyvelte, hogy csak az eső miatt képes volt otthagyni a haverjait.

Szóval a reggeli kávé után most egy igazán eldugott parkba indulok, nem olyanba, mint ahol legutóbb voltunk Summerrel. Az is elég eldugott, mert sokkal kisebb a Hyde-nál, de azért ott is voltak rendesen turisták, már csak a kávézója miatt is. Szerintem az egyik legjobb a közelben. Szeretem. Elvileg ha az ember meginna egy pohár hideg vizet felkelés után, az sokkal jobban felébresztené, mint a koffeines kávé, amivel mérgezi is magát, de ez ki a francot érdekel? Annyi ilyen hülyeséggel rongálhatjuk a testünket, hogy már egy kávé naponta igazán nem számít semmit.  

Vagy harmadjára járom körbe a parkot, mire rájövök, hogy tényleg nincs egy szabad hely sem a padokon. Negyedjére is végigjárom, csak hogy megállapítsam ki is a legalkalmasabb arra, hogy helyet foglaljak mellette. Végül egy szőke lány mellett döntök, aki valamit olvas, meg issza a kávéját is. Hogy lehetnek a nők ennyire multifunkciósak? Én vagy inni tudok, vagy olvasni. De legalább külön külön megy a két dolog. Leülök mellé, és a parkban lézengő néhány embert figyelem, miközben iszogatom a kávémat. Bizony, ez megy egyszerre. Bár volt már, hogy leöntöttem magam kávéval, de az nagyon másnaposan volt. Éppen kiszúrok egy csinos kis kutyával sétáló öregassz... hölgyet, amikor a lány megszólal mellettem. Nem tudom megállni, nevetve nézek rá. Hiszen úgy beszél, mintha ezer éve ismernénk egymást. Ha.. egyáltalán hozzám beszélt. Na mindegy. Mikor megkérdezi, hogy mégis min nevetek, csak vigyorgok egyet, és vállat vonok. Mivel végeztem a kávéval, belekosarazom a nem messze tőlünk árválkodó kukába, majd előkapom a telefonom, és minden olyan haveromnak elkezdek sms-t írni, aki még a suliban lehet, hátha valamelyikük nem vette le a hangot a mobiljáról, és elkapják érte. Mert megtehetem. Mellettem a csaj közben megjegyezte, hogy csak a szövegét gyakorolja, nem bolond. Pedig szerintem inkább bolond. Ráadásul neki is.. nem suliban a helye? Ezen megint jót kell nevetnem. Akkor is, ha utána engem néz bolondnak. Már éppen megint belemerülnék az sms küldözgetésbe, mikor oldalra pillantva látom, hogy a telefonomra kukkantgat. - Mi az, érdekes kukkolni?

Tény, hogy minden ember szeretne egy kicsit többet megtudni mondjuk arról, aki éppen mellette ül egy padon, a parkban, és már többször is kinevette, de akkor inkább mondjuk meg kellene szólítania. Legalábbis én még így tudom. Hová fajul ez a világ? Szörnyű... - De ha már annyira érdekel, a haveromnak írok...

Vissza az elejére Go down
 

Maya & Miles - békés kis park, elrejtve a turisták szeme elől

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» valami park ~ summer & miles
» Maya Darwin
» miles gaskin ¤
» Attraction of London club - Robb & Miles
» Zara & Adam - park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-