Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Emma Cook εз EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Emma Cook εз EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Emma Cook εз EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Emma Cook εз EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Emma Cook εз EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Emma Cook εз EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Emma Cook εз EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Emma Cook εз EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Emma Cook εз EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Emma Cook εз

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Emma Cook εз Empty
TémanyitásTárgy: Emma Cook εз   Emma Cook εз EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 11:29 pm


Em, Emma
1995 (17)
New York
Média
Lilly Collins
Nincs

2000. December 24.
 - Anya, anya nézd! – pattantam fel a kanapéról, és kézen fogva rángattam oda, ahol korábban ültem.
 - Mi történt? – mért végig aggodalmasan, majd miután megállapította, hogy sehol sincs rajtam egy karcolás se és minden passzol rajtam, kíváncsian nézett a dobozra, amire mutogattam.
 - Kaptam még egy ajándékot, pedig nem is volt a fa alatt! – lelkendeztem tapsikolva. Anyu mosolyogva guggolt le, hogy fejünk egy magasságban legyen.
 - Ezt szülinapodra kapod, tőlem és aputól – igazította meg a hajcsatom, ami alól kiszabadult pár tincsem. Izgatottan téptem fel a színes csomagolópapírt, és ahogy megláttam az alatta lapuló dobozt, egyből anyu nyakába vetettem magam. Egy gyerekfényképezőt kaptam, amit még a tv-ben láttam. Színes volt, és mikor lenyomtad a fényképkészítő gombot, akkor állathangot adott ki. Egyszerűen imádtam. Mindenről készítettem képet. Az evőeszközökről, kanapéról, karácsonyfáról és minden plüssjátékomról. Nem tudtam letenni a gépet egy percre se.

2010. Június 23.
 Az ágyamon ülve lapozgattam a fényképalbumokat, amikben a fényképeim voltak. Témák szerint voltak rendezve, így mindig könnyen megtaláltam azt, amit kerestem. Három albumon is az a címke állt, hogy Emberek. Imádtam az utcán sétálni, és lekapni a különböző spontán pillanatokat, amikből a legjobb képek készültek. Megakadt a tekintetem az egyik parkban készült képemen, amin egy lány ült a fűben és pont a könyvéből nézett föl és meredt a távolba. Akár egy beállított modell. Kihúztam a képet a fólia mögül és megtámasztottam a hátam az ágytámlának. Gyönyörű lány volt. Felnéztem és a szemben álló tükörben találkozott a tekintetem a sajátoméval. A vágy apró csillogását véltem felfedezni benne. Megszoktam, hogy majdnem mindig én állok a gép mögött, ezért nehezen tudtam elképzelni, hogy ez akár fordítva is lehetséges. Az igazság az, hogy kicsit unom már az egészet és szívesebben próbálnék ki valami mást.
 - Bejöhetek? – lesett be anyu, mire bólintottam és elpakoltam az ágyról. Az idegen lányról készült képet nem raktam vissza, hanem inkább a parafatáblámra tűztem ki, ahová a barátaimmal készült közös képeket raktam. –Csodásan fényképezel, igazi művész vagy – mosolygott. Igen, én a művész vagyok, aki elkészíti a képet és nem az, aki modellt áll. Én ehhez értek. Mégis ott motoszkált bennem a gondolat, hogy mi lenne, ha egyszer én állnék a lencse előtt. Ilyenkor viszont mindig anya szavai csengtek a fülemben: ’Igazi művész vagy’, ’Neked ezt a pályát találták ki’, ’Már kiskorodban tudtam, hogy fotós lesz belőled’.
 - Szerinted szép vagyok? Várj, ne válaszolj, mert az anyám vagy – tört ki belőlem hirtelen, de egyből legyintettem, és leültem mellé az ágyra.
 - Gyönyörű vagy – simított végig az arcomon. - Hidd el, nem elfogultságból mondom, merthogy a lányom vagy. De, hogy jutott ez eszedbe?
 - Nem fontos – zártam le a témát. Anyu nem bolygatta tovább a dolgot, és arról kezdett mesélni milyen volt a főzőtanfolyam, amire beiratkozott. Végig bólogattam meg mosolyogtam, de közben az járt a fejemben, hogy esetleg lesz-e olyan az új iskolámban, amikor egymást kell lefényképezni. Akkor végre lenne alkalmam kiélvezni, hogy milyen a túloldalon és talán végleg sikerülne ott maradnom…
Emma Cook
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Emma Cook εз Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emma Cook εз   Emma Cook εз EmptyPént. Júl. 05, 2013 9:20 am

Gratulálunk; Elfogadva!
Szia drága Emma!
Nagyon tetszett amit írtál, az eleje pedig roppant aranyos volt. Mindent leírtál ami szükséges ahhoz, hogy megkapd a canon karaktert így hát engedlek is játszani!
De előtte foglalózz! Jó szórakozást minálunk.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Emma Cook εз

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emma & Payton - Táncterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-