Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Emma & Payton - Táncterem EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Emma & Payton - Táncterem EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Emma & Payton - Táncterem EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Emma & Payton - Táncterem EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Emma & Payton - Táncterem EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Emma & Payton - Táncterem EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Emma & Payton - Táncterem EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Emma & Payton - Táncterem EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Emma & Payton - Táncterem EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Emma & Payton - Táncterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Emma & Payton - Táncterem Empty
TémanyitásTárgy: Emma & Payton - Táncterem   Emma & Payton - Táncterem EmptyHétf. Júl. 15, 2013 11:59 am

Emma & Payton - Táncterem Aa2_www.kepfeltoltes.hu_ Emma & Payton - Táncterem Aa1_www.kepfeltoltes.hu_Emma & Payton - Táncterem Aa3_www.kepfeltoltes.hu_Emma & Payton - Táncterem Aa4_www.kepfeltoltes.hu_
Mint minden délután tanítás után, most is a táncterem felé vettem az irányt. A folyosók a nap ebben a szakaszában szinte teljesen üresek voltak, csupán egy-két diák lézengett, látszólag céltalanul a termek között.
Egyikükkel sem törődve, megszorítottam a vállamon lógó pink sporttáska hosszú pántját, majd felszegett fejjel beléptem a magányos stúdióba. Imádtam ezt a helyet. Valahogy olyan volt, mint egy kis sziget a háborgó tenger közepén, ahol az ember csak a zenére, és a táncra koncentrálhatott. Ahogy becsuktam az ajtót, és beléptem ebbe a különleges világba, rögtön otthon éreztem magam. Sokkal jobban szerettem itt lenni, mint a saját szobámban, otthon.
Ledobtam a sporttáskámat a földre, és kivettem belőle a balettcipőmet. Kiskoromban kezdtem el táncolni, természetesen anyám noszogatására, mivel ő is profi balerina volt. Akkoriban utáltam ezeket az átkozott cipőket, mivel általában úgy feltörték a lábam, hogy sokszor alig bírtam lábra állni egy- egy óra után. De persze anyám csak annyit mondott, hogy „A tökéletességért áldozni kell, kicsim.” Szóval nem volt mit tenni, folytattam a gyakorlást, és mostanra már teljesen hozzászoktam, sőt szinte hiányoztak, ha nem vehettem fel őket.
Miután megfelelő módon rögzítettem a cipőket, odaléptem a természetesen szintén rózsaszín –említettem már, hogy ez a kedvenc színem?! , - hordozható MP3 lejátszómhoz, és beállítottam a direkt a balett gyakorláshoz elkészített zenelistámat. Először Beethoven Holdfény Szonátája csendült fel az üres teremben, ami az egyik kedvencem volt. Beálltam a hatalmas faltól – fali érő tükörrel szemben alapállásba, és egy pillanatra rápillantottam a tükörképemre: hosszú szőkés barna hajam szorosan össze volt fogva a fejem tetején egy kontyba, fekete dresszem kiemelte a vékony vonalaimat, de azért itt-ott felfedeztem egy-egy kibuggyanó „húsit”, ahogy anyu mondaná. Nem lett volna szabad megenned azt a krumplipürét a hal mellé- súgta oda az a jól ismert belső hang, amit annyira utáltam. Sóhajtottam egyet, becsuktam a szemem, majd átadtam magam a zenének. Mozgás közben semmi másra nem figyeltem csak a zenére, és arra, hogy minél tökéletesebben hangoljam rá a testem. Ilyenkor nem kellett gondolkodnom, szinte rutinból táncoltam el a már jól ismert lépéseket, pörgéseket, és ugrásokat. Teljesen megszűnt számomra a külvilág, így azt sem vettem észre, hogy a stúdió ajtaja kinyílt, és belép rajta valaki…
~*~
Ruha | Zene
Vissza az elejére Go down
 

Emma & Payton - Táncterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Payton Hoult
» Emma Cook εз
» Payton & Adam - sikátor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-