Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
William "Duff" Rio Valley EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
William "Duff" Rio Valley EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
William "Duff" Rio Valley EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
William "Duff" Rio Valley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
William "Duff" Rio Valley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
William "Duff" Rio Valley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
William "Duff" Rio Valley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
William "Duff" Rio Valley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
William "Duff" Rio Valley EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 William "Duff" Rio Valley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


William "Duff" Rio Valley Empty
TémanyitásTárgy: William "Duff" Rio Valley   William "Duff" Rio Valley EmptyPént. Júl. 05, 2013 11:50 am


DUFF!!!
1991. május 7.
Niterói, Rio De Janeiro, Brazília
Ének, zene
Axl Rose
Nem, nincs
Amikor megszületsz körülötted mindenki nevet, Te pedig sírsz. Jah, sírsz, mert valószínűleg már ekkor tudod milyen borzalmak várnak rád később. Niterói városában születtem meg, Brazíliában, mert Apum akkor turnézott a zenekarával, és Anyám meg volt olyan hülye, hogy nyolc hónapos terhesen vele tartott. A sors fintora, hogy koraszülött lettem, és így Brazil földön kellett meglássam a csudálatos napvilágot.

Mindkét szülőm Angol földről származik, Kent-ből. Édesanya, aki egy cseppet sem édes, Daria Williamson egy hippi családból származik, aki történetesen egy rocksztár ágyában kereste a boldogságát 15 évesen. Ez a rocksztár lett az Én Apám, William „Duff” Valley.

Boldogan élték a kis kib*szott rock & roll életüket, míg Apám zenekarával járta a világot. Anyám lehetett 18 éves amikor kiderült, hogy várandós első gyermekével, az az Velem. Daria szülei teljesen ki voltak akadva, hogy minek egy szinte még gyereknek gyerek? Nagyi abortuszra próbálta rávenni Anyut, aki szerint balszerencsét hozott volna, ha első gyermekét elveteti. Így hát gyakorlatilag világra hozta magát a balszerencsét.

Amikor beleszületik az ember egy rock & roll életmódba bizony akarod vagy sem, de automatikusan beléd ivódik ez az életstílus. Négy évesen már elcsentem Apu gitárját, és amikor látta mekkora lelkesedéssel próbálgatom lefogni a Tőle lesett akkordokat, úgy döntött megtanít a gitározás fortélyaira. Hét éves koromra olyan szintre fejlesztettem gitártudásomat, hogy már a November Rain szólót is eljátszottam.

Sajnos azonban arra hamar rá kellett jönnöm, hogy az élet nem csak színtiszta rock & roll, hanem néha egy kis tré rap is keveredik bele. Vagyis iskola. Hat évesen szüleim beírattak Kent egyik legpatinánsabb iskolájába, a Queen Elizabeth-be. Ott Én voltam az osztály fekete báránya. Órán hangosan énekeltem, már amikor ott voltam egyáltalán. Ennek ellenére ne hidd azt, hogy olyan rosszul ment a suli. Ami azt illeti egészen jó tanulónak voltam mondható mindig is. Azért, mert mindig is éles eszű voltam. Elég volt átolvasnom párszor az anyagot, és meg is maradt. Időm nagyobb részét azonban inkább töltötte ki Slash és Jimmy Page bálványozása, mint a környezettan vagy a matek. Ki nem sz*rja le milyen éghajlat van a föld másik túloldalán melyet valószínűleg sosem fogok látni az életben. Vagy ki a rockrakétámat érdekli, hogy hogyan kell kiszámolni a háromszög szögeit? Hát Engem ugyan nem.

William "Duff" Rio Valley


A hozzászólást Duff Valley összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 23, 2013 6:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

William "Duff" Rio Valley Empty
TémanyitásTárgy: Re: William "Duff" Rio Valley   William "Duff" Rio Valley EmptyPént. Júl. 05, 2013 12:04 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Hello Duff!
Érdekes kis családba születtél az biztos. Nekem tetszett és engedlek is játszani, de arra kérlek tegyél be képet a karakterlapodhoz. Amúgy szaladj foglalózni és játszani!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com

Anonymous
Vendég


William "Duff" Rio Valley Empty
TémanyitásTárgy: Re: William "Duff" Rio Valley   William "Duff" Rio Valley EmptyPént. Júl. 05, 2013 12:13 pm

Szia! My Michele! Very Happy

Köszönöm szépen hogy ilyen gyorsan elbíráltál. Még ismerkedek az oldallal, de igyekszem. Smile
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


William "Duff" Rio Valley Empty
TémanyitásTárgy: Re: William "Duff" Rio Valley   William "Duff" Rio Valley Empty

Vissza az elejére Go down
 

William "Duff" Rio Valley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jennifer & Duff - Trubadour Bar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-