Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Jennifer & Duff - Trubadour Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Jennifer & Duff - Trubadour Bar Empty
TémanyitásTárgy: Jennifer & Duff - Trubadour Bar   Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptySzomb. Júl. 06, 2013 8:44 am

Jennifer & Duff - Trubadour Bar Tumblr_mpiar5ytJQ1rls4pbo1_400
You know where the f*ck You are??
You are in the jungle baby!
You're gonna die.


Átlagos szeptemberi péntek este virradt a Troubadour Bárra, ahol kizárólag dögös hardrock zene szól, és az egy négyzetméterre jutó dögös kis p*csák száma igen csak magas legnagyobb örömömre. Még fél óra van a kezdésig. A zenekarom többi tagja is javában hangol, jómagam is Gibson les paul-ommal bíbelődök hogy még tökéletesebben szólaljon meg az est folyamán, noha egy magam fajta istenadta tehetség kezében csakis kizárólag jól szólalhat meg eme nemes gitár.

A színpad széléről látom, hogy lassan szállingóznak befele az emberek a hűs szeptemberi éjszakából hogy egy jó kis rockkoncert felmelegítse hideg érzékeiket. Épp az A-húrt hangolom be amikor Axl, a colos punk basserosom koppintja meg a hátamat. -Héj, Te s*ggfej! Menni fog az új dal, amit tegnap gyakoroltunk be először? -Kérdezi Tőlem, rockerekhez mérten még barátságos hangnemben. -B*zdmeg! Csökkent agyadban frankón felmerült ez a nevetséges kérdés? Mi itt ma k*rva nagyot fogunk zúzni, Te kib*szott punk! -Persze tudom hogy Axl csak szívatni akart, Ő is nagyon jól tisztában van zsenialitásommal.

Mikor az A-húr is megfelelő frekvencián rezdül meg isteni fa foglalatában, a zenekarom többi tagjához fordulok. -Mindenki készen áll a kib*szott hardrock-ra? Heh? Majd a többiek is profizmussal lehelnek életet hangszereikbe hogy értésemre adják - minden készen áll arra hogy ma ismét felforgassuk a Trubadour világát. A mikrofonhoz lépek, és amikor látom hogy a nézőtér zsúfolásig megtelt a tombolni vágyókkal szívem legmélyéről beleordítok a mikrofonomba. -Tudjátok hol a f*szban vagytok? Igen, a dzsungelben... -Miután eme pimasz monológ elhagyta számat, rá is kezdek gitáromon az introra, és beindul az őrület. A nézőtér csak úgy hömpölyög ahogy tombolnak az általunk írt fajsúlyos, nehéz hard rock dalra. Amikor színpadon állok boldog vagyok. Olyankor úgy érzem, több száz emberrel szeretkezek... De aztán egyedül megyek haza.

Ahogy a dal utolsó akkordjai, záróütemei is lecsengtek át kell adnunk a helyet másoknak. Ilyen egy MÉG ismeretlen banda sorsa. Ez csak egy bemutatkozó dal volt. Miután lemegyek a színpadról észreveszek egy dögös szőke p*ncit, és így szólok hozzá. -Hé' szivi! Hozz már egy dupla whiskeyt, mert menten kiszáradok, b*ssza meg! Majd leülök az egyik asztalhoz várva italomat újdonsült szőke angyalomtól.

[Szerkó || A dal]
Vissza az elejére Go down

Jennifer Evans
Jennifer Evans

Korom : 29
Itt vagyok : Mindig egy lépéssel előtted ;)
Munkám-hobbym : szórakozás
Humor : van
Tanítási órák száma : 11

Jennifer & Duff - Trubadour Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer & Duff - Trubadour Bar   Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptyHétf. Júl. 08, 2013 12:00 pm

Szeptember van, hűvös szelek fújnak, de itt bent ezt nem lehet érezni. Péntek este van, mindenhol kezdetét veszi a fergeteges buliláz. Ma semmi kedvem nem volt otthon ücsörögni és a tévét bámulni, pláne, hogy ma a kedvenc helyemen ismeretlen fellépők koncerteznek. Lassan készülődtem el, és  elindultam a barátimmal egy kis szórakozásra. És hol máshol tölteném el az időmet a szórakozásra, mint a Troubadour bárban. Ha nem otthon vagyok, akkor itt. Imádom ezt a helyet és a társaságot is. Ha úgy vesszük ez a második otthonom. Itt is önmagam lehetek,  akármit megtehetek úgyhogy nem néznek teljesen bolondnak, akárcsak otthon. A legtöbb embert már ismerem innen, tudják milyen vagyok, főleg ha iszom. Ma este ismeretlen fellépők koncerteznek, már vártam, hogy elkezdődjön a műsor. Az első sorban tomboltam, majd elkezdődött a koncert. Az első fellépő, nagyon jó hangulatot csinált. Amikor beleordított a mikrofonba, mindenki egy emberként visított. Majd elkezdődött a zene, vele együtt énekeltük a dalszöveget. Isteni érzés volt, és ez a szám, pont tökéletes volt kezdésnek. A szám lejárta után kissé megszomjaztam, ezért elindultam egy kis hideg innivaló után. Persze nem ásványvizet fogok inni, és nem is sört, valami erősebbet és ütősebbet.  A bárpult felé tartottam, amikor valaki hátulról beszélt hozzám, piát rendelt tőlem. Nevetni kezdtem, de nem túl hangosan.
- Majd, ha itt fogok dolgozni, akkor viszek neked dupla whiskyt. Szólíts csak Jenninek! - mondtam, majd megfordultam. Amikor megfordultam, láttam, hogy az a fickó beszélt hozzá, aki az imént még a színpadon állt.
- Jól nyomjátok. - dicsértem meg őket. Bár, szerintem ezt ők is tudják.  Elmentem a bárpultig, kikértem a egy dupla whiskyt, és egy vodkát citrommal, vissza sétáltam és feléje nyújtottam a piáját.
- Tessék, csak, hogy nem mond, hogy nem vagyok kedves. - majd vigyorogtam egyet. Leültem melléje, egy székre és nagyokat kortyoltam, majd rágyújtottam egy szál cigire.
- Kérsz? - feléje nyújtottam a doboz cigit. A cigi füstöt lassan fújtam ki, és nagyokat kortyoltam a vodkámból, ami elég hamar kifogyott. Biztos lyukas valahol a poharam. Sebaj, kértem egy újabb adagot, de ez már dupla vodka lett.  Ma jól akarom érezni magam, ehhez nem kell más csak pia, cigi és jó hangulat.
Ruha
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Jennifer & Duff - Trubadour Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer & Duff - Trubadour Bar   Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptyHétf. Júl. 15, 2013 7:27 pm

Gyűlölök ilyet gondolni is, nem hogy mondani, de szimpatikus volt a szöszke reakciója. Ahelyett hogy kikérte volna magának, hogy csicskáztatom, hiszti nélkül szervírozza az italomat. Le kéne itassam, hogy aztán bármit csinálhassak Vele. Csak a móka kedvéért. Mégis mi rossz származhat egy jó kis... akcióból? Ő is jól járna, ismerve képességeimet e téren is. Ámulatba azért nem esek ugyan a hölgyike kegyességétől, de egy fejbiccentéssel hálámat fejezem ki az italért. Belekortyolok a hűs whiskeymbe, és miközben kortyolok jól szemügyre veszem pincérnőmet. Kicsit sovány, de dögös kis tyúk, az ziher. Filigrán, badass rocker stílussal. -Nem mondom hogy nem vagy kedves. De más tulajdonságaidat jobban tudnám lájkolni, szivi. -Közlöm vele, és kajánul rákacsintok egyet. Perverz disznó vagyok, tudom jól. Legszívesebben minden nőt megd*gnék, kivéve a csúnyákat. Azokra nincs az a heroin mennyiség amivel rátudnának venni. Amikor cigivel kínál a lány enyhén felvonom a szemöldököm. Nő még nem bánt Velem ennyire készségesen. Talán nem mindegyik egy repedtsarkú r*banc? Akad köztük rendes is? Áh az képtelenségnek tűnhet. A nők nők maradnak. Ha f*szhiányuk van, és nem vagyok kéznél rögvest ráfanyalodnak az első utukba akadó fószerére, és nem számít Nekik hogy a jobbat cserélik le. A les paul-omra esküszöm, hogy a nő a legostobább állatfaj. És nem tudom higgyek e abban hogy léteznek kivételek. Kissé sóhajtva kiveszek egy szálat a felém nyújtott dobozból. -Füves? -Kérdezem tréfásan, amint megragadom öngyújtóm, és meggyújtom a tüdőropit, majd nagyot szippantok belőle. Az első slukk a legjobb, szavamra. Közben italos poharaink kiürültek, úgyhogy egy igazi pincérnőt intek magunkhoz. -Héj, szexibébi! Két vodka lesz a Kisasszonynak, és Nekem. -Adom le a rendelést, majd hálám jeléül -amikor a pincérnő közel hajol hozzám, hogy hallja a rock túlharsogó zajában a rendelést- egy apró csókot lehelek ajkaira. Elpirult a kicsike. Látom az arcán, ami most még szebb, mint azelőtt. -Na és Te is zenélsz esetleg? Jenni? Fordulok felé érdeklődve, miközben tekintetét keresem. Szép kék szemei vannak. Egy korty, két korty... Vigaszom lassan fogy...
Vissza az elejére Go down

Jennifer Evans
Jennifer Evans

Korom : 29
Itt vagyok : Mindig egy lépéssel előtted ;)
Munkám-hobbym : szórakozás
Humor : van
Tanítási órák száma : 11

Jennifer & Duff - Trubadour Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer & Duff - Trubadour Bar   Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptyKedd Júl. 23, 2013 12:27 pm

A buliban felcsaptam már egy pincérnőnek is, valami tag piát rendelt tőlem. Nem szokásom kivinni amit rendelnek tőlem, de most az egyszer kivételt teszek. Amikor a piát vittem oda, ismerősnek tűnt az arca. Gondolkodtam egy keveset, hogy honnan is ismerős nekem, majd beugrott. Hát persze, az előbb az ő zeneéjére buliztam, és tényleg nagyon jól nyomják. Amikor leültem melléje kaptam tőle egy enyhe bókot. Bár nem volt bók, inkább  csak én vettem bóknak.
-Miért is nem lepődöm, meg ezen? -kérdeztem nevetve tőle, és megforgattam a szemeim, mikor láttam, hogy kajánul kacsintott nekem. Aztán rágyújtottam egy szál cigire, és amennyire csak lehet próbáltam lassan szívni a cigit, és kifújni is lassan. Így jobban érzem azt, hogy a nikotin terjed bennem. Őt is megkínáltam, amit sóhajtva fogadott el, majd megkérdezte, hogy füves-e. Kuncogni kezdtem, majd válaszoltam.
-Persze, hogy nem. -néztem rá vigyorogva. Figyelmesen néztem végig a kis „előadását”amit az igazi pincérnővel mutatott meg. Italt rendelt, majd mikor a hölgy feléje hajolt, megcsókolta. A hölgyike kissé elpirult, én meg csak nagy szemekkel néztem az akciót. Hát ilyet se látni mindennap, és a megszólítás se volt a hétköznapi szokás. De mit is várok ettől a személytől, akinek még a nevét se tudom. Megkérdezte, hogy zenélek-e, majd felém fordult, és a tekintettem kereste, amit persze meg is talált. - Hát, hogy is mondjam. - kezdtem bele, majd így folytattam. - nem zenélek.... vagyis de. De inkább csak úgy mondanám, hogy szeretek játszani a gitáron. Nem tudnám elképzelni magam a színpadon, egy együttessel, és gitárral a kezemben, és koncertet adjak a rajongóknak. - fejeztem be mondókámat, majd szívtam pár slukkot, és ittam pár kortyot az italomból, amit a pincérnő kihozott. - Na és te, mióta zenélsz? -  szegeztem feléje a kérdésemet, s közben vigyorogtam, és egymás szemeibe néztünk. Tényleg nem most kezdhette el, ha már tartanak az együttesével, azért ide se könnyű bejutni. Sok ismeretlen együttes van még, szerte a világban, és ők is arra várnak, hogy híresek legyenek.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Jennifer & Duff - Trubadour Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer & Duff - Trubadour Bar   Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 4:48 pm

Jennifer & Duff - Trubadour Bar Tumblr_mpiar5ytJQ1rls4pbo1_400
Where do We go? Where do We go now?


Akik nem ismernek azokat rendszerint megtudom lepni azzal mennyire vad vagyok, és öntörvényű. Én vagyok Duff "fuckin" Valley, és azt teszek amit csak akarok. A világ az Én színházam, ahol Én vagyok a rendező, és Én osztom a szerepeket. Jenni szemei enyhén kikerekedtek, iménti smacizós akciómtól, de tudom, hogy lelke mélyén azt kívánta, bár csak Őt csókoltam volna meg.

A bár sötétjét csak a hangulatvilágítás töri meg, csendjét pedig egy helyi punkzenekar, ami éppen a Sex Pistoltól a Monarchy in the UK című számot nyomja. Jól tolják, de Mi jobbak lennénk. Hűs vodkámat kortyolgatva éppen azon gondolkodom, hogy menedzserünk, Harry mikor húz már bele. Rövid időn belül ismertebbek akarunk lenni mint a Led Zeppelin vagy a Stones. Bár gondolataim hullámzanak indulataiban, figyelek beszélgetőpartneremre.

-Érdekes kérdés. Hát miért nem lepődtél meg? -Szegezem Neki a kérdést miközben poharam talpa az asztalt súrolja, és beleszívok egyet a cigarettába. Ó b*sszameg, de jól esik. Minden feszkót segít levezetni amit a színpadon nem sikerült kiadnom magamból. Rosszabb lehetek, mint egy magasfeszültségű vezetékhálózat, ha még a színpadon sem vezetem le túláradó energiáimat.

Amikor a zenére terelődik a szó megcsillannak zöld szemeim. Figyelmesen hallgatom a lányt. Mondandója pedig kérdések sorozatát veti fel bennem. De a legtöbb úgy kezdődik; Miért?
-Miért nem? Tudod a legtöbb ember ezt akarja. Mindenki rocksztár akar lenni. Groupiekkel hemperegni, és szétheroinozni az agyát. De erre születni kell, bébi. - Már régóta járom a rock iskoláját. Tudom mit beszélek. Ha igazán ezt akarod, akkor küzdj érte.

-Mióta csak vagyok... Apám is zenész volt... Adok egy meglehetősen ködös, szűkszavú választ kérdésére. Nem szeretem a kérdéseket. Inkább a tettek embere vagyok, és jobb szeretem ha Én vagyok a kérdező fél. Szétnézek Jennifer arcán, reakciók után kutatva. Közben támad egy jó ötletem.
-Lássuk mit tudsz. -Veszem fel magam mellől Gibson les paul-omat, és felé nyújtom várva hogy megmutassa Nekem hogy is gitározik.
Vissza az elejére Go down

Jennifer Evans
Jennifer Evans

Korom : 29
Itt vagyok : Mindig egy lépéssel előtted ;)
Munkám-hobbym : szórakozás
Humor : van
Tanítási órák száma : 11

Jennifer & Duff - Trubadour Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer & Duff - Trubadour Bar   Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptyVas. Júl. 28, 2013 8:54 pm

Mindegyik tinédzser azt hiszi, hogy ő legmenőbb, a legjobb lázadó. Én is azt hiszem, de én az is vagyok. Ki merne szembeszállni egy rendőrbácsival? Melyik tini verekedne össze a legjobb barátnőjével, csak azért, mert az ex pasijával kezdet ki? Én! Soha nem hagyom magam, és nem dőlök be semminek, és senkinek. Határozottságomat fogalmam sincs, hogy kitől örököltem, de hál' Istenek, nem is kevés van belőle. Amit egyszer eldöntök, az úgy is lesz, nem tudják megakadályozni. Pórul is járnának, az biztos, ha megpróbálnának ellenem tenni valamit. Ezért is nincs sok barátom, mert ha valami nem tetszik teszek ellene. Akikeket a barátaimnak hívok, soha nem használtak ki, és nem is félnek tőlem, nekik nincs amitől tartaniuk kellene.
Ahogy Duff-on végig nézek, ő sem egy jó madár, a sok többi között. Senki olyan nincs az életében aki neki tudna parancsolni, ezt abból következtettem, amit a pincérnővel művelt, mert ha lenne egy barátnője, akkor velem sem állt volna szóba. Amit nagyon bánhatott volna, mert most nem lenne neki egy ilyen csinos, és szép pincérnője, az sz én. Most talán más embernek lennék a felszolgáló lánya, és nem Duff-nak.
Erre a kérdésre nem is igazán tudok válaszolni. Minden pasinak ugyan a célja, egy nővel kapcsolatban. Ott és ahol érik, lefektessék őket. És az ilyen kis tini r*bancocskák, meg otthon sírnak mikor kiderül, hogy terhesek, és nem tudják kitől van. Ezeknek csak annyit mondanék, hogy nem kellett volna minden héten mással lefeküdni a WC-ben.
- Igen tudom, de én inkább az a fajta vagyok, aki a kedvenc együttesének mindegyik koncertjét az első sorban tombolja végig. És én ezeket anélkül is megszerezem – kacsintok egyet, majd folytatom. - Viszont kívánom, hogy te légy a föld legnagyobb rocksztárja. - mondtam neki, és tiszta szívből mondtam ezt neki, ami elég fura. Nagyon nem szokásom ilyeneket összehordani, de ezt úgy éreztem, hogy nem szabad elfojtanom. Hát, a kérdésemre egy elég szűkszavú választ kaptam, de én ennyivel is megelégszem, egyenlőre.
- Oké, de, ha jobb leszek nálad majd ne sírj. -mondom neki nevetve, és leveszem tőle a felém nyújtott gitárt. Magam elé teszem, megpendítem a húrokat, majd elkezdek játszani egy Guns N Roses számot.
Vissza az elejére Go down

Anonymous
Vendég


Jennifer & Duff - Trubadour Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer & Duff - Trubadour Bar   Jennifer & Duff - Trubadour Bar EmptySzer. Aug. 07, 2013 6:01 pm

A bár atmoszférája csak úgy árasztja magából a rock & roll életérzést. Éppen erre van szükségem. Arra, hogy végigtomboljam viharos életem, hogy egy szép napon olyan kiégett legyek, akár a Reichstag. Miért ne tenném? Megtehetem. Fiatal vagyok, szexi, és merész. Szem lehunyva iszom ki az utolsó cseppeket poharamból, majd hamarosan újra magamhoz intem azt az édes kis p*csát, hogy töltse újra poharainkat. Vajon meddig fogja bírni a féktelen piahadjáratot a kicsike? Van olyan edzett, mint Én? A lány újra tölti a poharakat, majd Jenni mondandójába fog. A klub már csendesedik, Halkan szól a lassú rockballada.
-Értem. Szóval puhány rockerr*banc vagy... Vetem oda csak úgy, magam elé bámulva. A lány mondandójának másik felére májam szerint felszisszennék. Nem olyan könnyű kitörni az undergroundból a mainstreambe. Néha el is gondolkozom azon, hogy szükség van e egyáltalán a bandának arra, hogy egy kiadó megmondja a tutit. Kurvára nem. De a szívem mélyén tudom, hogy nagyon sikeresek leszünk. Egyikünk sem az a könnyen feladom - típus.
-Hah. Álmodik a nyomor, szivi. -Replikázok hetvenkedve, majd érdeklődve várom mit alkot a kislány. Legnagyobb példaképeim, a Guns N' Roses egyik dalát játsza. Les Paul-om húrjai csak úgy sírnak a lány ujjai között. De nem adom alá a lovat. Ha kellő öntudattal rendelkezik, úgyis tisztában van zsenialitásával.
-Egész ügyes voltál... De párszor újra kell születned ha olyan virtuóz akarsz lenni, mint Én. -Szemtelenkedek egy kicsit.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Jennifer & Duff - Trubadour Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer & Duff - Trubadour Bar   Jennifer & Duff - Trubadour Bar Empty

Vissza az elejére Go down
 

Jennifer & Duff - Trubadour Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» William "Duff" Rio Valley
» Jennifer Evans

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Lezárt játékok-