Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Jean Jacob Donovan EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Jean Jacob Donovan EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Jean Jacob Donovan EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Jean Jacob Donovan EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Jean Jacob Donovan EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Jean Jacob Donovan EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Jean Jacob Donovan EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Jean Jacob Donovan EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Jean Jacob Donovan EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Jean Jacob Donovan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Jean Jacob Donovan Empty
TémanyitásTárgy: Jean Jacob Donovan   Jean Jacob Donovan EmptyCsüt. Júl. 11, 2013 12:49 pm


JEAN, NE BECÉZD
1984. 04. 04 (29)
LIVERPOOL
TANÁR
GASPARD ULLIEL
BENJAMIN
- Éééés, forog! Jean, az istenért, embereld meg magad, ne röhögd el ezt a jelenetet is! – szólnak rám. Én nem röhögnék el, de Will feje annyira vicces, hogy egész egyszerűen nem tudok rajta nem röhögni. Fene egye meg, hogy mindig röhögtet, még forgatás közben. Így hogyan hitessem el a nézőkkel, hogy a karakterem egy szuperképességekkel bíró egyén? Hát éppen ez az, hogy sehogyan sem tudom. Áh, végül is mindegy, mert ez már az adott évad utolsó része, ami után én kiszállok. Úgy tűnik hogy nekik új főszereplő után kell nézniük, mert én már ebbe belefáradtam…

***

„Nem sok idő telt el azóta, hogy leforgattuk a ’Hősnek születtem’ évadzáróját, és én kiléptem a sorozatból, egész Anglia megdöbbenésére, hogy egy művészeti iskolába, ahová én is jártam, tanári pozíciót töltsek be. Izgalmas lesz tanítani, van diplomám, a gyerekekkel meg megbírkózok. Vállalhattam volna más szerepet is, de kell a nyugalom egy kicsit. Ám nyilván a színészetet nem fogom hanyagolni, főszerepet kaptam egy Londonban készülő filmben, amiről ugyan én sem sokat tudok még, mert a forgatások télen kezdődnek csak, és teljes mértékben hozzám fognak igazodni, mikor tudok majd forgatni. Ennek igazán örülök, mert így van időm tanítani is meg minden…
A feleségem, meg a gyerekünk… Hát inkább hagyjuk, lelépett még pár hónapja, azért is hoztam meg a döntést, hogy kilépek a sorozatból, és inkább valami nyugisabb állást keresek. Tudom, a kettő nem függ össze, de nem tudtam volna végigcsinálni a hátralévő három évadot még. Bánt a tudat, hogy talán soha többé nem láthatom viszont a kislányomat. És nem is csináltam semmit, soha nem csaltam meg, és csak szó nélkül lelépett. Talán nem a legjobb, hogy így kell, egy webes blogban mesélni pár hónappal a történtek után. A rajongóimnak innen is üzenném, hogy kitartást, nem tűntem el véglegesen, nem hagytam fel a színészettel, csak egy nyugis életre vágyom. És talán tovább adhatok valamit a generációmnak, remélem ragad is rájuk valami. Talán ezt olvassa a feleségem is, talán nem, de biztos lesz valaki, aki át fogja adni neki:
Drágám, hadd láthassam Lucy-t. Kérlek, csak őt hadd láthassam. Nem tudom miért mentél el és nem is értem hogy miért nem mondtad el ezt nekem. Megfosztottál a kislányomtól, és téged is elvesztettelek. Gyertek vissza… Kérlek…”


Ezzel elküldtem a bejegyzést, lecsuktam a laptopom, megittam a kávém maradékát, felkaptam az aktatáskámat, autóba pattantam, és elindultam a suliba, dolgozni. Korán keltem, és ilyen gondolatokkal indítottam, de színész vagyok, tudom álcázni. Ma is boldogan de szomorúan indulok tanítani.
Jean Jacob Donovan
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Jean Jacob Donovan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jean Jacob Donovan   Jean Jacob Donovan EmptyCsüt. Júl. 11, 2013 1:03 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Szervusz!
Hűha! Nagyon izgalmas és tetszetős szöveg! Szívesen olvastam volna még!
A járást már ismered foglalás és aztán játék!
Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Jean Jacob Donovan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jean & Bri ~ folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-