Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Preston Wood EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Preston Wood EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Preston Wood EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Preston Wood EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Preston Wood EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Preston Wood EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Preston Wood EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Preston Wood EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Preston Wood EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Preston Wood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Preston Wood Empty
TémanyitásTárgy: Preston Wood   Preston Wood EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 5:36 pm


Prest
1993. Május 5. (20)
Bradford
Média
Tom Felton
----
Bradford –ban születtem, és ott is nevelkedtem fel, valamint ott jártam óvodába, iskolába.
Volt egy gyerekkori szerelmem. Szerettük egymást, mindenben megértettük egymást, megnevetettem, amikor szomorú volt, és itt voltam neki, bármikor.
Azonban, mint minden jónak, ennek is vége lett. Elhagyott, és Londonba ment iskolába.
Egy darabig szenvedtem miatta, de aztán, találtam helyette egy másik lányt. 18 éves voltam akkor.   Most 20 éves vagyok, vagyis 2 év telt el az óta, és megkértem a barátnőm kezét.
Egyetemre kezdtem el járni, média szakra. Mindig is érdekelt a fényképezés. Ez volt az egyik hobbim a sok közül.  A többi hobbi, csak a szokásos dolgok. Gitározom, és kicsit éneklem is, írok zenéket is, de nem verem nagydobra. Csak magamnak tartom meg ezeket a dolgokat.
Szeretek fényképezni. Megnyugtat. Egy szép napsütéses napon, kimenni az erdőbe, esetleg a parkba, vagy kimenni a városba, és ott is fényképezgetni mindenfélét.
Egyetemre, nem itt járok Bradford-ban, hanem Londonba. 3 óra az út vonattal, de át kell egyszer szállni.
Nem azért jöttem Londonba, hogy Brianna után kutakodjak, megkeressem, és beszéljünk.
Úgy gondolom, hogy nem nekem kell felkeresni őt, és beszélni vele, hanem neki. Elvégre ő hagyott ott szó nélkül, és az óta sem beszéltünk semmit sem, hiába egy egyetemre járunk, és egy szakon is vagyunk. Mindig is odavolt a mesékért, és a videózásért. De hát, mikor idekerültem az egyetemre, nem tudtam, hogy ő is erre az egyetemre jár, és pont erre a karra, amelyikre én is beadtam a jelentkezésemet még tavaly.
Ha meglátom a folyosón, vagy valahol máshol, úgy csinálok, mintha nem is ismerném. Csak úgy otthagyott, és nem is keresett engem. Azután sem, és most sem.
Preston Thomas Wood
Vissza az elejére Go down

Ryan Gellar
Ryan Gellar

Korom : 33
Itt vagyok : London - Arts School(egyetem)
Munkám-hobbym : rappelés
Humor : gazdagon fűszerezett
Tanítási órák száma : 18

Preston Wood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Preston Wood   Preston Wood EmptyPént. Júl. 26, 2013 4:47 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Szervusz. Bri biztosan nagyon örül, hogy végre megérkeztél!
Nekem tetszett ezért engedlek is játszani, de előtte foglald le amiket le kell!
Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
 

Preston Wood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-