Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Ryan Gellar EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Ryan Gellar EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Ryan Gellar EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Ryan Gellar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Ryan Gellar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Ryan Gellar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Ryan Gellar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Ryan Gellar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Ryan Gellar EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Ryan Gellar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Ryan Gellar
Ryan Gellar

Korom : 33
Itt vagyok : London - Arts School(egyetem)
Munkám-hobbym : rappelés
Humor : gazdagon fűszerezett
Tanítási órák száma : 18

Ryan Gellar Empty
TémanyitásTárgy: Ryan Gellar   Ryan Gellar EmptySzer. Ápr. 17, 2013 7:03 pm

Teljes Név
Ryan Gellar

Kor
22

Csoport
ének-zene

Play by
Andrew Cooper
Belső
Nem vagyok egy kötött ember, szeretem a lazaságot. Nem akarok olyas valaki lenni aki egy gyufás skatulyába van benyomorgatva, mert annak nem lenne túl sok értelme. Fontosnak tartom azt, hogy az ember szárnyaljon és élje ki magát, csináljon meg mindent amit megtehet hisz kitudja meddig rúghatja a földi port. Mottómmá vált "amit ma megtehetsz ne halaszd holnapra"! Milyen remek, hogy ezt kitalálták! Élet nagy értékének és erényének tartom a humort, én is humoros vagyok legalábbis a környezetemben lévők nem nagyon szoktak unatkozni, vagy mosoly nélkül megmaradni. Bár az is lehet ez csak az érdekes öltözködésem miatt van...kitudja én nem!
Amilyen "széllelbélelt", izgága és olykor hiperaktív vagyok az álmaimmal szemben oly elkötelezett vagyok. Hűen kiállok azért amit képviselek azért amit szeretek. Tudom, nem vagyok egy egyszerű eset hisz kissé makacs, konok de valahogy még is szerethető figura vagyok. Nem szoktak ellenségeim lenni, de ha úgy adódik, hogy szert teszek rájuk hát állok elébe. Kő kövön nem marad mondhatnám ezt, de nem így van, csak akkor ha piszkálnak vagy a barátaimat. Ragaszkodó típus vagyok így bárkiért kiállok, ha ki kell bárkit védelmezek ha kell és bárkinek az agyára megyek a túlzott szeretetemmel. Nem folytok meg senkit, félreértés ne essék, de nagy szívem van ami sokszor sodor a bajba.  
Egy szelet belőlem
Az emberek sokszor hiszik azt, hogy csak fájdalom és csalódotság származhat az érzelmek elmélyüléséből. És igen, ez tényleg így van. Sosem voltam az  a srác ki állandóan szerelmes volt, mindenbe és mindnekibe. Ha valakihez szívem láncot ver akkor az komoly és hosszas dolog. Igaz szerelem.

Bánat, össze tört szív, hamis képek...
Túl mélyből áradó szeretet, túlságos ragaszkodás és csukott szem. Ez az én hibám, tudom. Nem látom meg azt ami előttem van, előttem tőrténik. Fáj az igazság, de mégjobban vakságom következménye.

Megtörténik egyszer, kétszer, háromszor, de negyedszer már nem! Nem érzem, hogy bárkit szerethetek, s nem érzem, hogy engem is őszintén tud bárki is. Sötét, kavargó felhők marcangolják sebzett lelkem. Nem hadják, hogy fény árassza beburkolt  testem. De mint minden jó történetben egy angyal, egy szépség és maga az ördög eljön értem.

Miért vagy ilyen szerény, kedves és gyönyörű? Legsötétebb mágia egy ártatlan lány, a női szépség. Rabul ejt, megtör, rabláncra ver. De várjunk csak! Ő valaki más, nem a kegyetlenség szüleménye! Nem csak látszati mámor keringi körbe, nem csak jól játszott álca viselkedése. Megismertem. Nem álom, nem hazugság ő valóban angyal, egy sebzett angyal. Történetét hallván rájöttem nem csak nekem lehet rossz, sőt. Ő benne aprócska élet növekszik, egy gyönyörű gyermek kiről apja lemondott. Milyen férfi az ilyen? Hisz ez csodálatos! És miért mondom ezt? Mert azt vallom élj a mának, s ha a ma ezt hozza fel kell vállalnunk. De van még valami. Szeretem. Nem érdekel, hogy korán felnőtté lesz, beleszerettem tiszta tekintetébe, rózsa ajkába, gyönge lelkébe.


A hozzászólást Ryan Gellar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 20, 2013 11:48 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Heloise Cloud
Heloise Cloud

Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : anyukás
Tanítási órák száma : 21

Ryan Gellar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Gellar   Ryan Gellar EmptySzer. Ápr. 17, 2013 9:11 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Ááá olyan művészi, szépen kidolgozott, elragadnak az érzések és ide-oda sodródom velük, olyan szép az egész. A szemem könnybe lábadt, de komolyan, a gyomromba pedig egy alattomos szikla ült, és nem tudok értelmesen fogalmazni, csak szaladj foglalni, aztán játszani.
Vissza az elejére Go down
 

Ryan Gellar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ryan Thompson
» Dale Ryan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Ének-zene-