Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Ryan Thompson EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Ryan Thompson EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Ryan Thompson EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Ryan Thompson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Ryan Thompson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Ryan Thompson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Ryan Thompson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Ryan Thompson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Ryan Thompson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Ryan Thompson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Ryan Thompson Empty
TémanyitásTárgy: Ryan Thompson   Ryan Thompson EmptyPént. Május 17, 2013 3:46 pm

Teljes Név

Ryan Thompson

Kor

19

Csoport

média --> fotós

play By

Cedric Bratzke
Belsö

Mit is mondjak magamról...Elég őrült srác vagyok, minden hülyeségben benne vagyok, szeretek fogadni, de csak akkor ha nem igazi tétekben és haverokkal fogadok. Soha nem mennék, mondjuk lovira, ahol tényleg veszthetek, vagy pókerezni, pedig azt szeretek, de azt is csak haverokkal, na meg a családdal. Néhányan kedvesnek titulálnak, de ez csak azzal van így, akit kedvelek. Előítéletesnek mondható vagyok, mert ha valakit első látásra nem kedvelek meg, akkor nem is fogom soha. Ez van gyerekek ezt kell szeretni.
Egy szelet belölem

Londonban születtem, de nem itt nőttem fel. Olyan 15 éves koromban költöztünk ide vissza, mert apum elvesztette ott a munkáját és inkább vissza akart ide jönni. Igazából én hisztiztem a legtöbbet, hogy jöjjünk ide vissza, mert szerettem London légkörét. A várost éjjel, mikor felkapcsolják a lámpákat és mindig olyan hangulatos lesz tőle az egész város. Na és akkor ott vannak még a piros emeletes buszok. Mindig olyanon akartam utazni, de apu és anyu sosem engedte, mert azt mondták, hogy az turistáknak van, e amint visszajöttünk egyből felszálltam rá. 15 évesen körbementem Londonon azzal a busszal. Azóta is mindegy vágyam újra felülni egy olyanra. A régi legjobb barátomat elvesztettem, helyette kaptam egy másikat, aki sokkal jobb. Serena annyival másabb, mint a többi haverom, persze lány és lehet amiatt, de sokkal rendesebb és vele többet tudok hülyülni, mint mással. Bár sajnálom is, azért ami az ikertesójával történt, bele sem tudok gondolni, hogy velem mi lenne, ha lenne egy testvérem és meghalna. Emiatt az egy dolog miatt értem meg, hogy miért vagdossa magát és a többi, de nem szeretném, ah ezt csinálná. Nem szeretném, ha a végén ezek miatt halna meg, sőt nem fogom ezt neki hagyni. Nem veszíthetek el még egy barátot és Ő amúgy is megérdemli, hogy éljen.
Vissza az elejére Go down

Michele Flym
Michele Flym

Korom : 28
Itt vagyok : † London - Arts School
Munkám-hobbym : † tánc
Humor : † hahaha....
Tanítási órák száma : 171

Ryan Thompson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Thompson   Ryan Thompson EmptyVas. Május 19, 2013 4:42 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Szervusz!
Köszönöm a javítást így már nem tudok mibe belekötni.
Irány foglalózni és játszani.
Vissza az elejére Go down
https://stereolife.hungarianforum.com
 

Ryan Thompson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ryan Gellar
» Dale Ryan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-