Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Nathalie Claire Price  EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Nathalie Claire Price  EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Nathalie Claire Price  EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Nathalie Claire Price  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Nathalie Claire Price  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Nathalie Claire Price  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Nathalie Claire Price  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Nathalie Claire Price  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Nathalie Claire Price  EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Nathalie Claire Price

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Anonymous
Vendég


Nathalie Claire Price  Empty
TémanyitásTárgy: Nathalie Claire Price    Nathalie Claire Price  EmptyPént. Ápr. 19, 2013 5:18 pm

Teljes Név

Nathalie Claire Price

Kor

17

Csoport

ének-zene

play By

Selena M. Gomez
Belsö

Első ránézésre kislányos arcberendezésem miatt valamilyen oknál fogva visszahúzódónak, és csendesnek tartanak, ám ez nem mindig igaz. Tény, hogy nem szokásom pirkadatig tartó bulikba járni, nem iszom, nem drogozom, és hasonlók, de nem tartozom az otthonülős, apuci, anyuci kedvence fajtához sem. Jó, és egyben rossz tulajdonságom is, hogy mindenkivel szemben őszinte vagyok, ennek hátrányaként néha kifecsegek olyan dolgokat is, amit nem lenne szabad. S ha már a fecsegésnél tartunk, vannak olyan napjaim, mikor szinte be nem áll a szám, fontosnak tartom azt is megvitatni a beszédpartneremmel, hogy mit fogok ebédelni a jövő hétvégén.
Egy szelet belölem

Általában a legtöbb énekesnő zenész, híres szülőkkel rendelkezik, vagy korán kiderül a tehetsége. Rólam ezek közül egyik sem mondható el, bár a szüleim tudtak róla, már négy éves koromban, hogy imádok, s valamilyen szinten tudok is énekelni. Csakhogy nem igazán érdekelte őket. Azt akarták, hogy az váljon belőlem, akit ők mindennél jobban szeretnének. Kiskoromtól kezdve próbáltak éppen az ellenkező útra terelni, nem engedtek arra, amerre én akartam menni. Szinte irigyeltem azokat, akiknek egyke gyerekként mindenük megvolt, boldogok voltak. Nekem sem volt kisebb, sem nagyobb testvérem, mégsem éreztem, hogy annyi szeretet kapnék, amennyit megérdemlek. Nem értettem ezt, hisz’ nem volt senki más, akit a szüleim szerethettek volna nálam jobban. Csupán az önzőség és a maximalizmus irányította őket, az pedig cseppet sem számított, hogy én mit akarok.
„Fellázadni” tizenöt éves korom körül kezdtem, akkor jöttem rá, hogy megtehetem. Mikor eléjük álltam, és kijelentettem, hogy nem érdekelnek, én akkor is énekelni akarok, nemes egyszerűséggel kinevettek. Azt hitték, viccelek, pedig én halál komolyan gondoltam. Ezt később be is bizonyítottam, megszöktem otthonról, s az unokanővérem segítségével beiratkoztam London általam legjobbnak tartott művészeti iskolájának ének-zene szakára. A szüleim felháborodásával nem foglalkozva végre elindulhattam azon az úton, amelyen mindig is szerettem volna.


A hozzászólást Nathalie C. Price összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 20, 2013 9:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Amelia Ferguson
Amelia Ferguson

Korom : 32
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : újságíró, paparazzi
Tanítási órák száma : 47

Nathalie Claire Price  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathalie Claire Price    Nathalie Claire Price  EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 am

Gratulálunk; Elfogadva!
Tetszett a karakterlapod, mondhatni azt is, hogy egyedi volt, ám mégis valós a szülők részéről, ha érted mire gondolok:)
A lényeg, hogy elfogadlak és húzás foglalózni!Smile
Vissza az elejére Go down
 

Nathalie Claire Price

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nathalie & Ronnie - színház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: user room :: Archive :: Törölt felhasználók-