Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Start of a new school year
Szemptember
Gimisek, egyetemisták árasztják el a művészeti iskola szárnyait. A nap szinte éget, mi pedig frissen kezdünk neki az új tanévnek.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» City of Bones - Csontváros
Amelia Ferguson EmptyVas. Okt. 20, 2013 8:48 am by Sarah Snow

» Arc foglaló
Amelia Ferguson EmptyVas. Szept. 29, 2013 3:35 pm by Cameron Evans

» Cameron Evans
Amelia Ferguson EmptyVas. Szept. 29, 2013 2:41 pm by Michele Flym

» ...You want to killme...
Amelia Ferguson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:37 am by Michele Flym

» Így neveld a sárkányod
Amelia Ferguson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:36 am by Michele Flym

»  Gods and Titans
Amelia Ferguson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:33 am by Michele Flym

» Asgard- Where the gods live
Amelia Ferguson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:30 am by Michele Flym

» Sanctuary...
Amelia Ferguson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:27 am by Michele Flym

» Midnight Tales
Amelia Ferguson EmptyCsüt. Szept. 26, 2013 9:23 am by Michele Flym


Megosztás
 

 Amelia Ferguson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Amelia Ferguson
Amelia Ferguson

Korom : 32
Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : újságíró, paparazzi
Tanítási órák száma : 47

Amelia Ferguson Empty
TémanyitásTárgy: Amelia Ferguson   Amelia Ferguson EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 10:13 am

Teljes Név

Amelia Lana Ferguson

Kor

21

Csoport

Kívülállók

play By

Zoey Deutch
Belsö

Ha nem tévedek ez az a rész, ahol részleteznem kell azt, hogy milyen is vagyok belülről. Jó akkor kezdem is. Kiskoromban a szüleim úgy neveltek ha valamit meg szeretnék valósítani, azért küzdjek a végsőkig, ezért vagyok most ott, ahol. Ha nem lennék olyan cserfes és minden lében kanál akkor valószínűleg az egyik egyetem padját koptatnám valahol Cambridge- ben, de persze a sikeremhez hozzájátszik az eszem is, mert valljuk be sosem voltam rossz tanuló a gimnáziumban vagy az általános iskolában. A jegyeim is tükrözték, hogy tudom mire használni az agyam. Sosem riadok vissza a különböző megpróbáltatásoktól és mindenben benne vagyok legyen szó őrültségről, vagy bármiről a lényeg, hogy felhívjam magamra a figyelmet.
Egy szelet belölem

Komolyan szánalmasnak érzem magam a testem minden egyes porcikája ezt tükrözi számomra, amikor a tükörbe nézek vagy bármit csinálok rájövök, hogy ez nem kertelés ez a való, rideg igazság. Úgy érzem elsüllyednék a föld legmélyebb szegletébe. Egy féreg paparazzi vagyok, aki abból él, hogy a fiatal, feltörekvő sztárocskák egyébként sem kellemes életét tönkre tegye, mert nekem anno 1800- ban nem sikerült bejutnom a híres- neves London szívében található iskolába, így gyors talpalón elvégeztem egy média a képzést és így lehetek most újságíró illetve alattomos csak a saját érdekeit néző paparazzó. Ez egy bizonyos pontig jól működött, de aztán megismertem Őt. Fiatalabb nálam három évvel, de nem érdekelt. Hazugságok tömkelegeivel halmozom el a fiút nap, mint nap és a lelkiismeret furdalásom akkorára nőtte ki magát, mint talán még soha. Ha elmondanám neki, hogy igazából nem egy állami gimibe járok, hanem már rendesen, alattomosan, galádul, zsarnokul dolgozom vajon megbocsájt a hirtelen előtörő őszinteségem miatt, vagy hatalmasat csalódna és többet látni sem akarna? Ez az a kettősség, melynek okául inkább magamba fojtom a való igazat és továbbra is kétségek közt gyötrődöm, és úgy érzem magam, mint a letűnt középkor elfeledett gyermeke. Igen, mert ez a sorsom, a létem lényege, hogy ne legyek olyan, mint amilyennek szeretném és kezdem úgy érezni, hogy eddigi kiemelkedő tulajdonságaim a lehanyatlóban vannak. Ezeknek csak egy oka van, hogy nem vagyok őszinte Vele, a hazugságaim megemésztik gyenge, emberi lelkemet.
Vissza az elejére Go down

Heloise Cloud
Heloise Cloud

Itt vagyok : London
Munkám-hobbym : tanuló
Humor : anyukás
Tanítási órák száma : 21

Amelia Ferguson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amelia Ferguson   Amelia Ferguson EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 2:50 pm

Gratulálunk; Elfogadva!
Nagyon tetszett a karaktered, igazán szép kidolgozott élettörténetet és jellemleírást olvashattam, egyetlen szavam sem lehet, csupán annyi, hogy szaladj játszani.

Vissza az elejére Go down
 

Amelia Ferguson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» blake ferguson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Creation :: Members :: Kívülállók-